Announcement

Collapse
No announcement yet.

MALUM KİŞİ ve SALDIRILARI...

Collapse
Konu Kapali.
X
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • MALUM KİŞİ ve SALDIRILARI...

  Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
  Bu mesaj bir cevap değildir, sadece malum kişiye artık OZMENA ile uğraşma uyarısıdır.

  MALUM bir kişi tarafından yazılan ve içeriği sadece ne kadar megoloman olduğunu anlatan mesajlarla dolu olan yazıları tarafıma POST edilmiştir. İmalıda olsa OZMENA forumu kastetmesi tarafımdan kınanmıştır.

  Uzunca bir süreden beri forumunuzu takip etmiyorum, başka bir niklede yazmıyorum değerli admin inizle arasıra görüşüyoruz o kadar.

  Boy boy season vermek tabiki marifet değil, ama onu saklayıp sonrada insanlara menfaat yolunu açmamak için yayınlamadık yada benzeri şeyleri söylemek hiç marifet değil.

  Bu saklanır yada saklanmaz elinde bilgisi olanın karar vereceği bir iştir, ama hiç kimse demesinki ben insanlara faydalı bir iş için bunu yaptım, neden yapıldığı malesef aklı olan herkes tarafından biliniyor.

  OZMENA kanunlar çerçevesinde elinde yada bulduğu her bilgiyi 16000 e varan üyesi ile her zaman paylaşır. Gizemli , insanları meraklandırıcı hiç bir bilgiyi sırayla yada başka yöntemlerle vermeyi tercih etmez. Bilgiye doğrudan ulaşmak üye olarak kaydını yaptıranların doğal hakkıdır.

  Ve son olarak, bizdeki yazan arkadaşlar hür iradeli , saplantısı olmayan MEGOLOMAN hiç olmayan arkadaşlardan oluşmaktadır, hiç birinin sürü psikolojisi yoktur, hatayı ben yaparsam gerektiği şekilde uyarırlar.

  Kim nerde nasıl yazarsa yazar onların yazdıkları ve yaptıklarından sadece OZMENA da yazdıkları ve yaptıkları beni ilgilendirir.

  İnşallah malum kişinin kafasına bu girer de artık OZMENA ile uğraşmaz.

  POLEMİK YAPILMAMASI İÇİN MESAJ TARAFIMDAN KİLİTLENMİŞTİR.
  AÇIK TUTUP İNSANLARI RAHATSIZ ETMENİN BİR ANLAMI YOKTUR.
  Son düzenleme ozkandonmez; 02-09-2004, 21:54.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN


İşlem Yapılıyor
X