ProgDVB ye TurkSat3 Uydusu Nasıl eklenir????

Kapat
X

• Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar
  • beedrill
    Junior Member
    • 28-09-2007
    • 7

ProgDVB ye TurkSat3 Uydusu Nasıl eklenir????

Arkadaşlar bende SkyStar2 kart var. Prog DVB 4.54.3 ile kullanıyorum. TurkSat3 devreye girdiğinden beri oraya taşınan Türk kanalllarını izleyemiyorum. ProgDVB de yeni uyduyu nerden ve nasıl ekleyeceğimi bulamadım.Forumda ProgDVB için verilen hazır kanal listesini indirdim ve söylendiği gibi proğram içine koyduğumda daha önce listeleri bulunan uydular kayboldu 6 adet boş uydu kanal listesi geldi. ProgDVB de tekrardan HorBird ve Sirius uydularını tarattım simdi onlar var izliyorum ama asıl istediğim Türk kanallarının olduğu TurkSat3 ü izleyemiyorum. Bu ProgDVB ye yeni uydu nerden ve nasıl eklenir yardım edebilcek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
  • systemplus
    Member
    • 18-07-2004
    • 509

Konu: ProgDVB ye TurkSat3 Uydusu Nasıl eklenir????

ini dosyalarını güncellemelisin....

Bunun için buraya tıkla ve FreePack programını indir...
    Bunun içindeki PSU programıyla Kingofsat.net'ten TP güncellemesi yapmış olursun.
    Ayrıca güncel şifreleride otomatik indiriyor...

Daha sonra buraya tıkla ve güncel kanal listesini indir...

Yeni ProgDVB'de kullan:

Son düzenleme systemplus; 28-11-2008, 18:00.

Yorum

• beedrill
      Junior Member
      • 28-09-2007
      • 7

İlgine çok teşekkür arkadaşım. Dediğini yaptım.Ama bu sadece vplug vs eklentileri güncelledi sanırım. ProgDVB aynı TurkSat3 gene yok ortalıkta.Genede teşekkürler.

Yorum

• galatasaraylý
        Junior Member
        • 08-11-2007
        • 420

Yukarda verilen programın masaüstündeki simgesine çift tık yapın güncel *** i değiştirmek için küçük oka tıklayın aşağı doğru liste çıkar. transponders from kingofsat yapın yapın bu kadar.

Veya bu siteden Uydu Rehberi - KingOfSat istediğiniz uydunun disket simgesine tıklayın ve frekans listesini indirin. Progdvbnin transponders klasörü neredeyse oraya koyun.

İki yöntem de aynı yola çıkar biri otomatik yapar ikincisini siz kendiniz yaparsınız. Taratmadan önce kanal listenizdeki kanalları toptan seçip sağ tıklayıp delete veya sil yapın ki eski kanallarla yeni kanallar karışmasın.

Yorum

İşlem Yapılıyor
        X