vestel 11AK20M-3 yardım lütfen

Kapat
X

• Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar
  • xhumuz
    Junior Member
    • 06-11-2008
    • 3

vestel 11AK20M-3 yardım lütfen

elimd vestel black 37 11AK20M-3 şase tv var tv ilk geldiginde hic calsımıyordu eaşt trafosu cik cik ses cıkarıyordu ve ben degiştirdim yansanayi taktrım ama cihaz calsmadı bu808df nin ayaklarını boşa alınca stadby ısıgı yanıyor ayaklar bostayken gelen voltaj normal
    120v seviyelerinde ama takınca 10 kusur volta dusuyor bende bu dab supelendim ama yeni siyle olcduk kıyasladık normal calsıyor bu deil bir denem yaptım budaki sadece beyzin ayagın bosa alıp voltajlara bakmak istedigimde ise beys ve emiter bacagına baglı bir direnc var oo yandıı r605 omajını hatırlamıyorum kavruldu semayı cok aradım ama bulamadım şimdi horizalda şüpelendigim birkac kondostor var onları deniyecem olmıyacagını dusunuyorum oo r605 om bilen ler varsa bana yardım ederse cook sevinirim bu yu takınca devreyi tamlamıyor bişiler var anlamdım baz de bir 3,3 163v var ondan supeleniyorum ama yardımlarınızı bekliyorum
  • xhumuz
    Junior Member
    • 06-11-2008
    • 3

Konu: vestel 11AK20M-3 yardım lütfen

denedim kafama gore dusuk omajlı bir direnc taktım ama gene aynı bu808 ayaklarına 10 gibi bir voltaj geliyor ayakları bosa aldıgımda normal gosukuyor 120 ksur voltaj geliyor kii şaseyi bilenler vardır horisanteldeki butun kondostorleride degiştim ne olabilir sıyıracam acilen yardım bekliyorum saten müsteride basımın etini yedi :S :D

Yorum

İşlem Yapılıyor
    X