kx-tg2343w PANASONIC TELSİZ TELEFON

Kapat
X

• Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar
  • gorken
    Junior Member
    • 30-10-2004
    • 9

kx-tg2343w PANASONIC TELSİZ TELEFON

help1 ARKADAŞLAR YURTDIŞINDAN EBAY COM DAN ALMIŞ OLDUÐUM BU TELEFON YENİ VE GAYET İYİ ÇALIŞIYOR.
    AMA ANA MAKİNE İLE TELSİZ BİRBİRİNİ GÖRMÜYOR BAÐLANTI SAÐLANAMIYOR. GALİBA ANA MAKİNE İLE TELSİZ MAKİNESİ FARKLI GELMİŞ(benim yorumum).
    BEN DE BUNU GERİ GÖNDERMEDİM ÇÜNKÜ GARANTİSİ YOKTU.
    ANA MAKİNENİN SERİ NOSU: 4LBTE694056 YAZIYOR. TELSİZ KISMININ İÇİNDE İSE 4GCTC398241 YAZIYOR. AMA HER İKİSİNDEDE FCC ID : ACJ96NKX-TG2356 AYNI YAZIYOR.
    BU TELEFONUN ÇALIŞMA UMUDU VAR MI? VARSA NASIL HALLEDERİM BANA BU KONUDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİMhoppa
  • ybæl©ik
    ADMINISTRATOR
    • 25-01-2003
    • 30775

Konu: kx-tg2343w PANASONIC TELSİZ TELEFON

bahsettiğiniz telefon 2.4 Ghz frekansında çalışan, telesekreterli bir cordless-telsiz telefondur.

bu telefonlara birden fazla el cihazı bağlanabilir. bağlanan her handset-el cihazının ana cihaza tanıtılması gerekir. bunun kodları vardır.

sizin çalıştıramamanız normal. bu bir arıza değildir.

bu telefonlar Türkiye'de de bulunmaktadır. üstelik çok daha üstün özelliklere sahip olanlar. ancak bu telefonların Türkiye'ye girişi serbest olmadığı için garantileri de yoktur.

ayrıca önemli bir noktaya değinmek isterim

Türkiye'de 1833 - 1900 Mhz frekansındaki telsiz telefonların kullanımı serbesttir. bunun dışında 2.4 ve 5.8 Ghz frekanslı telefonların kullanımı yasaktır.

ayrıca paralel ve telsiz telefon kullanımında Telekom'a bilgi vermeniz gerekiyor.

bunlar genel anlamda bilinmesi gerekenler. ileride bir sorunla karşılaşmamanız için.

Yorum

• gorken
      Junior Member
      • 30-10-2004
      • 9

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Ama bu cihazı ana makinaya nasıl tanıtacağımı anlatırsanız daha da sevinirim. ayrıca bu cihazların yasak olduğunu bilmiyordum.

Yorum

• gorken
        Junior Member
        • 30-10-2004
        • 9

i_gorken@hotmail.com adresine bilgi verirseniz memnun olurum.

Yorum

• tempolu2828
          Junior Member
          • 19-04-2008
          • 2

s.a panasonık kx-tg2313 telsiz telefonu bırbırıne nasıl tanıtıcam yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tskler...

Yorum

İşlem Yapılıyor
          X