hangi uyduda hangi kanallar

Kapat
X

• Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar
  • kpaxli
    Junior Member
    • 09-11-2005
    • 42

hangi uyduda hangi kanallar

Selam arkadaşlar, bu sitede yeniyim ve uydu dünyası hakkında hiçbir bilgim yok. Gerçi siteyi araştırdım . Fakat kaç uydu olduğunu ve hangi uydulardan hangi kanalların izlenebildiğinin tam ve ayrıntılı bir listesine toplu bir şekilde ulaşamadım. Yeni Skyvision marka bir dijital tv kartı aldım. Henüz kurmadım. Acaba hem arap kanallarını ve hemde türk kanallarının bir çanak antenle izleyebilir miyim ? Bunun için neler gerekli..
    Yardımcı olursanız sevinirim...
  • chatroom1
    Junior Member
    • 12-02-2005
    • 251

Konu: hangi uyduda hangi kanallar

sayın kapaxli arab kanalları olarak arapnet paketinden bahsediyorsanız onlar via2,5 çözülemiyor çözülebilen kanallar
    www.ozmena.com/showthread.php?t=2872 çeşitli uydularda bulunan kanallar www.satcodx.com burada.

Yorum

• kpaxli
      Junior Member
      • 09-11-2005
      • 42

teşekkürler chatroom1, Ancak benim merak ettiğim şifreli Arap Kanalları değil, el-Cezire gibi universal yayın yapan normal Arap kanalları...
      Zannedersem arap kanalları Arapsat uydusuyla yayın yapıyor. Acaba, bir çanak antenle hem turksat ve hemde arabsat izlenebilir mi?
      tekrar sağol...

Yorum

• chatroom1
        Junior Member
        • 12-02-2005
        • 251

sayın kapaxli arabsatın yayın içerikleri www.satcodx2.com/tur/ burada en iyi kanallar seca2 şifreli şimdi tek çanak olayınagelince çok zor bir olay çünkü türksat 42derece doğuda arabsat 26derecede arada açı farkı var size tavsiyem çanağın önü açıksa motorlu sistem kurmanız sadece böyle birşey size çözümolabilir.

Yorum

• chatroom1
          Junior Member
          • 12-02-2005
          • 251

sayın kapaxli bilgi için burayı www.ozmena.com7showthread.php?t=34348 inceleyin motorlu çanak hakkında fazla bilgim yok sorunuz olursa buraya www.ozmena.com/showthread.php?t=48457&highlight=motorlu+%E7anaksorunuz.
          Son düzenleme chatroom1; 12-11-2005, 17:58.

Yorum

• kpaxli
            Junior Member
            • 09-11-2005
            • 42

verdiğin cevab için çok teşekkür ederim chatroom1....

saygılar

Yorum

• chatroom1
              Junior Member
              • 12-02-2005
              • 251

birşey değil...

Yorum

İşlem Yapılıyor
              X