Türkiyede bulunan Digital Platformlar (Dıgıturk - D-Smart - diğer kuruluşların ve yeni ismi anılmayan kuruluşların şifreli yayınları ve eklenecek her türlü paralı yayınlar) hakkında yazı yazmak, dosya upload etmek, link vermek..Aynı şekilde Türkiyede bulunan GSM şebekelerine ait GSM kartlarının kopyalanması (Klonlaması , birleştirilmesi gibi gündemde olan veya gündem dışı konularda dosyalar upload ve/veya link-bilgi vermek kesinlikle yasaktır. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir.

Forum: UYDU CiHAZLARi ve SiSTEMLERi DESTEK

Bu bölümde verilen bilgi ve belgelerin tamamı test amaçlıdır. Kullanılması tamamiyle kişiye aittir. Sunulan dosyaları bilgisayarnıza indirdikten en geç 24 saat sonra silmeniz gerekmektedir.

Alt Forumlar Konular / Mesajlar  Son Mesaj

 1. Forum Eylemleri:

  Forum Statistics:

  • Konular: 3,510
  • Mesajlar: 20,594
 2. Forum Eylemleri:

  Forum Statistics:

  • Konular: 323
  • Mesajlar: 1,912
 3. Forum Eylemleri:

  Forum Statistics:

  • Konular: 1,036
  • Mesajlar: 6,323

Forum Bilgi ve Seçenekleri

Bu bölümün moderatörleri
Bu forumu Gezen Kullanıcılar

Bu forumu gezen 14 kullanıcı bulunmaktadır. (0 Kayıtlı & 14 misafir)

Desteklediklerimiz
aiofiles.Com , cfturkey.com, birbirgidiyor.com,MTP Patent ve Marka Tescili,Butik Düğün ve Bebek Fotoğrafçısı,RC MARKETİM ,Digitürk