Goldmaster tablet Goldmaster tablet

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Acrobat Reader 7.0

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• Acrobat Reader 7.0

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    E-Mail adresime gelen bazı dosyaları Acrobat Reader 7.0 ile açmam gerekiyormuş.Verilen adresten dosyayı indirip kurulumu gerçekleştirdim.Ancak Acrobat değilde,Adobe Reader 7.0 yazıyor.Dosyayıda açamadım.Açmak için, ok işaretini dosya üzerine getirip,fare'den sağ tıklayıp "aç"a basıyorum ama değişen bir şey olmuyor.Dosya açılmıyor.Nerede yanlış yapıyorum?

Saygılar...

Konu: Acrobat Reader 7.0

açmak istediğin dosyanın uzantısı ne onu yazrsan sorunu çözebiliriz
    kolay gelsin

Yorum

Üstad;sorun şu.Bir bankadan kredi kartı ekstresi geliyor.E-Mail adresime (Hotmail) girip gelen dosyayı açıyorum.Sadece borcun miktarı yazıyor.Detaylı açıklamayı görmek için Acrobat Reader olması gerekir diyor.Dosya bilgisayarda yüklü bir dosya değil.E-Mail olarak adresime gelmiş durumda. Uzantı ile ilgili bir açıklama yok. Veya ben bilemiyorum.
      Saygılar...

Yorum

Acrobat Reader programı ADOBE şirketinindir. Bu yüzden yeni versiyonlarında Adobe Reader olarak isim değiştirmiştir.

Son olarak 7.0 ın türkçe desteğide var.

BURADAN çekip bilgisayarınıza yüklersiniz.

kolay gelsin

Yorum

Originally posted by melihkucuk
          Acrobat Reader programı ADOBE şirketinindir. Bu yüzden yeni versiyonlarında Adobe Reader olarak isim değiştirmiştir.

Son olarak 7.0 ın türkçe desteğide var.

BURADAN çekip bilgisayarınıza yüklersiniz.

kolay gelsin
          Üstad;İlginize teşekkür ederim.Adı geçen dosyayı (Türkçe destekli) indirdim.Kurulumu da gerçekleştirdim.Ancak yukarıda izah ettiğim gibi E-Mail adresimne gelen dosyayı açamadım.

Saygılar...

Yorum

bildiğim kadarıyla bankalar PDF formatında döküman göndermiyorlar.
            bana HTML olarak geliyor.
            Bu dosyayı bilgisayarınıza indirdiğinizde uzantısını ne olarak görüyorsunuz?
            eğer hiç uzantı yoksa
            birlikte aç seçeneğini kullanarak internet explorer ile açmayı deneyiniz.

Yorum

bildiğim kadarıyla bankalar PDF formatında döküman göndermiyorlar.
              bana HTML olarak geliyor.
              Bu dosyayı bilgisayarınıza indirdiğinizde uzantısını ne olarak görüyorsunuz?
              eğer hiç uzantı yoksa
              birlikte aç seçeneğini kullanarak internet explorer ile açmayı deneyiniz.
              Sorunu çözdüm üstad.E-Mail adresindeki dosyayı bilgisayara yüklemem gerekiyormuş.Dosyayı kaydettim.Üzerinde sağ tıklayınca,Adobe Reader ile aç bölümü çıktı.O bölüm üzerinde tıkladım.Extre dosya açıldı.İlginize teşekkürler.Bir sorum daha olacak.Uydu cihazları ile ilgili yazılım dosyalarını hangi program açıyor?Böyle bir programı nereden bulabilirim?

Saygılar...

Yorum

bu tip dosyalar binary formatındadır.
                hex editörlerle açıp bakabilirsiniz.

Yorum

bu tip dosyalar binary formatındadır.
                  hex editörlerle açıp bakabilirsiniz.
                  Üstad;sizi meşgul ediyorum.Kusuruma bakmayın.Adobe reader'i kurup çalıştırdıktan sonra uydu cihazı yazılım dosyası üzerinde Adobe Reader amblemi oluştu.Bu dosyaya zarar verirmi?Cihaza yükleme yapmamda bir mahzur olurmu?Dediğiniz hex editör'ü bulup indirdim.Bununla sadece açıp bakmak değilde dosya üzerinde Çalışma-işlem yapabilirmiyim?

Saygılar...

Yorum

Acrobat Reader sadece PDF uzantılı dosyalarınızı okumanızı sağlar.
                    Şayet uydu cihazı yazılım dosyanız acrobat'ın amblemini aldıysa bir yanlışlık vbar demektir.
                    zira hiçbir yazılım PDF formatında olmaz.
                    ya dosyanın uzantısı değişti, yada dosyanız yanlış.

yazılımlarda çalışma-işlem yapmanız için c++ gibi program yazan yazılımlarla çalışmanız gerekmektedir. önce source kodlarını almanız gerekmetedir.

NOT: Beni meşgul etmiyorsunuz. Benim görevim/işim/mesleğim/aşkım/evim/yuvam/meskenim/hayatım OZMENA dır. Günde minimum 8 saatim burada geçiyor. Ve bundanda büyük mutluluk duyuyorum. Çünkü sizlerde burdasınız.

saygılarımla

Yorum

Üstad;Nezaketiniz için teşekkür ederim.Biliyorum.Benim sorduklarım bilgisayar başında karşılıklı yazışma ile öğrenilecek konular değil.Ayrıca haddimi de bilirim.Yazılımla uğraşmak kim,ben kim.Sadece sık sık değişen Nagra RSA key lerini günlerce yazılım beklemeden kendim girebilirmiyim diye düşünmüştüm.

Bu keyler kumandadan girilmiyor.Sadece "hobi" olarak ilgilendim.yeni emekli olmuş bir Tarih öğretmeniyim.Boş vaktim bir hayli çok.Eğer yukarıda söylediğim yazılım içine RSA key girme işi becerebileceğim bir iş ise yardımlarınızı rica edeceğim.Aldığım bazı duyumlarda Türkiyede hiç kimsenin bu iş yapamadığı ve yeni key uyüklenmiş yazılımların dışarıdan geldiği yolundadır.Eğer durum böyle ise benim isteklerim gülünç olur.Lütfen dikkate almayın.Yok eğer uğraşarak yapabileceğim bir şey ise yardımlarınızı rica edeceğim.

Yazılım dosyası üzerindeki PDF amblemi kayboldu.Zaten extre dosyasını açınca meydana gelmişti.Şimdide Hex Editıor amblemi var.Bu editor'u sildim.(Program ekle-kaldır dan).Yeni yazılım indiriyorum.Winrar ile açınca yine Hex Editor amblemi ile karşılaşıyorum.Bu amblem yazılım dosyasını etkilermi? Cihaza yükleme anında sorunla karşılaşırmıyım?

Saygılar...
                      Son düzenleme x-baron; 16-09-2005, 14:00.

Yorum

pro icin tesekkürler

Yorum

Working...
                        X