Announcement

Collapse
No announcement yet.

ASUS P4 P800 Anakart

Collapse
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

• ASUS P4 P800 Anakart

Goldmaster Elektronik  Goldmaster tablet 
    Bu ana kart tan yanılıp şaşırıp aldım ve şimdi çoğu programlarım ve elemanlar (modem gibi) düzenli çalışmıyor.

Bunun düzeltilmesinin bir yolu varmıdır ??? Bios yazılımı güncel
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız

HAYDI IPTV YAPALIM

TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

LÜTFEN OKUYUN

Re: ASUS P4 P800 Anakart

http://cizgi.com.tr/ burası yardıncı olabilir.selam.

Yorum

Sıkca sorulan sorular bölümü filan vardı ama özellikle com port la ilgili bilgi alamadım.

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Arkadaşım asus p4p800 m-b lar çok kaliteli ve performanslı bir kat.stabilite bir kart .Senin m-b arızalı veya kullandığın kartlar arızalı olabilir.www.asus.com.tw sitesinden aradığın sorulara cevap bulabilirsin.

Yorum

@RADRES,

Kardeş bu anakartı takmadan önce hiç bir ek donanımımda problem yoktu. win98 de sürücüleri yüklemezsem herşey OK, fakat XP de yüklemeden bile problemler yaratıyor.

ASUS p4p800 Deluxe

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Hdd sen serial ataysa win98 de bazı sorunlar yaşaya bilirsin.Fakat xp de ben o anakartla inan hiç bir sorun yaşamadım mutlaka senin anakartın arızalıdır.

Yorum

http://www.asus.com.tw/support/downl...4P800%20Deluxe son biosunu burdan indirebilirsin

Yorum

www.asusturk.com dan istediğin bilgiye ulaşa bilirsin. bu anakart bazı modemleri desteklemez.

p4p800
                1016 rev2.0

p4 2.6c~3.4 oc
                512DDR.dual kingston 400 Valueram.
                80 Gb sata
                80 Gb 7200 ide
                Avettvstudio203mpeg4
                creative saundblaster ses kartı
                Creative 4.1 hoparlor
                17 LGFlatron monitor
                Cd rw 52x24x52
                Dvd Rom Pioner
                128 asus e.kartı
                350 aopenpsu
                Microsoft KLavye mouse
                asus Kasa
                BlackHawkDİGİTAL Joistick
                Zalman 7000cu Fan
                POwersonic UPS 1000v

Yorum

Hocam senin kartında mutlaka bir arıza vardır. Cidden çok kaliteli ve stabil bir kart ve benim bir çok arkadaşıma tavsiye ederek aldırdığım bir kart. Yalnız bu sektörde biraz uydu sektörü gibi sanırım danışıklı dövüş çalışıyorlar kartın Win 98 lerde bazı problemler çıkartabiliyor, bu da 32 bit 64 bit farkından kaynaklanıyor, bazen de 98 de usb 2.0 problemi olabiliyor. Ancak sonuç olarak XP de bir sorunla ben karşılaşmadım. Senin probleminde XP de olduğuna göre muhtemelen kartında bir problem var. Driverlar konusunda bazen kart değilde XP problem çıkartabiliyor. (özellikle modemde)

Yorum

Hocam kartla ilgili probelminizi halledebildinizmi? Geçen gün yine bir arkadaşa tavsiye ettim kendisi de bilgisayarcıdır çok memnun şimdi ki kolay kolay beğenmez.

Yorum

Sorun topraklama hattından kaynaklanabilir. Kasa üzerinde bulunan statik elektrik toprağa iyi aktarılamazsa asus anakartlarda sorun olabiliyor. Asus anakartlarda; iyi bir topraklama ve iyi bir kasa yani power supply şarttır. Asus'un kendi kasaları bu iş için en ideal kasalardır. Çünkü bu anakartın en stabil düzende çalışması için gereklidir.
                      Toprakla - nötr hat arasındaki değer AC 2V'tan küçük olmalıdır.
                      Ayrıca; söylediğiniz anakarttan 3 gün önce bir arkadaşıma aldım ve taktım hiç bir sorunu yok.

Yorum

Konu: ASUS P4 P800 Anakart

Ya bende aldım pişman oldum özkan abi mouse yuvaları bozuldu ses kartı uçtu garantiye gitti geldi düzelmedi ama birçok yerde sağlam bizim kader işte

Yorum

RAM leri dene bi bende asusr800vm vardı hallodu aynı sorun

Yorum

hocam bu piyasada en iyi anakartlardan biridir asus şimdeilerde piyasayı abite kaptırsada ama bazı seriler de böyle problemler yaşanabiliyor o anakarttan arkadaşada aldım topladım canavar gibi çalışıyor birde bize sistemini komple yazarsan sana daha iyi yardımcı olabilirm.

Yorum

problemler demek için biraz abartı olur ama sıkıntıların bazıları şunlar ;
                              • sadece Topfield cihazda XP de software atılmıyor, 98 de yüklü onda driver ları yüklemezsem sorun olmuyor.
                              • Creative v90 PCI modem 98 de çalışyor XP de çalışmıyor, bağlantı yapılıyor ve 2-3 sn içinde bağlantı kopuyor. Fakat USB den bağlı diamond modem de xp ve 98 de sorun olmuyor.
                              bendeki şu andaki sorunlar bunlar bunun dışında board iyi

HAYDI IPTV YAPALIM

LÜTFEN OKUYUN

Yorum

Working...
                              X