Türkiyede bulunan Digital Platformlar (Dıgıturk - D-Smart - diğer kuruluşların ve yeni ismi anılmayan kuruluşların şifreli yayınları ve eklenecek her türlü paralı yayınlar) hakkında yazı yazmak, dosya upload etmek, link vermek..Aynı şekilde Türkiyede bulunan GSM şebekelerine ait GSM kartlarının kopyalanması (Klonlaması , birleştirilmesi gibi gündemde olan veya gündem dışı konularda dosyalar upload ve/veya link-bilgi vermek kesinlikle yasaktır. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir.

Sayfa 1 / 7 1234567 SonSon
Gösterilen Sonuçlar : 1 ile 20 arası , toplam 133

Konu: live football on tv..from here

  1. #1
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan live football on tv..from here

    28 september
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Borussia Monchengladbach vs Aachen Alemannia
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia

    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    VfL Osnabruck vs St Pauli
    Prem Sport Portal

    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)

    Paderborn 07 vs Augsburg
    Prem Sport Portal

    18:30 cet
    National Championship Match
    (Moldavia - Divizia Nationala)
    Fc Tiraspol vs Dinamo Bender
    TeleSport RO

    19:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga)

    Zalaegerszeg vs Vasas Budapesta
    Duna TV

    19:30 cet
    National Championship Match
    (Turkey - Super Lig)
    Fenerbahce vs Ankaragücü
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV

    20:00 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga)
    Legia Warszawa vs Górniczy Klub Sportowy Belchatów
    C+ Sport Poland

    20:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Schalke 04 vs Hertha BSC
    Alfa TV Cyprus
    CT4 Sport
    Dubai Sports 1
    Evrokom Bulgaria
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 1
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia
    Sport N
    SuperSport 2

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  2. # ADS
    Circuit advertisement
    Bağlantı Tarihi
    Always
    Bölge
    Advertising world
    yaş
    2010
    Mesajlar
    Many
     

  3. #2
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : September 29, 2007

    10:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2)
    CSM Rm. Valcea vs Poli Timisoara 2
    Sport RO
    10:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Energia V. vs Rubin Kazan
    NTV+ Football
    RTR Sport
    12:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2)
    CS Forex Brasov vs Sportul Studentesc
    Sport RO
    12:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Zenit St. Petersburg vs CSKA Moscow
    MegaSport
    NTV+ Football
    ORT 1 Russia
    Polsat Sport
    Sport 5+
    Sport Klub+ Serbia
    13:30 cet
    National Championship Match
    (Scotland - Premier League)
    Motherwell vs Rangers
    Setanta Sport Europe 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 Romania
    13:45 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Manchester City vs Newcastle United
    BHT 1
    C+ France
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Canal + Sport Sweden
    Canal+ Sport HD Nordic
    Diema 2
    Eurosport 2 Hungary
    Eurosport 2 Ro
    Fox Turkey Tv
    Galaxie Sport
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbia
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    SuperSport 3 SA
    Yes Sport 2
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Spartak Moscow vs Khimki
    Polsat Sport Extra
    RTR Sport
    14:30 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Fudbolski Klub Amkar Perm vs Lokomotiv Moscow
    NTV+ Football
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga)
    Ujpest Budapest vs Sopron
    Sport 2 Hungary
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Bayer Leverkusen vs B. Munchen
    ATV+ Austria
    Digit Alb Premium 2
    Dubai Sports 1
    FTV BiH
    NTV+ Sport
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 6
    Sport 1 NL
    Sport 2 UKR
    Sport 5+
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    Sport N
    SuperSport 5
    TPS Star
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    VfL Bochum vs Fussball Club Nurnberg
    Prem Sport Portal
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Hamburger SV vs VfL Wolfsburg
    Prem Sport Portal
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Hansa Rostock vs VfB Stuttgart
    Prem Sport Portal
    Sportmania
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Karlsruher vs Bor. Dortmund
    Prem Sport Portal
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Werder Bremen vs Armenia Bielefeld
    Prem Sport Portal
    TPS Foot
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Bulgaria - Bulgarian A Professional Football Group)
    Slavia Sofia vs CSKA Sofia
    Kanal 1
    TV Bulgaria
    15:45 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    Aris vs Olympiakos
    ERT Sat
    NET Nova
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Scotland - Premier League)
    Celtic vs Dundee United
    Polsat Sport Extra
    Sky Calcio 5
    Sky Sport 1 Italy
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Wigan Athletic vs Liverpool
    Canal + mix
    Fox Turkey Tv
    Setanta Sport Europe 1
    Show Shasha
    Sky Calcio 4
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Sunderland vs Blackburn Rovers
    Show Series 1 Extra
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Portsmouth vs Reading Football Club
    Show Comedy Extra
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    West Ham U. vs Arsenal
    Alfa TV Cyprus
    BHT 1
    C+ Sport Poland
    C+ Sport France
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Canal + Sport Sweden
    Diema+
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Hungary
    Eurosport 2 Ro
    Galaxie Sport
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Chelsea vs Fulham
    Canal + Sport 2 Denmark
    Canal + Sport 2 Finland
    Canal + Sport 2 Norway
    Canal + Sport 2 Sweden
    Digit Alb Premium 4
    Fox Soccer Channel
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Prima TV Czech
    Showtime Extreme Sports
    Sky Calcio 3
    Slovenia TV 2
    Sport TV
    Sports max
    SuperSport 1
    SuperSport 5 SA
    Yes Sport 2
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Gloria Buzau vs UTA Arad
    TeleSport RO
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    FC Farul Constanta vs Unirea Urziceni
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    Djurgarden vs Orebro
    TV4 Sweden
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    IF Brommapojkarna vs Elfsborg
    Säsongskortet 1
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga)
    Metalurg Zaporijjye vs Shakhtar Donetsk
    TRK Ukraina
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie B)
    Frosinone vs Rimini
    RAI International 3 Africa
    RAI International 3 Asia
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen)
    FC Krbenhavn vs Lyngby
    TV3+
    Viasat Sport 3
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    AS Roma vs Inter
    Al Jazeera Sports +1
    Boom Sport
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    C+ Sport Poland
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Norway
    Digit Alb Premium 1
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Mediaset Premium 2
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sport 1 CZ
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Hungary
    Sport TV
    SuperSport 3
    TV 4 Sport
    TV7 Bulgaria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    PAE Atromitos vs Larissa
    SuperSport 1
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    Panthrakikos vs PAOK
    Digit Alb Premium 3
    ERT Sat
    NET Nova
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 Romania
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga)
    Dinamo Kiev vs Naftovik
    Inter +
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    SV Josko Fenster Ried vs Austria Karnten
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    Mattersburg vs Tirol Innsbruck
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    SK Rapid Wien vs SC Rheindorf Altach
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    LASK Linz vs SK Sturm Graz
    Prem Sport Portal
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Olympique Lyonnais vs RC Lens
    C+ Sport France
    Digit Alb Premium 4
    Sky Calcio 6
    Sport N
    Sportmania
    Viasat Sport 1 Danmark
    18:15 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Birmingham vs Manchester United
    Alfa TV Cyprus
    Canal + Sport 2 Denmark
    Canal + Sport 2 Finland
    Canal + Sport 2 Norway
    Canal + Sport 2 Sweden
    Diema 2
    Digit Alb Premium 2
    Eurosport 2 Hungary
    Eurosport 2 Ro
    Film 2 Sport
    Fox Soccer Channel
    Fox Turkey Tv
    Galaxie Sport
    Lider TV
    NTV+ Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbia
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sport 1 UKR
    Sport TV2
    Sports max
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    18:30 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Poli Timisoara vs Gloria Bistrita
    Kanal D Ro
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Viking FK vs Stromsgodset
    Tv 2 Sport
    19:30 cet
    National Championship Match
    (Turkey - Super Lig)
    Galatasaray vs Besiktas
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    19:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    NAC vs PSV Eindhoven
    Sport Klub Ro
    Sport Klub+ Serbia
    Zee sports
    19:45 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Steaua Bucharest vs FC Vaslui
    Antena 1
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Real Zaragoza vs Sevilla
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 1
    NTV Hayat BiH
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 NL
    Sport 5+ Live
    Taquilla 1
    TV 4 Sport
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Croatia - Prva Hrvatska Nogometna Liga)
    Dinamo Zagreb vs Nogometni Klub Rijeka
    HRT 2
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    Feyenoord vs Heerenveen
    Polsat Sport Extra
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Benfica vs Sporting
    Alfa TV Cyprus
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Canal + mix
    Digit Alb Premium 3
    NTV+ On-Line
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 2
    Sport 1 Romania
    Sport 1 UKR
    Sport 5+
    Sport TV
    TV mozambique
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    A S Livorno vs Fiorentina
    ART Sport 4
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport 2 Denmark
    Canal + Sport 2 Finland
    Canal + Sport 2 Norway
    Canal + Sport 2 Sweden
    Canal + Sport Norway
    Digit Alb Premium 4
    Fox Soccer Channel
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport 16:9
    Sport 2 Hungary
    22:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Levante vs FC Barcelona
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C+ Sport 2 Poland
    Digit Alb Premium 1
    La ***ta
    Sky Calcio 2
    Sky Sport Xtra
    Sport 1 NL
    Sport 5
    Sport TV2
    Sport+
    TV 4 Sport
    22:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    FC Porto vs Boavista
    Alfa TV Cyprus
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Polsat Sport Extra
    RTP Africa
    RTP International
    SIC International
    Sport 1 Romania
    Sport Klub+ Serbia
    TVi Portugal

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  4. #3
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : September 30, 2007

    10:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2) FC Dunarea Giurgiu vs Petrolul
    Sport RO
    11:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Fudbolski Klub Tom vs FC KubanKrasnodar
    NTV+ Football
    13:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Saturn Moscow vs Fudbolski Klub Moskva
    NTV+ Football
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) 1860 Munchen vs TuS Koblenz 1911
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) SC Freiburg vs Erzgebirge Aue
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) 1899 Hoffenheim vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2) SV Wehen Wiesbaden vs FC Koln
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen) Aalborg BK vs Viborg FF
    TV 2 Sport (Denmark)
    14:15 cet
    National Championship Match
    (England - Championship) West Bromwich A. vs Queens Park Rangers
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1
    Sport 1 Romania
    Sport Klub Serbia
    Sport N
    Viasat Sport 1 Danmark
    Yes Sport 1
    14:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs VVV Venlo
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Ro
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    Viasat Sport 2
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Scotland - Premier League) St Mirren vs Hearts
    Setanta Sport Europe 1
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) AC Milan vs Catania
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    C+ Spain
    C+ Sport France
    Digit Alb Premium 1
    Fox Soccer Channel
    Kahovision TV
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 3
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    TV4+ Sweden
    TV7 Bulgaria
    Yes Sport 2
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Napoli vs Genoa
    Mediaset Premium 2
    Sky Calcio 1
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Reggina vs Lazio
    ART Sport 5
    Canal + Sport Sweden
    Mediaset Premium 3
    Sky Calcio 5
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Udinese vs Parma
    ART sport 6
    ART Sport 6
    Digit Alb Premium 4
    Polsat Sport Extra
    Sky Calcio 4
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Cagliari Calcio vs Siena
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 3
    ESPN BRASIL
    Sky Calcio 7
    TV 4 Sport
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Empoli vs Unione Sportiva Palermo
    ART Sport 1
    Sky Calcio 2
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Sampdoria vs Atalanta
    Alfa TV Cyprus
    ART Sport 4
    Digit Alb Premium 2
    Sky Calcio 6
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga) Dinamo Moscow vs Kryliya Sovetov
    NTV+ Football
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga) Red Bull Salzburg vs FK Austria Wien
    ORF 1
    Premiere Austria
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Bulgaria - Bulgarian A Professional Football Group) Botev Plovdiv vs Lokomotiv Plovdiv
    Evrokom Bulgaria
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) Otelul Galati vs U Cluj
    TVR 1
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) Universitatea Craiova vs Dacia Mioveni
    TeleSport RO
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga) Dnipro vs Arsenal
    Inter +
    Sport 1 UKR
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Turkey - Super Lig) Denizlispor vs Kayserispor
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Villarreal vs Athletic Bilbao
    Al Jazeera Sports +2
    NTV Turkey
    Taquilla 2
    TPS Foot
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Real Valladolid vs Murcia
    Taquilla 4
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Real Betis vs RCD Mallorca
    Taquilla 3
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Espanyol vs Deportivo La Coruna
    Boom Sport
    Sport 5+ Live
    Taquilla 5
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Atletico Madrid vs Osasuna
    Digit Alb Premium 2
    Taquilla 2
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Almeria vs Racing Santander
    Taquilla 6
    17:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League) Everton vs Middlesbrough
    Alfa TV Cyprus
    C+ Sport Poland
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Canal + Sport Sweden
    Galaxie Sport
    Sky Calcio 9
    Sport 1 NL
    Sports max
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    Yes Sport 2
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) Halmstad vs Gefle
    Säsongskortet 1
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) Helsingborg vs Trelleborg FF
    Säsongskortet 3
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Energie Cottbus vs Eintracht Frankfurt
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Setanta Sport Europe 2
    Sport Klub Ro
    TPS Star
    TV 2 Sport (Denmark)
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I) Hannover 96 vs Meidericher Spielverein Duisburg
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Serbia
    TPS Foot
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan) AIK Stockholm vs GAIS Gotenberg
    Säsongskortet 2
    17:45 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) Ceahlaul Piatra Neamt vs Rapid Bucharest
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga) FK Rostov vs Spartak Nalchik
    NTV+ Football
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League) Veria Fc vs Skoda Xanthi
    SuperSport 1
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien) Aalesund vs Tromso
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien) Lyn vs Stabćk IF
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien) Fredrikstad vs Rosenborg BK
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien) Odd-Grenland vs Valerenga Oslo
    TV2 Zebra
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen) Brondby IF vs Randers FC
    TV3+
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Belenenses vs Paços Ferreira
    Sport TV
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Getafe vs Real Madrid
    Al Jazeera Sports +2
    Boom Sport
    Digit Alb Premium 1
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 10
    Sport 1 CZ
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 5+
    Sport TV2
    SuperSport 2
    Taquilla 1
    TV4+ Sweden
    19:15 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga) Ruch Chorzow vs Wisla Krakow
    C+ Sport Poland
    19:30 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1) CFR Cluj vs Dinamo Bucharest
    Kanal D Ro
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Czech Republic - Gambrinus Liga) Jablonec vs Sparta Praha
    CT4 Sport
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League) OFI vs Ergotelis
    SuperSport 1
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A) Torino vs Juventus
    Al Jazeera Sports +1
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    C+ Sport 2 Poland
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Digit Alb Premium 2
    Fox Soccer Channel
    HRT 2
    Kahovision TV
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    SuperSport 3 SA
    TV 4 Sport
    TV7 Bulgaria
    Yes Sport 2
    20:45 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1) Caen vs Toulouse
    C+ France
    Digit Alb Premium 3
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Calcio 3
    SuperSport 3 SA
    Viasat Sport 2
    21:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division) Recreativo Huelva vs Valencia
    Al Jazeera Sports +2
    C+ Spain
    Digit Alb Premium 1
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 2
    Sport TV2
    SuperSport 2
    TPS Foot
    TV4+ Sweden
    21:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga) Guimarăes vs Sporting Clube de Braga
    Alfa TV Cyprus
    Sport TV

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  5. #4
    Banned
    Bağlantı Tarihi
    27-10-2004
    Bölge
    SAGOPA_KAJMER™2011©®
    Mesajlar
    6,646
    Blog Entries
    2
    Teşekkür
    0
    19 Mesajda 50 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Thank you my friend

  6. #5
    Junior Member
    Bağlantı Tarihi
    22-01-2006
    Mesajlar
    456
    Teşekkür
    0
    0 Mesajda 0 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    How can these channelles be watced free of charge ? This is the real question !

  7. #6
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 1, 2007

    17:15 cet
    National Championship Match
    (Czech Republic - Gambrinus Liga)
    Viktoria Zizkov vs Banik Ostrava
    CT-2
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga)
    MTK Hungaria vs Honved Budapesta
    Sport 2 Hungary
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    IFK Goteborg vs Hammarby
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Canal+ HD
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    Kalmar FF vs Malmo FF
    Säsongskortet 1
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Sandefjord vs Start
    TV2 Zebra
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Kickers Offenbach vs Kaiserslautern
    DSF Sport
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Serbia
    20:30 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 2)
    Grenoble vs FC Nantes
    EuroSport France
    20:45 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Academica vs Leixoes
    Sport TV
    21:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Tottenham Hotspur vs Aston Villa
    C+ Sport Poland
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Diema+
    Digit Alb Premium 1
    Eurosport 2 Hungary
    Eurosport 2 Ro
    Galaxie Sport
    NTV+ Football
    Pink Montenegro
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sport TV2
    SuperSport 2
    SuperSport 3 SA
    Yes Sport 2

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  8. #7
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Alıntı Mesajı Gönderen Kullanıcı Mr_Thunder Mesajları Görüntüle
    How can these channelles be watced free of charge ? This is the real question !
    firstly you can watch all with card sharing that includes packets ...

    but on the other hand, premier,polsat,TPS,digital + can be watched with latest emu and softcam...some channnells which are above ,can now watch with only receiver..you can enter keys and watch digital tv packets that is brodcasting from astra 19 East and hispasat 30 West


    hope i help you...


    follow our forum OZMENA...
    Düzenleyen erdoganeng : 01-10-2007 18:32

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  9. #8
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 2, 2007

    17:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Panathinaikos vs Artmedia Petrzalka
    ERT Sat
    NET Nova
    18:15 cet
    Friendly match
    Legia Warszawa vs Bor. Dortmund
    DSF Sport
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Serbia
    18:30 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    CSKA Moscow vs Fenerbahce
    ART Sport 3
    C+ Deporte 2
    Mediaset Premium 4
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 8
    Sky Sports 2
    Sport RO
    Sport TV
    Star TV
    SuperSport 2
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    18:30 cet
    Puchar Polski
    Miedzyzakladowy Klub Sportowy Zaglebie Lubin vs Lech Poznan
    Polsat Sport
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Sevilla vs Slavia Praha
    ART Sport 5
    C+ Spain
    CT-2
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 7
    Sky Sport Interactive
    SuperSport 7 SA
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Dinamo Kiev vs Sporting
    NTV+ On-Line
    Prem Sport Portal
    RTP 1
    Sky Calcio 3
    Sky Sport Interactive
    Sport Tv Multi Jogo
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    VfB Stuttgart vs FC Barcelona
    ART Sport 5
    Digit Alb Premium 2
    ESPN BRASIL
    ESPN Latin
    Kanal Twee
    Mediaset Premium 3
    NTV+ Football
    NTV+ On-Line
    ORF 1
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Setanta Sport Europe 1
    Sky Calcio 4
    Sky Sport Interactive
    Sky Sport Xtra
    Sport TV2
    SuperSport 2
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 3
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Inter vs PSV Eindhoven
    ART sport 6
    ART Sport 6
    Digit Alb Premium 3
    ESPN+
    Mediaset Premium 2
    Nederland 3
    NTV+ Sport
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 3 Italy
    Sky Sport Interactive
    Sky Sports HD 2 UK
    Sport Tv Multi Jogo
    Sport+
    Sportmania
    Star TV
    SuperSport 5 SA
    SuperSport 6 SA
    Viasat Sport 2
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Manchester United vs AS Roma
    ART Sport 3
    B-92
    bTV
    C+ Deporte 2
    C+ Sport France
    Digit Alb Premium 1
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN Pacific
    ETV
    HRT 2
    ITV 1
    Mediaset Premium 1
    Prem Sport Portal
    RTÉ Two
    Rustavi 2
    SF-2
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sport RO
    Sport TV
    Sport Tv Multi Jogo
    SuperSport 1
    TSI 1
    TSR 2
    TV3 Norway
    TV3 Slovenia
    UlsterTV
    Viasat 3
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Steaua Bucharest vs Arsenal
    ART Sport 2
    C+ Deporte 3
    CT4 Sport
    Digit Alb Premium 4
    ITV 4
    Mediaset Premium 4
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    Setanta Sport Ireland
    Sky Calcio 6
    Sport Tv Multi Jogo
    SuperSport 3
    SuperSport 3 SA
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Olympique Lyonnais vs Rangers
    C+ France
    Digit Alb Premium 5
    Prem Sport Portal
    Scottish TV East
    Sky Calcio 5
    Sky Sport Interactive
    Sky Sports 2
    SuperSport 4
    SuperSport 5 SA

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  10. #9
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 3, 2007

    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Besiktas vs FC Porto
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 8
    Sky Sport Interactive
    Sport TV2
    SuperSport 6 SA
    Viasat Sport 3
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Lazio vs Real Madrid
    ART sport 6
    ART Sport 6
    C+ Spain
    Digit Alb Premium 3
    ESPN BRASIL
    ESPN Latin
    Kanal Twee
    Prem Sport Portal
    Pro TV
    RAI Uno
    RTR Sport
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport Interactive
    Sport Tv Multi Jogo
    SuperSport 3
    TV3+
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Celtic vs AC Milan
    ART Sport 3
    C+ Deporte 2
    CT4 Sport
    Digit Alb Premium 1
    ESPN+
    nSport HD
    NTV+ On-Line
    Prem Sport Portal
    RTÉ Two
    Rustavi 2
    Sky Calcio 1
    Sky One UK
    Sky One UK HD
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sky Sport Interactive
    Sport Tv Multi Jogo
    SuperSport 4
    SuperSport 5 SA
    TV3 Slovenia
    TVP 2
    Viasat Sport 3
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Benfica vs Shakhtar Donetsk
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 4
    Sky Sport Interactive
    Sport TV
    Sport Tv Multi Jogo
    Sportmania
    SuperSport 5
    TRK Ukraina
    Viasat Xtra 1
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Rosenborg BK vs Schalke 04
    Prem Sport Portal
    Sky Calcio 6
    Sky Sport Interactive
    SuperSport 7
    Viasat 4
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Valencia vs Chelsea
    ART Sport 5
    Digit Alb Premium 2
    ETV
    HRT 2
    NTV+ Sport
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    SF-2
    ShowSports 1
    Sky Calcio 5
    Sky Sport Interactive
    Sky Sport Xtra
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Tv Multi Jogo
    STV 2 Slovakia
    SuperSport 1
    Tango TV
    TSI 2
    TSR 2
    TV6 sweden
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Werder Bremen vs Olympiakos
    ART Sport 1
    Digit Alb Premium 5
    NET Nova
    Prem Sport Portal
    Sat 1 HD
    SAT.1 Germany
    Sigma TV
    Sky Calcio 3
    Sky Sport Interactive
    Viasat Xtra 2
    20:45 cet
    Europeean Championship Match (UEFA Champions League)
    Liverpool vs Olympique Marseille
    ART Sport 2
    C+ Deporte 3
    Digit Alb Premium 4
    ESPN 2
    ESPN Atlantic
    ESPN Pacific
    Nederland 3
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Ireland
    Sigma Sports 2
    Sky Calcio 7
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sky Sport Interactive
    Sky Sports HD 2 UK
    SuperSport 2
    TF 1
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 2

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  11. #10
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 4, 2007

    00:30 LIVE Tigre - Racing Club
    Canal+ Fútbol

    01:45 LIVE Cruzeiro - Santos
    TV Globo Europe/Africa

    16:00 LIVE Rapid Bucharest - 1. FC Nürnberg
    DSF
    TVR 1

    17:00 LIVE CSKA Moscow - Midtjylland
    Megasport
    RTR Sport

    18:00 LIVE Erciyesspor - Atlético Madrid
    Sport TV 1/2
    Canal+ Espana
    D Spor

    18:00 LIVE Helsingborg - Heerenveen
    RTL 7 NL

    18:15 LIVE Hamburger SV - Litex Lovech
    ZDF
    Polsat Spor

    18:15 LIVE Nantes - Gueugnon
    Eurosport France

    19:00 LIVE Elfsborg - Dinamo Bucharest
    Prima TV RO

    19:00 LIVE CSKA Sofia - Toulouse
    Megasport
    W9

    19:00 LIVE BK Häcken - Spartak Moscow
    RTR Sport

    19:00 LIVE Vålerenga - Austria Wien
    Premiere Sport

    19:30 LIVE Ajax Amsterdam - Dinamo Zagreb
    TV 3 NL
    Polsat Sport

    20:00 LIVE Panionios - Sochaux
    Sport+
    SuperSport 1 Nova

    20:00 LIVE Belenenses - Bayern München
    Aljazeera Sport 1
    Direct 8
    ZDF

    20:30 LIVE Galatasaray - FC Sion
    SF 2
    TSR 2
    TSI 2
    D Spor

    20:30 LIVE Salzburg - AEK Athens
    ORF 1
    Premiere Sport
    MEGA Channel

    20:45 LIVE Rapid Wien - Anderlecht
    ORF 1 (xx) ~
    Premiere Sport
    Polsat Sport

    20:45 LIVE Twente Enschede - Getafe
    TV Oost

    20:45 LIVE Racing Lens - Lokomotiv Sofia
    Canal+ Sport F

    20:45 LIVE CZ Beograd - Groclin Grodzisk
    TVP 2
    TER +
    RTRS

    21:00 LIVE Bordeaux - Tampere Utd.
    W9

    21:00 LIVE Fiorentina - Groningen
    La 7
    TV Noord

    21:00 LIVE Blackburn Rovers - AEL Larissa
    Megasport x
    NET Hellas

    21:30 LIVE AZ Alkmaar - Paços Ferreira
    TV 3 NL
    RTP 1

    22:15 LIVE União Leiria - Bayer Leverkusen
    DSF

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  12. #11
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 5, 2007

    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Gloria Bistrita vs Universitatea Craiova
    TeleSport RO
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga)
    Vorskla vs FC Arsenal Kharkiv
    Inter +
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Carl Zeiss Jena vs 1860 Munchen
    Prem Sport Portal
    Sport Klub+ Serbia
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    FC Koln vs Kickers Offenbach
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Greuther Furth vs SV Wehen Wiesbaden
    Prem Sport Portal
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Hungary - Ungaria NB1 liga)
    Videoton FC Fehérvár vs Ujpest Budapest
    Duna TV
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga)
    Widzew Lódz vs LKS Lotz
    C+ Sport Poland
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    SK Sturm Graz vs Mattersburg
    Prem Sport Portal
    Premiere Austria
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Bor. Dortmund vs VfL Bochum
    Alfa TV Cyprus
    C+ Sport France
    Digit Alb Premium 1
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 1
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    SuperSport 2
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    VVV Venlo vs Utrecht
    RTL 7
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    21:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    AS Monaco vs Association Sportive Nancy Lorraine
    C+ France
    Digit Alb Premium 3
    NTV+ Sport
    Sky Calcio 2
    Sport 1 Hungary
    SuperSport 6 SA
    SuperSport 7 SA

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  13. #12
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 6, 2007

    13:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federativnom - Premier Liga)
    Fudbolski Klub Moskva vs FK Rostov
    NTV+ Football
    Polsat Sport Extra
    Sport Klub+ Serbia
    13:45 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Manchester United vs Wigan Athletic
    C+ Sport France
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Canal+ HD
    Digit Alb Premium 1
    Fox Turkey Tv
    Galaxie Sport
    Kanal 5
    Lumiere TV
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sky One UK HD
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sky Sports 1
    Slovenia TV 2
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    UTA Arad vs Ceahlaul Piatra Neamt
    TeleSport RO
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Pandurii Tg.Jiu vs CFR Cluj
    Kanal D Ro
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    U Cluj vs Poli Timisoara
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Khimki vs Fudbolski Klub Amkar Perm
    NTV+ Football
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Schalke 04 vs Karlsruher
    ATV+ Austria
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 2
    NTV+ On-Line
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Sky Calcio 4
    Sport 1 NL
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Poland
    Sport Klub Ro
    SuperSport 2
    TPS Star
    TV 2 Sport (Denmark)
    Viasat Sport 1 Danmark
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Armenia Bielefeld vs Hamburger SV
    Prem Sport Portal
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Meidericher Spielverein Duisburg vs Werder Bremen
    Prem Sport Portal
    TPS Foot
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Hertha BSC vs Energie Cottbus
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Poland
    15:30 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    VfB Stuttgart vs Hannover 96
    Digit Alb Premium 5
    FTV BiH
    Prem Sport Portal
    Sport 2 UKR
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Aston Villa vs West Ham U.
    Alfa TV Cyprus
    C+ Sport France
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Fox Turkey Tv
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Prima TV Czech
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 2
    Sport 1 UKR
    Sport TV
    SuperSport 1
    SuperSport 3 SA
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan
    ) Malmo FF vs IFK Goteborg
    TV4 Sweden
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Scotland - Premier League)
    Rangers vs Hibernian
    Sky Calcio 3
    Sky Sport 1 Italy
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Ukraine - Vyscha Liga)
    Zakarpattya vs Metalurh Donetsk
    Inter +
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie B)
    Bologna vs Lecce
    RAI International 3 Africa
    RAI International 3 Asia
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Moss FK vs Ham-Kam Fotball
    TV2 Norway
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Saturn Moscow vs Dinamo Moscow
    RTR Sport
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen)
    Viborg FF vs Brondby IF
    TV3+
    17:10 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Saint-Etienne vs Olympique Marseille
    C+ France
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 3
    Sky Calcio 5
    Sport 1 Hungary
    Sport TV2
    SuperSport 7 SA
    TV5 Africa
    TV5 Orient
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    FC Kuban Krasnodar vs Kryliya Sovetov
    NTV+ Football
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Atalanta vs Udinese
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Digit Alb Premium 1
    Mediaset Premium 2
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    Olympiakos vs PAE Apollon Kalamaria
    Alfa TV Cyprus
    ERT Sat
    NET Nova
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    PAOK vs OFI
    SuperSport 1
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    Tirol Innsbruck vs SC Rheindorf Altach
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Poland - I. Liga)
    Lech Poznan vs Legia Warszawa
    C+ Sport Poland
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Turkey - Super Lig)
    Vestel Manisaspor vs Fenerbahce
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Start vs Fredrikstad
    Tv 2 Sport
    19:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    PSV Eindhoven vs Willem II
    Business Channel
    MegaSport
    NTV+ Football
    Polsat Sport
    Sport Klub Ro
    Sport Klub+ Serbia
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Paris S.G. vs Stade Rennais
    Cine+ 7
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    FC Metz vs RC Strasbourg
    Cine+ 6
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Lorient vs Caen
    Cine+ 5
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Lille vs Valenciennes
    Cine+ 4
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    RC Lens vs AJ Auxerre
    Cine+ 3
    20:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Le Mans vs Nice
    Cine+ 2
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Inter vs Napoli
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Digit Alb Premium 1
    Mediaset Premium 1
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 Italy
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 1 NL
    Sport 2 Hungary
    TV4+ Sweden
    21:30 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Sporting vs Guimarăes
    Setanta Sport Europe 1
    Sport TV
    22:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Valencia vs Espanyol
    Digit Alb Premium 3
    La ***ta
    NTV+ Football
    Sky Calcio 2
    Sky One UK HD
    Sky Sports 1
    Sport 1 NL
    SuperSport 1
    TV 4 Sport

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  14. #13
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 7, 2007

    12:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Lokomotiv Moscow vs Zenit St. Petersburg
    MegaSport
    NTV+ Football
    ORT 1 Russia
    Prem Sport Portal
    Sport Klub+ Serbia
    SuperSport 7
    12:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    Vitesse Arnhem vs Feyenoord
    NTV+ On-Line
    Setanta Sport Europe 2
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    Viasat Sport 2
    12:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    Sparta Rotterdam vs Ajax
    Al Jazeera Sport 2
    Canal+ Futbol
    Polsat Sport
    Sportklub
    13:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Arsenal vs Sunderland
    Alfa TV Cyprus
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Digit Alb Premium 1
    Fox Turkey Tv
    Galaxie Sport
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    Setanta Sport Europe 1
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 9
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport TV2
    SuperSport 3
    SuperSport 3 SA
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Augsburg vs 1899 Hoffenheim
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Kaiserslautern vs VfL Osnabruck
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    TuS Koblenz 1911 vs Borussia Monchengladbach
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    Fussball und Sport-Verein Mainz 05 vs Erzgebirge Aue
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga 2)
    St Pauli vs Paderborn 07
    Prem Sport Portal
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    FC Vaslui vs Gloria Buzau
    TeleSport RO
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Unirea Urziceni vs Politehnica Iasi
    TVR 1
    14:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen)
    Randers FC vs FC Midtjylland
    TV 2 Sport (Denmark)
    14:30 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Rubin Kazan vs Fudbolski Klub Tom
    NTV+ Football
    14:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    Sparta Rotterdam vs Ajax Amsterdam
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Polsat Sport
    Sport Klub Ro
    Sport Klub+ Serbia
    14:30 cet
    National Championship Match
    (Netherlands - Holland Casino Eredivisie)
    AZ vs FC Groningen
    Tele2 Voetbal ( Versatel Voetbal)
    15:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Reading Football Club vs Derby County
    Galaxie Sport
    Showtime Extreme Sports
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    SuperSport 3 SA
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Fiorentina vs Juventus
    C+ Spain
    Canal + Sport Denmark
    Digit Alb Premium 2
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sport HD 1 Italia
    Sport 1 CZ
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    Sport TV
    SuperSport 3
    TV4+ Sweden
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Parma vs AS Roma
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 3
    Mediaset Premium 2
    Polsat Sport Extra
    Sky Calcio 4
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Genoa vs Cagliari Calcio
    La 7 Cartapiu E
    Mediaset Premium 4
    Sky Calcio 6
    TPS Foot
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Torino vs Sampdoria
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 5
    La 7 Cartapiu C
    Mediaset Premium 3
    Sky Calcio 3
    TPS Star
    TV 4 Sport
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Unione Sportiva Palermo vs Reggina
    La 7 Cartapiu B
    Sky Calcio 2
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Catania vs A S Livorno
    La 7 Cartapiu D
    Sky Calcio 7
    15:00 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Siena vs Empoli
    Sky Calcio 5
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Bolton Wanderers vs Chelsea
    Canal + mix
    Digit Alb Premium 4
    Show Shasha
    Sky Calcio 9
    SuperSport 2
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Newcastle United vs Everton
    Show Series 1 Extra
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Liverpool vs Tottenham Hotspur
    Alfa TV Cyprus
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Canal + Sport Sweden
    Digit Alb Premium 1
    Fox Soccer Channel
    NTV+ Football
    Prem Sport Portal
    RTS 2 Serbia
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 10
    Sport 2 UKR
    Sport+
    SuperSport 4
    SuperSport 5 SA
    TeleDeporte
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Manchester City vs Middlesbrough
    Fox Turkey Tv
    Show Comedy Extra
    16:00 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Blackburn Rovers vs Birmingham
    C+ Deporte 2
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Canal+ Sport HD Nordic
    Digit Alb Premium 5
    Galaxie Sport
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 12
    Sky Sport HD 2 Italia
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 NL
    Sports max
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Dinamo Bucharest vs Otelul Galati
    Antena 1
    16:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen)
    Alliance Club Horsens vs Lyngby
    TV 2 Sport (Denmark)
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    CSKA Moscow vs Energia V.
    RTR Sport
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    B. Munchen vs Fussball Club Nurnberg
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 3
    Prem Sport Portal
    Premiere HD Film
    Setanta Sport Europe 2
    Sky Calcio 11
    Sport 1 UKR
    Sport Klub Hu
    Sport Klub Ro
    Sport Klub Serbia
    SuperSport 5
    TPS Foot
    TV 2 Sport (Denmark)
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Germany - Bundesliga I)
    Energie Cottbus vs Bayer Leverkusen
    Prem Sport Portal
    Sport Klub+ Serbia
    SuperSport 5
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Athletic Bilbao vs Almeria
    Taquilla 6
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    FC Barcelona vs Atletico Madrid
    Digit Alb Premium 2
    NTV+ On-Line
    SuperSport 3
    TV 4 Sport
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    RCD Mallorca vs Getafe
    Taquilla 4
    Taquilla 0
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Murcia vs Real Betis
    Taquilla 5
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Osasuna vs Villarreal
    Taquilla 10
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Real Madrid vs Recreativo Huelva
    Taquilla 1
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Real Zaragoza vs Levante
    Taquilla 8
    17:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Sevilla vs Deportivo La Coruna
    Al Jazeera Sport +1
    Taquilla 9
    17:10 cet
    National Championship Match
    (England - Premier League)
    Fulham vs Portsmouth
    Canal+ Sport 2
    Canal+ Sport Scandi. HD
    Diema 2
    Digitalb Premium 5
    Galaxie Sport
    ShowSports 1
    ShowSports 2
    Sky Calcio 12
    Sky Sport Italia HD
    Sky Sport Italia-Xtra
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    Sport 1
    17:45 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Rapid Bucharest vs FC Farul Constanta
    National TV
    National Tv
    National TV
    National Tv
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    Larissa vs Levadiakos
    SuperSport 1
    18:00 cet
    National Championship Match
    (France - Ligue 1)
    Girondins deBordeaux vs Olympique Lyonnais
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Digit Alb Premium 1
    NTV+ Football
    Sport 1 Hungary
    SuperSport 3 SA
    SuperSport 7 SA
    Viasat Sport 2
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Rosenborg BK vs Odd-Grenland
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Stabck IF vs Aalesund
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Stromsgodset vs Sandefjord
    Tv 2 Sport
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Tromso vs Viking FK
    TV2 Zebra
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    Austria Karnten vs SK Rapid Wien
    Premiere Austria
    18:00 cet
    National Championship Match
    (Austria - T-Mobile Bundesliga)
    LASK Linz vs SV Austria Salzburg
    Prem Sport Portal
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Turkey - Super Lig)
    Kayserispor vs Galatasaray
    Lig TV
    LIG TV
    Lig TV
    19:30 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 1)
    Dacia Mioveni vs Steaua Bucharest
    Kanal D Ro
    20:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    Valerenga Oslo vs Lillestrom SK
    TV2 Norway
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    U. Leiria vs Benfica
    Alfa TV Cyprus
    Canal + Sport 2 Skandinavien
    Digit Alb Premium 3
    RTP Africa
    RTP International
    SIC International
    TVi Portugal
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Greece - National League)
    Panionios vs AEK
    SuperSport 1
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Czech Republic - Gambrinus Liga)
    Banik Ostrava vs Teplice
    CT4 Sport
    20:30 cet
    National Championship Match
    (Italy - Serie A)
    Lazio vs AC Milan
    Canal + Sport Denmark
    Canal + Sport Finland
    Canal + Sport Norway
    Canal + Sport Sweden
    Digit Alb Premium 1
    RAI International 3 Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 16:9
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport 1 Hungary
    Sport 1 NL
    SuperSport 3
    TV 4 Sport
    21:00 cet
    Brazilian Campeonatos
    Sao Paulo vs Corinthians
    Orbit Al Riyadiyah
    RTRS
    Sport 2
    Sportklub
    Supersport 2 Nova
    21:00 cet
    National Championship Match
    (Spain - Primera Division)
    Racing Santander vs Real Valladolid
    C+ Spain
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    TV4+ Sweden
    22:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Academica vs FC Porto
    Alfa TV Cyprus
    Digit Alb Premium 2
    Sport TV
    22:20 cet
    Argentinean Primera Division
    Newell's Old Boys vs Independiente
    Al Jazeera Sport 1

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  15. #14
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 8, 2007

    17:00 cet
    National Championship Match
    (Russian Federation - Premier Liga)
    Spartak Nalchik vs Saturn Moscow
    NTV+ Football
    17:15 cet
    National Championship Match
    (Czech Republic - Gambrinus Liga)
    Sparta Praha vs Slavia Praha
    CT-2
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    Elfsborg vs Halmstad
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    Canal+ HD
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    Orebro vs Kalmar FF
    Säsongskortet 1
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Sweden - Allsvenskan)
    Hammarby vs Helsingborg
    Säsongskortet 2
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Norway - Eliteserien)
    SK Brann vs Lyn
    TV2 Zebra
    19:00 cet
    National Championship Match
    (Denmark - Superligaen)
    AGF Arhus vs Aalborg BK
    TV2 Denmark
    20:15 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Sporting Clube de Braga vs Nacional
    Sport TV1
    20:15 cet
    German 2. Bundesliga
    Alemannia Aachen vs Freiburg
    DSF
    Premiere Sport Portal
    20:45 cet
    English Championship
    Queens Park Rangers vs Norwich City
    Polsat Sport Extra
    Sky Sports 1
    Sportklub
    Supersport 3
    Viasat Sport 2
    22:30 cet
    National Championship Match
    (Portugal - Superliga)
    Boavista vs Belenenses
    Alfa TV Cyprus
    Polsat Sport Extra
    Sport TV

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  16. #15
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 9, 2007

    18:00 cet
    Hungarian Cup
    Honved vs Ujpest
    Sport 1

    20:00 cet
    Friendly Match
    Greuther Fürth vs Nurnberg
    DSF

    21:00 cet
    League Cup
    Bohemians vs Derry City
    Setanta Sport Ireland

    22:00 cet
    Spanish Cup
    Tenerife vs Malaga
    TV Canaria

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  17. #16
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 10, 2007

    18:00 cet
    Hungarian Cup
    Honved vs Ujpest
    Sport 1
    20:00 cet
    Friendly match
    Greuther Furth vs Fussball Club Nurnberg
    DSF Sport
    22:00 cet
    Copa del Rey
    Tenerife vs Malaga
    TV Canaria

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  18. #17
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 11, 2007

    Greek Cup
    Alfa TV
    15:45
    Agios Dimitrios vs Aris

    Friendly Match
    LFC TV
    Manchester United TV
    20:00
    Manchester United vs Liverpool

    Friendly Match
    HR Fernsehen
    20:15
    Wehen vs Borussia Dortmund

    English Blue Square Premier
    Setanta Sports 1
    20:45
    Oxford United vs Torquay United

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  19. #18
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 12, 2007

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    DSF
    Sport 5
    15:00
    Israel U-21 vs Germany U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    RTR Sport
    16:00
    Russia U-21 vs Kazakhstan U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    RTP 1
    RTP Africa
    RTP International
    17:00
    Bulgaria U-21 vs Portugal U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    TVP Sport
    17:00
    Poland U-21 vs Spain U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    TW 1
    18:00
    Austria U-21 vs Cyprus U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    TV2 Sport
    19:00
    Norway U-21 vs Switzerland U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    RTL 7
    19:30
    Estonia U-21 vs Holland U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    Canal+ Sport
    20:30
    France U-21 vs Bosnia Herzegovina U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    Al Jazeera Sport 1
    Diema 2
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD1
    Sport 2
    Sport.ro
    21:00
    England U-21 vs Montenegro U-21

    U-21 Euro 2009 Qualifiers
    Rai International 3 Africa
    Rai International 3 Asia
    Rai Tre
    21:00
    Italy U-21 vs Croatia U-21

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  20. #19
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 13, 2007

    10:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2)
    FC Arges vs Minerul Lupeni
    Sport RO
    12:00 cet
    National Championship Match
    (Romania - Liga 2)
    CS Forex Brasov vs FC Otopeni
    Sport RO
    14:00 cet
    UEFA Euro 2007 Under 21 Championship
    Serbia vs San Marino
    RTS 2 Serbia
    15:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Slovak Republic vs San Marino
    STV 2 Slovakia
    16:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Scotland vs Ukraine
    Al Jazeera Sports +1
    Canal + Sport 1 Scandinavia
    CT4 Sport
    NT-1
    NTV+ Football
    OBN
    Polsat Sport
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    Sport Italia
    SuperSport 1
    16:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    England vs Estonia
    Al Jazeera Sports 2
    Alfa TV Cyprus
    BBC HD
    BBC1 Cambridge
    BBC1 Channel Islands
    BBC1 East England
    BBC1 East Midlands
    BBC1 East Yorkshire & Lincolnshire
    BBC1 London
    BBC1 N. Ireland
    BBC1 NE & Cumbria
    BBC1 North West
    BBC1 Oxford
    BBC1 Scotland
    BBC1 South East
    BBC1 South England
    BBC1 South West
    BBC1 Wales
    BBC1 West England
    BBC1 West Midlands
    C+ Sport Poland
    Diema 2
    Digit Alb Premium 1
    ESPN+
    FTV BiH
    Sport 1 NL
    Sport 1 UKR
    Sport 2 Hungary
    Sport RO
    Sport TV
    Sports max
    SuperSport 3 SA
    Viasat 4
    Viasat Sport 1 Danmark
    16:20 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Hungary vs Malta
    RTL Klub
    17:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Faroe Islands vs France
    ART Sport 5
    Eurosport
    EuroSport
    Eurosport
    EuroSport
    Eurosport
    Eurosport British
    EuroSport Deutschland
    EuroSport France
    Fox Soccer Channel
    Sport TV2
    TF 1
    17:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Armenia vs Serbia
    Armenia TV
    Pink Montenegro
    RTS Sat
    TVP Sport
    18:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Azerbaidjan vs Portugal
    Al Jazeera Sports +1
    AzTV-1
    RTP 1
    RTP Africa
    RTP International
    RTP Madeira
    RTS 2 Serbia
    TVP Sport
    18:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Iceland vs Latvia
    LTV 7
    18:05 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Cyprus vs Walles
    S4C Digital
    19:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Liechtenstein vs Sweden
    Fox Soccer Channel
    TV 2 Sport (Denmark)
    TV3 Sweden
    19:15 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Romania vs Netherlands
    Alfa TV Cyprus
    RTL 4
    Sport 1 Hungary
    TV7 Bulgaria
    TVR 1
    20:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Denmark vs Spain
    Al Jazeera Sports +2
    MegaSport
    NRK 2
    Polsat Sport Extra
    Sport 1 NL
    Sport Italia
    SuperSport 1
    TV2 Denmark
    TVE La 2
    20:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Moldavia vs Turkey
    ATV Turkey
    Sport 1 Romania
    20:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Slovenia vs Albania
    Digit Alb Premium 1
    Slovenia TV 2
    20:00 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Switzerland vs Austria
    ATV Avrupa
    SF-2
    TSI 2
    TSR 2
    20:15 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Croatia vs Israel
    HRT 2
    IBA Channel 1
    20:30 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Polynesia vs Kazakhstan
    Setanta Sport Ireland
    Sport TV
    TVP 2
    20:30 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Uruguay vs Bolivia
    C+ Futbol ( Deporte 1 )
    Kuwait TV3
    Sports max
    20:30 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Greece vs Bosnia-Herzegovina
    ART Sport 2
    Lumiere TV
    MEGA Channel
    Sport N
    SuperSport 3 SA
    Viasat Sport 1 Danmark
    20:45 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Belgium vs Finland
    Canal + Sport Finland
    Canvas
    Sport TV2
    TVP Sport
    20:45 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Ireland vs Germany
    Al Jazeera Sports 2
    Alfa TV Cyprus
    ARD Das Erste
    ESPN Atlantic
    ESPN Israel
    ESPN Pacific
    NTV+ Football
    Polsat Sport
    RTÉ Two
    Sky Sports 2
    Sport 1 UKR
    TV 2 Sport (Denmark)
    20:50 cet
    UEFA Euro 2008 Qualifiers
    Italy vs Georgia
    Al Jazeera Sports +1
    NTV+ On-Line
    RAI International 3 Africa
    RAI International 3 Asia
    RAI Uno
    SuperSport 7 SA
    Viasat Sport 2
    22:40 cet
    International Match
    Argentina vs Chile
    Alfa TV Cyprus
    Boom Sport
    Kuwait TV3
    NTV Hayat BiH
    Prem Sport Portal
    Sky Sports 1
    Sport Italia
    Sports max

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  21. #20
    satélite de expertos erdoganeng's Avatar
    Bağlantı Tarihi
    22-12-2004
    Bölge
    Far Away from home.
    yaş
    36
    Mesajlar
    14,897
    Blog Entries
    7
    Teşekkür
    38
    50 Mesajda 55 Teşekkürü var.

    Varsayılan Konu: live football on tv..from here

    Matches From : October 16, 2007

    14:30
    Kuwaiti League
    AlQadsia vs AlSalmiyah
    Kuwait Sport
    15:15 cet
    UEFA Euro 2007 Under 21 Championship
    (Under 21)
    Poland vs Russian Federation
    RTR Sport
    15:30
    Friendlies - National 2007
    Croatia vs Slovakia
    HRT-TV2 Croatia
    16:00 cet
    UEFA Euro 2009 Qualifiers
    (Under 21)
    Romania vs France
    C+ Sport France
    TVR 2
    16:00 cet
    UEFA Euro 2007 Under 21 Championship
    Turkey vs Ukraine
    D spor
    16:30
    Kuwaiti League
    AlArabi vs AlKuwait SC
    Kuwait Sport
    19:00 cet
    UEFA Euro 2009 Qualifiers
    (Under 21)
    Montenegro vs Portugal
    RTP 1
    RTP Africa
    RTP International
    TV Montenegro
    20:15 cet
    UEFA Euro 2009 Qualifiers
    Germany vs Moldavia
    DSF Sport
    21:00 cet
    UEFA Euro 2009 Qualifiers
    (Under 21)
    Ireland vs England
    Sky Sports 1
    Sky Sports HD 1 UK
    21:00 cet
    Morrocan Super League
    RCA Raja C. Atlhlétic vs MAT Maghrib Atletico Tétouan
    ART Sport 1

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







Sayfa 1 / 7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Bu konuda gezinen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bookmarks

Gönderim Kuralları

  • Konu açma yetkiniz yok
  • Cevap yazamazsınız
  • Eklenti yükleme yetkiniz yok
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
Desteklediklerimiz
aiofiles.Com , cfturkey.com, birbirgidiyor.com,MTP Patent ve Marka Tescili,Butik Düğün ve Bebek Fotoğrafçısı,RC MARKETİM ,Digitürk