Türkiyede bulunan Digital Platformlar (Dıgıturk - D-Smart - diğer kuruluşların ve yeni ismi anılmayan kuruluşların şifreli yayınları ve eklenecek her türlü paralı yayınlar) hakkında yazı yazmak, dosya upload etmek, link vermek..Aynı şekilde Türkiyede bulunan GSM şebekelerine ait GSM kartlarının kopyalanması (Klonlaması , birleştirilmesi gibi gündemde olan veya gündem dışı konularda dosyalar upload ve/veya link-bilgi vermek kesinlikle yasaktır. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir. Forumda bu konularla ilgili yazılardan OZMENA forum sorumlu değildir. Aksini yapan üyelerin üyelikleri uyarı yapılmadan silinecektir.

Gösterilen Sonuçlar : 1 ile 1 arası , toplam 1

Konu: Memurlara af geliyor

 1. #1
  Senior Member
  Bağlantı Tarihi
  06-11-2006
  yaş
  44
  Mesajlar
  6,511
  Teşekkür
  0
  0 Mesajda 0 Teşekkürü var.

  Varsayılan Memurlara af geliyor  28 Şubat sürecinde memuriyetten atılan 20 bin kişiye ikinci af geliyor. Sicileri temizlenip, hakları verilecek

  Çoğunluğu 28 Şubat sürecinde olmak üzere 1999 ile 2005 yılları arasında disiplinsizlik gerekçesiyle memurluktan atılan 20 bin kişiye ikinci af geldi. 2006'da çıkarılan yasayla disiplinsizlikle ilgili tüm suçlamalardan af getirilen ve sicilleri temizlenen memurlar, bu süreçteki sosyal güvenlik haklarına da kavuşacak.

  BORÇLANMA OLANAĞI

  Sosyal Güvenlik Reformu Tasarısı'nın Plan Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmeleri sırasında milletvekillerinin önergesiyle tasarıya eklenen hükme göre, disiplinsizlikten atılan memurlar, memuriyete geri dönene kadar geçen süre zarfında hiçbir sosyal güvenlik kaybına uğramayacaklar. Sosyal Güvenlik Reformu'na eklenen hükümle, görevlerine geri dönen ya da hakları iade edilerek emekliye ayrılan 20 bin memura, boşta geçirdikleri sürelere ilişkin borçlanma olanağı getirildi. Borçlarını 2 yıllık süre içinde taksitle ödeme olanağı da sağlanan memurlar ayrıca borçlanmak istedikleri sürenin her 3 yılına 1 derece ve her yılına 1 kademe alacak.

  Takvim

 2. # ADS
  Circuit advertisement
  Bağlantı Tarihi
  Always
  yaş
  2010
  Mesajlar
  Many
   

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Bu konuda gezinen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Bilimkentler geliyor!..
  Gönderen TA2CCC konu Bilim ve Teknik bölümünde
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 08-03-2008, 10:26
 2. Memur maaşına basamak sistemi geliyor...
  Gönderen RARELY konu Turkiyeden Ekonomi bölümünde
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 27-09-2007, 10:02
 3. Yeni Zamlar Geliyor
  Gönderen nail40 konu Genel Sohbet bölümünde
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 19-09-2006, 19:45
 4. ''Çok büyük bir kriz geliyor''
  Gönderen armonill konu Genel Sohbet bölümünde
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-04-2006, 09:26

Bookmarks

Gönderim Kuralları

 • Konu açma yetkiniz yok
 • Cevap yazamazsınız
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
Desteklediklerimiz
aiofiles.Com , cfturkey.com, birbirgidiyor.com,MTP Patent ve Marka Tescili,Butik Düğün ve Bebek Fotoğrafçısı,RC MARKETİM ,Digitürk