Announcement

Collapse
No announcement yet.

pe zi meciurile de fotbal

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • pe zi meciurile de fotbal

    ( romanian language only)



    Meciurile de la: 2 octombrie 2008

    15:40 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Wisła Cracovia vs Tottenham Hotspur
    Al Jazeera Sport 1
    Cinci
    Goal TV1
    MegaSport
    Setanta Sport Irlanda
    TVP 2
    16:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Rapid Bucuresti vs VfL Wolfsburg
    DSF Sport
    TVR 1
    18:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Spartak Moscova vs Banik Ostrava
    Al Jazeera Sport 1
    MegaSport
    Telekanal Sport
    TV3 +
    18:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) FBK Kaunas vs Sampdoria
    La 7
    18:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Unirea Urziceni vs Hamburger SV
    TeleSport RO
    18:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Partizan Beograd vs FC Timisoara
    Boom Sport
    18:00 CET
    Coppa Italia Genova vs Ravenna
    7 TV
    Conto TV
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbia
    SuperSport 7 SA
    18:15 CET
    Europeean Championship Match (Cupa UEFA) Schalke 04 vs APOEL Nicosia
    Polsat Sport
    ZDF
    18:15 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Lech Poznan vs FK Austria Wien
    ORF 1
    TVP 2
    TVP HD
    18:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Kalmar FF vs Feyenoord
    Nederland 3
    TV Sport 4
    18:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Levski Sofia vs MSK Zilina
    Bulgaria TV
    STV 3 Slovacia (Trojka)
    18:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Rosenborg BK vs Brøndby IF
    TV2 Zebra
    TV3 +
    19:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Saint-Etienne vs Hapoel Tel Aviv
    Sport 5
    Sport +
    19:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Galatasaray vs Bellinzona
    D spor
    STI 2
    19:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Metalist Harkov vs Besiktas
    Lig TV
    19:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) FC Vaslui vs Slavia Praha
    TVR 1
    19:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Dinamo Bucureşti vs nca
    Kanal D ro
    TV Gelderland
    19:40 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) vs Standard Liege Everton
    Cinci
    Gol TV
    Setanta Sport Irlanda
    Da Sport 1
    20:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Twente vs Stade Rennais
    EuroSport Franţa
    TV Oost
    20:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Heerenveen vs Futebol Clube de la Vitoria Setubal
    Omrop Fryslan Televisie
    20:15 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) FC Zurich vs AC Milan
    Al Jazeera Sport 2
    HD Suisse
    MegaSport
    ODEON TV
    Polsat Sport
    SF-2
    Sport 1 UKR
    STI 2
    TSR 2
    20:15 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Sparta Praha vs Dinamo Zagreb
    CT4 Sport
    HRT 2
    20:15 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Artmedia Petrzalka vs sportive Clube de Braga
    STV 3 Slovacia (Trojka)
    20:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Ajax Amsterdam vs Borac Cacak
    Nederland 3
    20:30 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Sevilla vs Wustenrot Salzburg
    La ***ta
    ORF 1
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Benfica vs Napoli
    Al Jazeera Sport 1
    Conto TV
    Direct 8
    ESPN BRASIL
    20:45 CET
    Europeean Championship Match (Cupa UEFA) Udinese vs Bor. Dortmund
    Al Jazeera Sport 3
    Polsat Sport extra
    Sport 2 UKR
    ZDF
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Motherwell vs Asociatia sportiv Nancy Lorraine
    BBC1 Scoţia
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) FC Krbenhavn vs Fudbolski Klub Moskva
    Telekanal Sport
    TV3 +
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Club Brugge vs BSC Young Boys
    2BE
    SF-2
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Manchester City vs Omonia Nicosia
    Boom Sport
    ITV 4
    Novasports 1
    ShowSports 1
    Da Sport 2
    20:45 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Olympiakos vs Fodbold club Nordsaelland
    ANT 1
    21:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Paris SG vs Kayserispor
    C + sport Franţa
    21:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Aston Villa vs Litex Loveci
    ShowSports 2
    Sport Klub ro
    Sport Klub + Serbia
    SuperSport 5 SA
    Da Sport 1
    21:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Deportivo La Coruña vs SK Brann
    TV2 Zebra
    22:00 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Valencia vs Maritimo
    La ***ta
    22:35 CET
    Europeean meci de campionat (Cupa UEFA) Guimaraes vs Portsmouth
    Cinci
    Gol TV
    MegaSport
    Setanta Sport Irlanda
    Sport 1 UKR
    ---------------------------
    Copa Sudamericana 2008
    00:15 River Plate - Argentina -: - Defensor - Uruguay
    C + Deporte 1
    Setanta Sport 2

    Allsvenskan liga suedeză 2008
    20:30 Djurgården IF -: - Norrkoping
    Sport-Expressen

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana







  • #2
    Konu: pe zi meciurile de fotbal

    Meciurile de la: 3 octombrie 2008

    14:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Romania - Liga 1) Gaz Metan Mediaş vs Gloria Buzau
    SGP 1
    17:45 CET
    Campionatul National de meci
    (Polonia - I. Liga) Jagiellonia vs Slask Wroclaw
    Orange sport Polska
    18:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Germania - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs 1860 Munchen
    Arena Bundesliga 2
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Serbia
    18:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Germania - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Augsburg
    Arena Bundesliga 3
    Prem Sport Portal
    18:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Germania - Bundesliga 2) SC Freiburg vs Duisburg
    Arena Bundesliga 1
    Prem Sport Portal
    Sport Klub Ungaria
    Sport Klub Polonia
    Sport Klub Serbia
    18:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Ucraina - Vyscha Liga a) Metalurh Donetsk vs Illychivets Mariupol
    Inter
    MegaSport
    18:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Romania - Liga 1) FC Arges vs Universitatea Craiova
    SGP 1
    19:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Ungaria - Ungaria NB1 liga) BFC Siofok vs Honved Budapesta
    Duna TV
    20:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Polonia - I. Liga) Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia vs Lechia Gdansk
    C sport Polonia
    Canalul sport HD Polska
    20:00 CET
    Campionatul National de meci
    (Polonia - I. Liga) Miejski Klub Sportowy Cracovia faţă de Polonia Bytom
    Orange sport Polska
    20:30 CET
    Campionatul National de meci
    (Germania - Bundesliga I), Armenia Bielefeld vs Karlsruher
    Alfa TV Cipru
    Arena Bundesliga Home
    CT4 Sport
    Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
    Dubai Sport 1
    Gol TV
    Novasports 2
    Prem Sport Portal
    Premiera HD
    Setanta Sport Europa 1
    Sky Sport 1 Italia
    Sky Sport 16:9
    Super Sky Calcio
    Sport Klub Ungaria
    Sport Klub Polonia
    Sport Klub ro
    Sport Klub Serbia
    SportKlub Hrvatska
    TV 2 Sport (Danemarca)
    20:30 CET
    Campionatul National de meci
    (Austria - T-Mobile Bundesliga) Josko Fenster SV Ried vs Mattersburg
    Premiera Austria
    Sport Klub hu
    Sport Klub Serbia
    20:45 CET
    Campionatul National de meci
    (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) vs Sparta Rotterdam AZ
    Eredivisie Live 1
    20:45 CET
    Campionatul National de meci
    (Italia - Serie B) Bari vs Mantova
    La 7 Cartapiu O
    Sky Calcio 1
    -----------------------------
    SUA Major League Soccer 2008
    03:00 FC Vaslui -: - San Jose EQ
    Sky Sport 1
    SuperSport 1
    Sport Klub (Polska)
    Sport Klub (Ungaria)

    Campionatul Mondial de futsal FIFA 2008
    15:30 Egipt -: - Argentina
    Sport ART. 5
    Libia -: - Spania
    ART. 6 Sport
    17:30 Ucraina -: - Guatemala
    Sport ART. 5
    Republica Cehă -: - Uruguay
    ART. 6 Sport

    Qatar Stele League 2008/2009
    17:00 Al-Khor -: - Umm salal
    AL-Kaas şi Al Dawri-Canal
    Al-Wakra -: - Al-Sailiya
    AL-Kaas şi Al Dawri-Canal
    19:00 Qatar -: - Al-Sadd
    Aljazeera Sport 1
    AL-Kaas şi Al Dawri-Canal

    Austria Erste Divizia 2008/2009
    18:00 Leoben -: - FC Lustenau
    Premiera Austria
    A. Lustenau -: - St Polten
    Premiera Austria
    Wacker Tirol -: - Vocklabruck
    Premiera Austria
    Salzburg Am. -: - Austria W. Am.
    Premiera Austria
    Grodig -: - Gratkorn
    Premiera Austria

    Irlanda Premier League 2008
    20:35 Finn Harps -: - St Patrick
    Reţeaua RTE 2

    Confederaţia africană Cup 2008
    22:00 Interclube - Angola -: - Club Sportif Sfaxien - Tunisia
    ART. 3 Sport

    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






    Yorum


    • #3
      Konu: pe zi meciurile de fotbal

      Meciurile de la: 25 octombrie 2008

      12:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Federaţia Rusă - Premier Liga) Rubin Kazan vs Kryliya Sovetov
      NTV + sport clasic
      12:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Federaţia Rusă - Premier Liga) Khimki vs Energia V.
      NTV + Football
      13:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Anglia - Premier League) Everton vs Manchester United
      C + sport Polonia
      Canal + Sport 1 Danemarca
      Canal + Sport 1 Finlanda
      Canal + Sport 1 Norvegia
      Canal + Sport 1 Sverige
      Diema
      Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Galaxie Sport
      Max Fotbal
      Pink Muntenegru
      Prem Sport Portal
      RTL Croaţia
      RTS 2 Serbia
      Arată Sport 4
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 1 Italia
      SporMax
      SporMax HD
      Sport 1 UKR
      SuperSport 3 SA
      13:45 CET
      Campionatul National de meci
      (Anglia - Premier League) Sunderland vs Newcastle United
      Canal + sport extra
      Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Gol TV
      Max Sport
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 1
      1 Sky Sport HD, Regatul Unit
      Super Sky Calcio
      Sport 2 UKR
      Sport HD (Ucraina)
      SuperSport 5 SA
      14:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Federaţia Rusă - Premier Liga) Spartak Moscova vs Terek Fudbolski Klub
      NTV + Football
      Telekanal Sport
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Vicenza vs Sassuolo
      Italia RAI 3 Africa
      Sky Calcio 9
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Mantova vs Parma
      Sky Calcio 5
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Modena vs Brescia
      Sky Calcio 6
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Bari vs Grosseto
      Sky Calcio 7
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Salernitana vs Ancona
      Sky Calcio 8
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) O S Livorno vs Rimini
      Sky Calcio 10
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Treviso Football Club vs Piacenza
      Sky Calcio 11
      15:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie B) Ascoli Calcio 1898 vs Cittadella
      Sky Calcio 12
      15:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Germania - Bundesliga I), B. Munchen vs VfL Wolfsburg
      Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      DigitAlb SuperSport HD 1
      Gol TV
      Prem Sport Portal
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 1 Italia
      Sport 1 CZ
      Sport 1 UKR
      Sport Klub Serbia
      15:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Germania - Bundesliga I) vs Energie Cottbus Eintracht Frankfurt
      Prem Sport Portal
      15:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Germania - Bundesliga I), Hannover 96 vs Werder Bremen
      Cifre Alb Premium 5 (SuperSport 5)
      Prem Sport Portal
      Sport Klub + Serbia
      15:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Germania - Bundesliga I), Borussia Mönchengladbach vs Karlsruher
      Prem Sport Portal
      15:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Germania - Bundesliga I), Schalke 04 vs Armenia Bielefeld
      Prem Sport Portal
      16:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Anglia - Premier League) West Bromwich A. vs Hull City
      Canal + Sport 1 Danemarca
      Canal + Sport 1 Finlanda
      Canal + Sport 1 Norvegia
      Canal + Sport 1 Sverige
      Prima TV Cehă
      Setanta Sport Irlanda
      Showtime Sporturi extreme
      Super Sky Calcio
      SporMax
      Sport 2 UKR
      SuperSport 3 SA
      16:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Federaţia Rusă - Premier Liga) Shinnik Yaroslavl vs Spartak Nalchik
      NTV + Football
      18:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie A) faţă de Siena Catania
      Al Jazeera Sport 1
      Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Italia RAI 3 Africa
      Sky Calcio 1
      Sport 1 CZ
      Telekanal Sport
      18:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Turcia - Super Lig) Fenerbahçe vs Bursaspor
      C + Futbol (Deporte 1)
      Lig TV
      Lig tv hd
      18:20 CET
      Campionatul National de meci
      (Anglia - Campionat) Reading Fotbal Club vs Queens Park Rangers
      Polsat Sport extra
      Inel TV
      ShowSport 3
      Sky Sport 1
      1 Sky Sport HD, Regatul Unit
      Sport 1 Ungaria
      Sport Klub + Serbia
      18:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Anglia - Premier League) Blackburn Rovers vs Middlesbrough
      Canal + Sport 2 Danemarca
      Canal + Sport 2 Finlanda
      Canal + Sport 2 Norvegia
      Canal + Sport 2 Suedia
      Diema 2
      Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      Eurosport 2 Ro / Hu
      Galaxie Sport
      Gol TV
      Max Fotbal
      Pink Muntenegru
      RTS 2 Serbia
      Setanta Sport Europa 1
      Setanta Sport Irlanda
      ShowSports 1
      ShowSports 2
      Sky Calcio 2
      Sky Sport 3 Italia
      Super Sky Calcio
      SporMax
      Sport 1 UKR
      SuperSport 3 SA
      TV Mozambic
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) AJ Auxerre vs Olympique Lyonnais
      1 à la carte
      Kuweit TV3
      Sport Saudită (Al Riyadiyah)
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Le Havre vs Valenciennes
      À la carte 2
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Lille vs Caen
      À la carte 3
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Lorient vs FC Nantes
      À la carte 4
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Nice vs Girondins deBordeaux
      À la carte 5
      19:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Stade Rennais vs Le Mans
      À la carte 6
      Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
      19:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Portugalia - Superliga) Belenenses vs Guimaraes
      TV Sport
      20:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Spania - Primera Division) Osasuna vs Real Betis
      Al Jazeera Sport 2
      Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Max Sport 2
      Sky Calcio 3
      Sky Sport Xtra
      Sport 1 CZ
      Sport TV2
      Taquilla 1
      20:30 CET
      Campionatul National de meci
      (Italia - Serie A) vs Juventus Torino
      Al Jazeera Sport 1
      C + Futbol (Deporte 1)
      C + sport Polonia
      Canal + Sport HD Polska
      Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
      DigitAlb SuperSport HD 1
      NTV Spor
      Italia RAI 3 Africa
      Sky Calcio 1
      Sky Sport 1 Italia
      Sport 1 UKR
      Sport 2 Ungaria
      Telekanal Sport
      21:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Franţa - Ligue 1) Toulouse vs AS Monaco
      Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
      Galaxie Sport
      Orange Picior
      Sport Saudită (Al Riyadiyah)
      Sport 1 România
      Sport Klub + Serbia
      22:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Portugalia - Superliga) vs FC Porto Leixoes
      Alb Premium sir de 4 (SuperSport 4)
      Gol TV
      TV Sport
      Sport max
      22:00 CET
      Campionatul National de meci
      (Spania - Primera Division) FC Barcelona vs Almeria
      Al Jazeera Sport 2
      Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
      Max Fotbal
      La ***ta
      NTV Turcia
      Sky Calcio 2
      Sky Sport Xtra
      Sport 1 CZ
      Sport 2 UKR
      TV Canaria

      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






      Yorum


      • #4
        Konu: pe zi meciurile de fotbal

        Meciuri De la: Noiembrie 1, 2008

        10:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Romania - Liga 2) Dacia Mioveni vs Unirea Alba Iulia
        Sport RO
        13:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) vs Fulham Everton
        C + Franţa
        Canal + Sport HD Skandinavien
        Diema 2
        Eurosport 2 Ro
        Eurosport 2 Ro / Hu
        Galaxie Sport
        Gol TV
        Kanal 5
        Novasports 1
        NTV + Football
        Pink Muntenegru
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Maghreb
        Sky Calcio 2
        Sky Sport 1 Italia
        1 Sky Sport HD, Italia
        Sky Sport 1
        1 Sky Sport HD, Regatul Unit
        Super Sky Calcio
        SporMax
        SporMax HD
        Sport 1 NL
        Sport 3 UKR
        Sport HD (Ucraina)
        TV Sport
        SuperSport 3 SA
        Da Sport 2
        14:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Federaţia Rusă - Premier Liga) CSKA Moscow vs Spartak Moscova
        C + Futbol (Deporte 1)
        Novasports 7
        NTV + Football
        Ort 1 Rusia
        Polsat Sport
        Inel TV
        Sky Calcio 3
        14:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Turcia - Super Lig) BSB Istanbul vs Trabzonspor
        Lig TV
        15:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Ungaria - Ungaria NB1 liga) Vasas Budapesta vs FC Videoton Fehérvár
        Sport 2 HU
        15:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Italia - Serie B) Avellino vs Sassuolo
        Italia RAI 3 Africa
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Romania - Liga 1) FC Farul Constanta vs FC Brasov
        SGP 1
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Manchester United vs Hull City
        BHT 1
        C + sport Polonia
        Canal + Sport 1 Danemarca
        Canal + Sport 1 Finlanda
        Canal + Sport 1 Norvegia
        Canal + Sport 1 Sverige
        Canal + Sport HD Skandinavien
        Diema
        Eurosport 2 Ro
        Eurosport 2 Ro / Hu
        G Sport 2
        Gol TV
        NTV + Football
        Prem Sport Portal
        RTS 2 Serbia
        Setanta Sport Europa 1
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Super Sky Calcio
        Sport 3 UKR
        Sport TV2
        SuperSport 3 SA
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Stoke City vs Arsenal
        Canal + sport extra
        Diema 2
        Showtime Sporturi extreme
        Sky Calcio 3
        SporMax
        Sport 2 UKR
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Chelsea vs Sunderland
        Canal + Sport 2 Danemarca
        Canal + Sport 2 Finlanda
        Canal + Sport 2 Norvegia
        Canal + Sport 2 Suedia
        ESPN BRASIL
        Fox Fotbal canal
        NTV + On-Line
        Prima TV Cehă
        Arată Sport 4
        Sky Calcio 2
        Sky Sport 1 Italia
        TV Sport
        Sport max
        SuperSport 5 SA
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Middlesbrough vs West Ham U.
        Arată Shasha
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Portsmouth vs Wigan Athletic
        Arată Seria 1 extra
        16:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) West Bromwich A. vs Blackburn Rovers
        Arată Comedie extra
        17:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Federaţia Rusă - Premier Liga) Zenit St Petersburg vs Khimki
        NTV + Football
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Austria - T-Mobile Bundesliga) Austria Karnten vs SV Ried Josko Fenster
        Premiera Austria
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Austria - T-Mobile Bundesliga) LASK Linz vs Wustenrot Salzburg
        Premiera Sport 1
        Premiera Austria
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Austria - T-Mobile Bundesliga) SC Rheindorf Altach Mattersburg vs
        Premiera Austria
        Sport Klub + (Ungaria)
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Romania - Liga 1) Universitatea Craiova vs FC Otopeni
        SGP 1
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Turcia - Super Lig) Eskisehirspor vs Fenerbahçe
        Lig TV
        Lig tv hd
        18:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Italia - Serie A) Reggina vs Inter
        Al Jazeera Sport 1
        ESPN BRASIL
        ESPN Deportes
        ESPN +
        NTV Spor
        Italia RAI 3 Africa
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 16:9
        1 Sky Sport HD, Italia
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Ungaria
        Sport 1 UKR
        Sport 5
        Sport Klub Serbia
        SuperSport 5 SA
        18:20 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Campionat) Cardiff vs lupii
        Sky Sport 1
        1 Sky Sport HD, Regatul Unit
        Sport 1 România
        Sport 2 Ungaria
        Sport Italia
        Sport Klub + Serbia
        18:30 CET
        Campionatul National de meci
        (Anglia - Premier League) Liverpool vs Tottenham Hotspur
        A 2
        C + sport Polonia
        C + sport Franţa
        Canal + Sport 1 Norvegia
        Canal + Sport 2 Danemarca
        Canal + Sport 2 Finlanda
        Canal + Sport 2 Norvegia
        Canal + Sport 2 Suedia
        Diema
        Eurosport 2 Ro
        Eurosport 2 Ro / Hu
        Fox Fotbal canal
        Galaxie Sport
        Novasports 2
        NTV + Football
        Pink Muntenegru
        Prem Sport Portal
        RTS 2 Serbia
        Setanta Sport Europa 1
        ShowSports 1
        ShowSports 2
        Showtime Maghreb
        Super Sky Calcio
        Slovenia TV 2
        SporMax
        Sport 1 NL
        Sport 2 UKR
        Sport TV3
        Sport max
        SuperSport 3 SA
        Da Sport 2
        18:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) Twente vs Ajax Amsterdam
        Alfa TV Cipru
        Canal + sport extra
        Eredivisie Live 1
        Inel TV
        SportKlub Hrvatska
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) faţă de la Nisa Paris S.G.
        À la carte 5
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) Asociatia Sportiv vs Nancy Lorraine Girondins deBordeaux
        À la carte 4
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) Lorient vs Grenoble
        À la carte 3
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) Lille vs FC Nantes
        À la carte 2
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) AJ Auxerre Valenciennes vs
        1 à la carte
        19:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) Toulouse vs Caen
        À la carte 6
        Kanal A
        Sport Klub Serbia
        TV5 Africa
        TV5 Orient
        19:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Portugalia - Superliga) Associacao Naval vs FC Porto
        SporMax
        TV Sport
        19:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) NAC vs FC Groningen
        Eredivisie Live 2
        19:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) vs PSV Eindhoven Willem II
        Eredivisie Live 2
        ESPN 2
        Polsat Sport
        20:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Romania - Liga 1) Dinamo Bucuresti vs Steaua Bucuresti
        Antena 1
        20:30 CET
        Campionatul National de meci
        (Italia - Serie A) Juventus vs AS Roma
        Al Jazeera Sport 1
        Avala Tv
        C + Futbol (Deporte 1)
        C + sport Polonia
        Canal + Sport HD Polska
        HRT 1
        NTV Spor
        Italia RAI 3 Africa
        Sky Calcio 1
        Sky Sport 1 Italia
        Sky Sport 16:9
        1 Sky Sport HD, Italia
        Sport 2 Ungaria
        Sport 2 UKR
        Sport TV2
        SuperSport 3 SA
        Telekanal Sport
        Da Sport 1
        20:45 CET
        Campionatul National de meci
        (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) Heerenveen vs AZ
        Eredivisie Live 1
        21:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Franţa - Ligue 1) Olympique Marseille vs Saint-Etienne
        Kanal A
        Novasports 1
        Orange Picior
        Setanta Sport Europa 2
        Sport 1 România
        5 + Sport Live
        Sport Klub Serbia
        22:00 CET
        Campionatul National de meci
        (Portugalia - Superliga) vs Sporting Rio Ave
        Gol TV
        Inel TV
        RTP 1
        RTP Africa
        RTP International
        RTP Madeira
        ------------------------------
        Spaniolă Liga Primera Div 1 2008/2009
        De la 20:00 Athletic Bilbao -: - Villarreal CF
        Taquilla 0
        Aljazeera Sport 3
        Atletico de Madrid -: - Real Mallorca
        Taquilla 1
        Taquilla 0
        Aljazeera Sport 4
        Malaga -: - Barcelona
        Taquilla 1
        Sky Calcio 3
        Kanal 5
        NTV Sport, plus
        Sky Sport Xtra
        Taquilla 0
        Sport-Expressen
        Aljazeera Sport 2
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Ucraina
        Sport 1 NL
        (Sport Klub (Ungaria
        Sitel
        Kanal 1 (Turcia)
        22:00 Valencia -: - de la Racing Santander
        Sport 1 Ungaria
        Sky Calcio 2
        5 Kanal (Danemarca)
        NTV Sport, plus
        Sky Sport Xtra
        TV Canaria
        Sport-Expressen
        Aljazeera Sport 2
        Sport 1 CZ
        Sport 1 Ucraina
        Sport 1 NL
        La ***ta

        Germană Bundesliga 1st Div. 2008/2009
        15:30 Werder Bremen -: - Hertha Berlin
        Premiera Sport 1
        TSG Hoffenheim -: - Karlsruher SC
        Premiera Sport 1
        Bayern Munchen -: - Arminia Bielefeld
        Premiera Sport 1
        Energie Cottbus -: - Schalke 04
        Premiera Sport 1
        Hannover 96 -: - Hamburger SV
        Premiera Sport 1
        Sport 1 CZ
        VfB Stuttgart -: - FC Köln
        Premiera Sport 1
        (Sport Klub (România
        Sport Klub (Polska +)
        Sport Klub + (Serbia)

        Brazilia Brasileiro League 2008
        21:30 Flamengo -: - Portuguesa
        Sportmania
        S. sport 7 Hellas
        Sport Klub (Polska)
        Sportsmax

        Argentina Apertura League 2008
        21:20 Lanus -: - River Plate
        Sport Klub (Polska +)
        Sport Klub + (Serbia)
        Sport Klub + (Ungaria)

        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






        Yorum


        • #5
          Konu: pe zi meciurile de fotbal

          Meciurile de la: 2 noiembrie 2008

          12:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Romania - Liga 2) Petrolul vs Sportul Studentesc
          Sport RO
          13:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Romania - Liga 1) Otelul Galati vs FC Timisoara
          SGP 1
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) St Pauli vs Fussball Club Nurnberg
          Arena Bundesliga 4
          Prem Sport Portal
          Sport Klub + Polonia
          Sport Klub Ungaria
          Sport Klub Serbia
          Sport Klub Slovenia
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) TUS Koblenz vs 1911 Duisburg
          Arena Bundesliga 3
          Prem Sport Portal
          Sport Klub + hu
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) Rot-Weiss Ahlen vs Fussball und Sport-Verein Mainz 05
          Arena Bundesliga 1
          Prem Sport Portal
          Sport Klub Polonia
          Sport Klub + Serbia
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Hansa Rostock
          Arena Bundesliga 2
          Prem Sport Portal
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) Ingolstadt vs SC Freiburg
          Arena Bundesliga 5
          Prem Sport Portal
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga 2) VfL Osnabrück vs Augsburg
          Arena Bundesliga 6
          Prem Sport Portal
          14:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Turcia - Super Lig) Kayserispor vs Besiktas
          Lig TV
          Lig tv hd
          14:15 CET
          Campionatul National de meci
          (Anglia - Campionat) Derby County vs Notts Forest
          Cifre Alb Premium 5 (SuperSport 5)
          Polsat Sport extra
          Inel TV
          Sky Sport 1
          1 Sky Sport HD, Regatul Unit
          Sport 1 Ungaria
          Sport 1 România
          Sport Klub + Serbia
          SuperSport 3 SA
          Viasat Sport 2
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Siena vs Fiorentina
          Al Jazeera Sport 3
          Max Fotbal
          Italia RAI 3 Africa
          Sky Calcio 1
          Sky Sport 16:9
          1 Sky Sport HD, Italia
          TeleDeporte
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Lazio vs Catania
          Al Jazeera Sport 2
          C + Spania
          C + sport Franţa
          Canal + Sport 2 Danemarca
          Canal + Sport 2 Finlanda
          Canal + Sport 2 Norvegia
          Canal + Sport 2 Suedia
          Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
          ESPN BRASIL
          ESPN Deportes
          ESPN Pacific
          ESPN +
          Sky Calcio 5
          Sport 1 CZ
          Sport 2 Ungaria
          Sport 2 UKR
          TV Sport
          TV Capixaba
          Da Sport 2
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Sampdoria vs Torino
          Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
          Sky Calcio 7
          Sky Sport 2 HD, Italia
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Udinese vs Genova
          Al Jazeera Sport 1
          Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
          Max Sport
          NTV Spor
          Sky Calcio 2
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Cagliari Calcio vs Bologna
          C + Futbol (Deporte 1)
          Sky Calcio 4
          15:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) Unione Sportiva Palermo vs Chievo
          Sky Calcio 3
          17:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga I) Bor. Dortmund vs VfL Bochum
          Arena Bundesliga 1
          Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
          ESPN +
          Federalna TV
          G Extra
          NTV + On-Line
          Prem Sport Portal
          Sky Calcio 9
          Sport 2 UKR
          Sport 5 +
          Sport Klub Ungaria
          Sport Klub Polonia
          Sport Klub ro
          Sport Klub + Serbia
          Viasat Sport 2
          17:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Germania - Bundesliga I), Borussia Mönchengladbach vs Eintracht Frankfurt
          Arena Bundesliga 2
          Prem Sport Portal
          Sport Klub + hu
          Sport Klub + Polonia
          17:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Anglia - Premier League) Bolton Wanderers vs Manchester City
          C + Sport 2 Polonia
          C + sport Franţa
          Canal + Sport HD Skandinavien
          Diema
          Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
          DigitAlb SuperSport HD 1
          Eurosport 2 Ro
          Eurosport 2 Ro / Hu
          Fox Fotbal canal
          Max Fotbal
          Novasports 2
          NTV + Football
          Pink Muntenegru
          Prem Sport Portal
          RTS 2 Serbia
          ShowSports 1
          ShowSports 2
          Showtime Maghreb
          Sky Sport 2 HD, Italia
          Sky Sport 1
          1 Sky Sport HD, Regatul Unit
          Super Sky Calcio
          SporMax
          Sport 1 NL
          Sport 3 UKR
          Sport HD (Ucraina)
          Sport max
          SuperSport 3 SA
          TeleDeporte
          Da Sport 2
          18:00 CET
          Campionatul National de meci
          (Turcia - Super Lig) vs Galatasaray Gaziantepspor
          Lig TV
          Lig tv hd
          19:30 CET
          Campionatul National de meci
          (Romania - Liga 1) Rapid Bucuresti vs Gloria Buzau
          SGP 1
          20:30 CET
          Campionatul National de meci
          (Italia - Serie A) AC Milan vs Napoli
          Al Jazeera Sport 1
          Avala Tv
          C + Futbol (Deporte 1)
          Canal + Sport 1 Danemarca
          Canal + Sport 1 Finlanda
          Canal + Sport 1 Norvegia
          Canal + Sport 1 Sverige
          Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
          DigitaAlb SuperSport HD 2
          ESPN BRASIL
          ESPN Pacific
          Novasports 4
          Italia RAI 3 Africa
          Sky Calcio 1
          Sky Sport 1 Italia
          Sky Sport 16:9
          Sport 2 Ungaria
          Sport 2 UKR
          SuperSport 5 SA
          Telekanal Sport
          Da Sport 2
          ----------------------------------
          Spaniolă Liga Primera Div 1 2008/2009
          17:00 Recreativo de Huelva -: - Getafe
          Taquilla 0
          Aljazeera Sport 2
          Valladolid -: - Sevilla
          Taquilla 0
          Aljazeera Sport 4
          Espanyol -: - Osasuna
          Taquilla 0
          Sporting Gijon -: - NUMANCIA
          Taquilla 0
          19:00 Almeria -: - Real Madrid
          Taquilla 1
          Premiera Sport 1
          Sky Calcio 9
          NTV + Fudbol
          Taquilla 0
          Aljazeera Sport 2
          Sport 1 CZ
          Sport 1 Ucraina
          Sport 1 NL
          Sitel
          SKY Calcio
          NTV Spor (Turcia)
          21:00 Real Betis -: - Deportivo La Coruña
          Canal + (Spania)
          Sky Calcio 2
          Sky Sport 3 (Italia)
          Aljazeera Sport 2
          Sport 1 Ucraina
          Sport 1 NL
          (Sport Klub (Ungaria

          Franceză Liga 1 Div. 2008/2009
          17:00 Le Havre -: - Monaco
          Kuweit Sport
          Kiosque
          Sport 1 CZ
          Kanal A
          Sport 1 Rom
          Rennes -: - Sochaux
          Kiosque
          21:00 Lyon -: - Le Man
          Kuweit Sport
          Aljazeera Sport 1
          C + Franţa
          NTV + Fudbol
          Setanta Sport1
          Kiosque
          Kanal A
          Sport Klub + (Serbia)

          Olanda Eredivisie League 2008/2009
          12:30 Roda JC Kerkrade -: - Feyenoord Rotterdam
          NTV + Fudbol
          (C + Sport (D, F, N, S
          Serbia) Sport Klub)

          Portugalia Superliga 2008/2009
          20:45 Vitoria Guimaraes -: - Benfica
          Sport TV (TV Cabo)
          NTV Sport, plus
          Inel TV (Bulgaria)
          ShowSports 1
          Sport 1 Rom
          Sportsmax

          Czech Gambrinus Liga 2008/2009
          20:00 Slovan Liberec -: - Mlada Boleslav
          CT4 Sport

          Argentina Apertura League 2008
          20:20 Boca Juniors -: - San Lorenzo
          NTV + sport Klassika

          Brazilia Brasileiro League 2008
          20:00 Santos -: - Palmeiras
          Sport Italia
          Sportmania
          Sport Klub (Polska)
          Tv Capixaba

          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






          Yorum


          • #6
            Konu: pe zi meciurile de fotbal

            Meciuri De la: 4 noiembrie, 2008

            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) AS Roma vs Chelsea
            À la carte 3
            ART. 3 Sport
            1 Campionilor
            CT4 Sport
            ESPN BRASIL
            ESPN2 Caraibe
            ITV 4
            Prem Sport Portal
            Rustavi 2
            Setanta Sport Irlanda
            Sky Calcio 1
            Sky Sport 1 Italia
            Sky Sport 16:9
            1 Sky Sport HD, Italia
            Sport 1 UKR
            Sport 5 +
            Sport RO
            TV Sport
            SuperSport 3 SA
            Telekanal Sport
            Viasat Sport 2
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) Werder Bremen vs Panathinaikos
            À la carte 5
            ART. Sport 2
            Canal + Spania HD
            4 Campionilor
            Prem Sport Portal
            Sky Calcio 3
            TV 2 Sport (Danemarca) HD
            Viasat Sport 3
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) Olympique Marseille vs PSV Eindhoven
            2BE
            2M Maroc
            1 à la carte
            2 Campionilor
            Nederland 3
            Prem Sport Portal
            Sky Calcio 8
            Sport 5 +
            SuperSport 6 SA
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) FC Barcelona vs FC Basel
            À la carte 7
            Sport ART. 5
            C + Spania
            ESPN 2
            ESPN +
            Prem Sport Portal
            SF-2
            Sky Calcio 5
            Sport 2 UKR
            STI 2
            TSR 2
            TV 2 Sport (Danemarca)
            Da Sport 2
            20:45 CET
            Europeean de meci Campionat (Liga Campionilor UEFA) CFR Cluj vs Girondins deBordeaux
            3 Campionilor
            NTV + sport clasic
            Prem Sport Portal
            Pro TV
            Sky Calcio 4
            TF 1
            Tf1 HD
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (UEFA Champions League) Liverpool vs Atletico Madrid
            À la carte 2
            Antena 3 TV
            ART sport 6
            ART. 6 Sport
            B-92
            BHT 1
            CT-2
            ESPN Atlantic,
            Futbol Smart
            HRT 2
            ITV 1
            + NTV Sport
            Prem Sport Portal
            Două RTE
            Scottish TV est
            Scottish TV vest
            Sky Calcio 7
            Sky HD, unul din Regatul Unit
            Sky Sport 2 HD, Italia
            Sport 2 UKR
            Sport 5
            Star TV
            TET
            TV3 +
            UlsterTV
            Viasat 4
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) Anorthosis FC vs inter
            Arryadia 2
            ART. Sport 1
            Prem Sport Portal
            Sigma Sports1
            Sky Calcio 2
            Sky Sport 3 Italia
            Sky Sport Xtra
            Sky Sport HD, Regatul Unit 3
            Sport 3 UKR
            Sport TV2
            Sportmania
            SuperSport 5 SA
            Viasat Sport 1
            Vizion Plus
            Da Sport 1
            20:45 CET
            Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA) sportive vs Shakhtar Donetsk
            À la carte 6
            5 Campionilor
            NTV + On-Line
            Prem Sport Portal
            RTP 1
            Sky Calcio 6
            TRK Ukraina
            ----------------------------
            Asiatice Liga Campionilor 2008
            11:00 Gamba Osaka - Japonia -: - Adelaide Unite - Australia
            ART. Sport 2
            Abu Dhabi Sport 1
            Dubai Sport 1
            Kuweit Sport
            Saudită Sport

            Kuwaiti League 2008/2009
            15:30 AlQadsia -: - AlSalmiyah
            Kuweit Sport

            Bahraini premiera League 2008/2009
            15:30 Al-Rifa -: - Sitra
            RADIO Bahrain principală

            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






            Yorum


            • #7
              Konu: pe zi meciurile de fotbal

              Meciuri De la: noiembrie 5, 2008
              FOTBAL LIVE
              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Dinamo Kiev vs FC Porto 20:45 CET în direct
              ART. Sport
              NTV + Sport On-Line
              Premiera sport portal
              Sky Calcio 8
              Sky Sports Interactive
              Sport TV2
              * Un Sportman
              SuperSport 6 [ZA]
              TET Ucraina

              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Arsenal vs Fenerbahçe 20:45 CET în direct
              ART. Sport 2
              Champions 2 (Digital +)
              Premiera sport portal
              Setanta Irlanda (ROI)
              Sky Calcio 7
              Sky Sports Interactive
              Sky Sport Xtra (Marea Britanie)
              Sport 3 (UKR)
              Star Turcia
              SuperSport 5 [ZA]
              YES Sport 2
              ~ HD Smart
              ~ Sky Sport HD3 (Marea Britanie)
              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Aalborg BK vs Villarreal 20:45 CET în direct
              C + 2 Spania
              KNR TV
              Premiera sport portal
              Sky Calcio 6
              Sky Sports Interactive
              TV3 Danemarca +

              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Real Madrid vs Juventus 20:45 CET în direct
              2BE
              ART. 3 Sport
              B92 TV
              BHT 1
              C + Spania
              C + Sport (Franţa)
              CT2
              ESPN Atlantic,
              ESPN Brazilia
              Futbol Smart
              HRT 2
              Magyar 1 (M1)
              NET Hellas
              ORF 1
              Premiera sport portal
              Datorită RAI
              Rustavi 2
              SF 2
              Sigma TV
              Sky Calcio 1
              Sky Sport 1 (Italia)
              Sky Sport 16:9 (Italia)
              Sky Sports Interactive
              Sport 1 (UKR)
              Sport 5
              Sport TV1
              Telekanal Sport
              TSR 2
              TV6 Estonia
              TVP 2
              Viasat Sport 2
              ~ C + HD, Spania
              ~ Sky Sport hd1 (Italia)
              ~ Sport HD (UKR)

              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Celtic vs Manchester United 20:45 CET în direct
              Arryadia 2
              Sport ART. 5
              Campionilor 1 (Digital +)
              ESPN 2 Caraibe
              ESPN Dos
              ESPN Pacrim
              ESPN +
              Nova Sport 2 (Hellas)
              NTV + sport clasic
              Premiera sport portal
              Două RTE
              Sigma Sport 2
              Sky Calcio 5
              Sky Sports 2 (Marea Britanie)
              Sky Sports Interactive
              Sport 5 +
              SuperSport 3 [ZA]
              TV2 Sport (Den)
              TV6 Letonia
              Viasat 4
              Viasat Sport 3
              ~ Sky Sport hd2 (Marea Britanie)
              ~ TV2 Sport HD (Den)
              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Olympique Lyonnais vs Steaua Bucuresti 20:45 CET în direct
              C + Franţa
              Champions 4 (Digital +)
              Premiera sport portal
              Pro TV
              Sky Calcio 3
              Sky Sports Interactive
              Sport 5 + GOLD
              ~ C + HD, Franţa
              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Fiorentina vs B. Munchen 20:45 CET în direct
              ART. 6 Sport
              Campionilor 3 (Digital +)
              CT4 Sport
              Premiera sport portal
              SAT.1 Germania
              Sigma Sport 1
              Sky Calcio 2
              Sky Sport 3 (Italia)
              Sky Sports Interactive
              Sport 2 (UKR)
              Europeean meci de campionat (Liga Campionilor UEFA)
              Bate Borisov vs Zenit St Petersburg 20:45 live
              Champions 5 (Digital +)
              + NTV Sport
              Premiera sport portal
              Sky Calcio 4
              Sky Sports Interactive

              ========================= ==
              Bulgară A PFG
              Chernomeorets Buras v Levski Sofia 17:00 CET în direct
              Inel TV (Bul)
              CONMEBOL Copa Sudamericana - Quartef final (2a Leg)
              Argentinos Jnrs (ARG) vPalmeiras (sutien) 00:50 CET în direct
              C + Fútbol
              Max Fotbal

              ==================
              Baschet NBA Live
              Asociatia National de Baschet (NBA)
              Houston rachete v Boston Celtics 02:30 CET în direct

              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






              Yorum


              • #8
                Konu: pe zi meciurile de fotbal

                Meciuri De la: 7 noiembrie 2008

                SUA Major League Soccer 2008
                02:30 Chicago Fire -: - New England Revolution
                Sky Sport 1
                SuperSport 1
                (Sport Klub (Ungaria

                Copa Sudamericana 2008
                02:30 Chivas de Guadalajara - Mexic -: - River Plate - Argentina
                C + Deporte 1
                Setanta Sport 2
                Max Sports2 (Nigeria)

                Iranian League 2008/2009
                11:45 Foolad Khozestan -: - Peykan
                IRAN - IRIB 2
                IRAN - TV 3

                Sirian League 2008/2009
                12:00 Al-Ittihad -: - Al-Nawaeir
                ART. Sport 1
                Al-Majd -: - Al-Jaish
                ART. Sport 2
                Sirian TV 2 - Locale

                Bulgaria Premier League 2008/2009
                13:00 Pirin Blagoevgrad -: - Vihren
                Inel TV (Bulgaria)

                EAU profesionale Liga 2008/2009
                15:00 Al-Jazira -: - Al-Shaab
                Abu Dhabi Sport 1
                Dubai Sport 1
                17:00 Al-Wasl -: - Al-Ahli
                Abu Dhabi Sport 1
                Dubai Sport 1

                AFC Cup 2008
                16:00 Al-Safa - Liban -: - Al-Muharraq - România
                Sâmbătă LBC

                Campionatul National de meci
                (Romania - Liga 1)
                16:00 Gloria Buzau -: - Universitatea Craiova
                SGP 1

                Rusă Premier League 2008
                16:00 Khimki -: - Tomsk
                NTV + Nash de fotbal

                Cupa Saudită Federatia U-17 2008/2009
                16:25 Al-Ahli -: - Hottain
                Sport ART. 8

                Austria Erste Divizia 2008/2009
                18:00 Salzburg Am. -: - Gratkorn
                Premiera Austria
                A. Lustenau -: - Schwadorf
                Premiera Austria
                FC Magna -: - Vocklabruck
                Premiera Austria
                Austria W. sunt. -: - FC Lustenau
                Premiera Austria
                St Polten -: - Leoben
                Premiera Austria

                Bundesliga germană 2a Div. 2008/2009
                18:00 Nurnberg -: - FSV Frankfurt
                Premiera Sport 1
                Serbia) Sport Klub)
                Alemannia Aachen -: - Koblenz
                Premiera Sport 1
                Wehen -: - FC Kaiserslautern
                Premiera Sport 1
                (Sport Klub (România
                Serbia) Sport Klub)

                Campionatul National de meci
                (Romania - Liga 1)
                19:30 Unirea Urziceni -: - Otelul Galati
                SGP 1

                Polonia Liga I 2008/2009
                20:00 Polonia Bytom -: - Legia Varşovia
                C + Sport (Polonia)

                Austria Bundesliga 2008/2009
                20:30 Salzburg -: - Austria Viena
                Premiera Austria

                Germană Bundesliga 1st Div. 2008/2009
                20:30 FC Köln -: - Hannover 96
                Premiera Sport 1
                Sport TV (TV Cabo)
                C + Franţa
                Dubai Sport 2
                NTV + Fudbol
                Setanta Sport Europa
                CT4 Sport
                (Sport Klub (România
                Serbia) Sport Klub)
                Sport 1 Rom
                TV2 Sport
                G Sport 1 (Nigeria)

                Irlanda Premier League 2008
                20:35 Galway -: - Finn Harps
                Reţeaua RTE 2
                Un RTE

                Italiană 2008/2009 B Calcio League
                20:45 Treviso -: - Salernitana
                Sky Calcio
                La 7 Cartapiu O

                Campionatul National de meci
                (Olanda - Olanda Casino Eredivisie)
                20:45 De Graafschap -: - NAC
                Eredivisie Live 1

                FA Cup 2008/2009
                20:45 Leeds United -: - Petrosani
                7TV - Rusia
                Setanta Sport Europa
                Setanta Sport1
                Viasat Sport 2
                Serbia) Sport Klub)
                G Sport 2 (Nigeria

                "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                Yorum


                • #9
                  Konu: pe zi meciurile de fotbal

                  Meciuri De la: Noiembrie 9, 2008

                  12:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Romania - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Progresul
                  Sport RO
                  12:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Federaţia rusă - Premier Liga) Fudbolski Klub Amkar Perm vs Zenit St Petersburg
                  5 Kanalas
                  NTV + Football
                  Telekanal Sport
                  13:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Romania - Liga 1) FC Brasov vs CFR Cluj
                  SGP 1
                  13:15 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Norvegia - Eliteserien) Stabćk vs Valerenga IF Oslo
                  TV2 Norvegia
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga 2) Fussball und Sport-Verein Mainz 05 vs Ingolstadt
                  Arena Bundesliga 1
                  Prem Sport Portal
                  Sport Klub Slovenia
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga 2) Augsburg vs Greuther Furth
                  Arena Bundesliga 2
                  Prem Sport Portal
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga 2), 1860 Munchen vs Rot-Weiss Oberhausen
                  Arena Bundesliga 3
                  Prem Sport Portal
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga 2) Hansa Rostock vs VfL Osnabrück
                  Arena Bundesliga 4
                  Prem Sport Portal
                  Sport Klub Polonia
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga 2) Duisburg vs Rot-Weiss Ahlen
                  Arena Bundesliga 5
                  Prem Sport Portal
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Federaţia Rusă - Premier Liga) Spartak Moscova vs Lokomotiv Moscova
                  NTV + On-Line
                  Ort 1 Rusia
                  Inel TV
                  Sky Calcio 9
                  Sky IT Sport Xtra
                  Sport Klub + Serbia
                  Sportmania
                  14:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Danemarca - Superligaen) Alianţei Club vs Horsens AGF Arhus
                  TV 2 Sport (Danemarca)
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Anglia - Premier League) Chelsea vs Blackburn Rovers
                  Alfa TV Cipru
                  BHT 1
                  C + sport Polonia
                  Canal + Sport 1 Norvegia
                  Canal + Sport 2 Danemarca
                  Canal + Sport 2 Finlanda
                  Canal + Sport 2 Norvegia
                  Canal + Sport 2 Suedia
                  Canal + Sport HD Polska
                  Canal + Sport HD Skandinavien
                  Diema 2
                  Eurosport 2 Ro
                  Eurosport 2 Ro / Hu
                  Galaxie Sport
                  NTV + Football
                  Pink Muntenegru
                  Prem Sport Portal
                  RTS 2 Serbia
                  ShowSports 1
                  ShowSports 2
                  Showtime Maghreb
                  Sky Calcio 8
                  Sky Sport 3 Italia
                  Sky Sport 1
                  1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                  SporMax
                  SporMax HD
                  Sport 1 NL
                  Sport 2 UKR
                  Sport HD (Ucraina)
                  SuperSport 3 SA
                  Da Sport 2
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Federaţia Rusă - Premier Liga) Dinamo Moscova vs Energia V.
                  NTV + Football
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Serbia - Super Lige) Banat faţă de Partizan Beograd
                  RTS 2 Serbia
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) vs Ajax Amsterdam Sparta Rotterdam
                  Al Jazeera Sport 1
                  Eredivisie Live 2
                  Setanta Sport Irlanda
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) AZ vs Twente
                  Eredivisie Live 1
                  14:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) Feyenoord vs Utrecht
                  Alfa TV Cipru
                  Eredivisie Live 2
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Inter vs Udinese
                  Al Jazeera Sport 1
                  Avala Tv
                  Boom Sport
                  C + Spania
                  C + Sport 2 Polonia
                  C + sport Franţa
                  Canal + sport extra
                  ESPN BRASIL
                  ESPN Deportes
                  ESPN Pacific
                  G Sport 1
                  Kohavision TV
                  Meridiano Tv
                  NTV Spor
                  OBN
                  Sky Calcio 2
                  Sky Sport 16:9
                  1 Sky Sport HD, Italia
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 Ungaria
                  Sport 1 UKR
                  Sport 5
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Fiorentina vs Atalanta
                  Avala Tv
                  La 7 Cartapiu O
                  Sky Calcio 4
                  TPS Star
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) vs Sampdoria Napoli
                  Al Jazeera Sport 3
                  ESPN Deportes
                  ESPN +
                  Kanal 9
                  La 7 Cartapiu C
                  Polsat Sport extra
                  Sky Calcio 3
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) faţă de Catania Cagliari Calcio
                  La 7 Cartapiu D
                  Sky Calcio 6
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Chievo vs Juventus Torino
                  Al Jazeera Sport 2
                  Alfa TV Cipru
                  Max Fotbal
                  Sky Calcio 1
                  Sky Sport 2 HD, Italia
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Genova vs Reggina
                  Canal + Eventos
                  Sky Calcio 7
                  Sky Sport 1 Italia
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Lazio vs Siena
                  C + Futbol (Deporte 1)
                  ESPN BRASIL
                  G Extra
                  Sky Calcio 5
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Scoţia - Prima Ligă) Kilmarnock vs Rangers
                  Setanta Africa
                  Setanta Sport Europa 1
                  Sport 1 România
                  15:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Suedia - Allsvenskan) Halmstad vs Kalmar FF
                  Canal + Sport 1 Sverige
                  Canal + Sport HD Skandinavien
                  15:45 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Grecia - National League) Ergotelis vs Larissa
                  Novasports 1
                  16:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Anglia - Premier League) Manchester City vs Tottenham Hotspur
                  Diema
                  Max Sport
                  Novasports 2
                  NTV + On-Line
                  Showtime Sporturi extreme
                  SuperSport 5 SA
                  TeleDeporte
                  Da Sport 1
                  16:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Anglia - Premier League) Aston Villa vs Middlesbrough
                  Max Sport 2
                  Arată Shasha
                  16:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Danemarca - Superligaen) Krbenhavn FC vs SonderjyskE
                  TV 2 Sport (Danemarca)
                  16:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Danemarca - Superligaen) Aalborg BK vs Brøndby IF
                  TV3 +
                  16:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) ADO Den Haag vs Heerenveen
                  Eredivisie Live 1
                  16:45 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Polonia - I. Liga) Odra Wodzislaw vs Górnik Zabrze
                  Orange sport Polska
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga I), Schalke 04 vs B. Munchen
                  Alfa TV Cipru
                  Arena Bundesliga 3
                  ATV + Austria
                  C + sport Franţa
                  Dubai Sport 1
                  ESPN +
                  Federalna TV
                  G Extra
                  Meridiano Tv
                  Novasports 4
                  NTV + Football
                  Prem Sport Portal
                  Setanta Sport Europa 2
                  Sky Calcio 10
                  Super Sky Calcio
                  Sport 1 NL
                  Sport 1 UKR
                  5 + Sport Live
                  Sport Klub Ungaria
                  Sport Klub Polonia
                  Sport Klub ro
                  Serbia Klub Sport
                  Viasat Sport 2
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga I) vs Hertha BSC 1899 Hoffenheim
                  Arena Bundesliga 2
                  Prem Sport Portal
                  Sport Klub + Polonia
                  TPS Star
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Germania - Bundesliga I), Eintracht Frankfurt vs VfB Stuttgart
                  Arena Bundesliga 1
                  Prem Sport Portal
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Anglia - Premier League) Fulham vs Newcastle United
                  BHT 1
                  Canal + Sport 1 Norvegia
                  Canal + Sport 2 Danemarca
                  Canal + Sport 2 Finlanda
                  Canal + Sport 2 Norvegia
                  Canal + Sport 2 Suedia
                  Canal + Sport HD Skandinavien
                  Diema 2
                  Eurosport 2 Ro
                  Eurosport 2 Ro / Hu
                  Fox Fotbal canal
                  G Sport 1
                  Galaxie Sport
                  Max Fotbal
                  Pink Muntenegru
                  RTS 2 Serbia
                  ShowSports 1
                  ShowSports 2
                  Showtime Maghreb
                  Sky Calcio 9
                  Sky Sport 16:9
                  1 Sky Sport HD, Italia
                  Sky IT Sport Xtra
                  Sky Sport 1
                  1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                  SporMax
                  SporMax HD
                  Sport max
                  SuperSport 3 SA
                  Da Sport 2
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Federaţia Rusă - Premier Liga) Rubin Kazan vs Terek Fudbolski Klub
                  NTV + Football
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Polonia - I. Liga) Lechia Gdansk vs Lech Poznan
                  C + sport Polonia
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Franţa - Ligue 1) Saint-Etienne vs Stade Rennais
                  1 à la carte
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 România
                  17:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Franţa - Ligue 1) Valenciennes vs Asociatia Sportiv Nancy Lorraine
                  À la carte 2
                  18:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Romania - Liga 1) FC Otopeni vs FC Vaslui
                  SGP 1
                  18:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Turcia - Super Lig) Fenerbahçe vs Galatasaray
                  Al Jazeera Sports 4
                  C + Futbol (Deporte 1)
                  Lig TV
                  18:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Grecia - National League) Panathinaikos vs Olympiakos
                  Polsat Sport extra
                  Sport Klub Serbia
                  Sport Klub Slovenia
                  18:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Grecia - National League) Iraklis vs Levadiakos
                  Novasports 1
                  20:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Republica Cehă - Gambrinus Liga) Dynamo Budejovice vs Slavia Praha
                  CT4 Sport
                  20:15 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Croaţia - Hrvatska Acasa Nogometna Liga a) Haiduc vs Dinamo Zagreb Split
                  HRT 2
                  20:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Romania - Liga 1) Rapid Bucuresti vs Steaua Bucuresti
                  Antena 1
                  Antena International
                  20:30 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Italia - Serie A) Lecce vs AC Milan
                  Al Jazeera Sport 1
                  Canal + Sport 1 Danemarca
                  Canal + Sport 1 Finlanda
                  Canal + Sport 1 Norvegia
                  Canal + Sport 1 Sverige
                  ESPN BRASIL
                  G Extra
                  Kohavision TV
                  La 7 Cartapiu O
                  Meridiano Tv
                  Novasports 7
                  Italia RAI 3 Africa
                  Sky Calcio 1
                  Sky Sport 1 Italia
                  Sky Sport 16:9
                  Sport 1 Ungaria
                  Sport 2 UKR
                  Sport Klub Serbia
                  Telekanal Sport
                  Da Sport 2
                  21:00 CET
                  Campionatul National de meci
                  (Franţa - Ligue 1) Paris S.G. vs Lille
                  C + Franţa
                  Novasports 4
                  NTV + On-Line
                  Setanta Sport Europa 1
                  Sport Klub + Serbia
                  Viasat Sport 2
                  21:45 CET
                  Super Cup sportive vs FC Porto
                  RTP Africa
                  RTP International
                  ==============
                  Serbia 1.SFL 2008/2009
                  13:00 Buducnost B. dvor -: - FK Partizan
                  RTS 2

                  FA Cup 2008/2009
                  15:00 Havant şi Waterlooville -: - Brentford
                  ITV 1
                  (Sport Klub (România
                  Ulster TV
                  Sport Klub (Croaţia)

                  Austria Bundesliga 2008/2009
                  15:30 Ried -: - LASK
                  Premiera Austria

                  Spaniolă Liga Primera Div 1 2008/2009
                  17:00 Villarreal CF -: - Almeria
                  Taquilla 0
                  Real Mallorca -: - de la Athletic Bilbao
                  Taquilla 0
                  Osasuna -: - de la Atletico Madrid
                  Taquilla 0
                  Sport 2 HU
                  Max Fotbal (Nigeria)
                  Deportivo La Coruña -: - Espanyol
                  Taquilla 0
                  NUMANCIA -: - Real Betis
                  Taquilla 0
                  De la Racing Santander -: - Sporting Gijon
                  Taquilla 0
                  19:00 Sevilla -: - Recreativo de Huelva
                  Sky Calcio 9
                  NTV + Fudbol
                  Sky Sport 1
                  Taquilla 0
                  Sport 2 HU
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 NL
                  Fox TV Serbia
                  Max Fotbal (Nigeria)
                  21:00 Getafe -: - Valencia
                  Canal + (Spania)
                  C + Sport (Polonia)
                  NTV + Fudbol
                  Sky Sport 1
                  Aljazeera Sport 2
                  Sport 1 CZ
                  Sport 1 NL

                  Argentina Apertura League 2008
                  20:20 Arsenal Sarandi -: - Boca Juniors
                  S. sport 3 Hellas

                  Morrocan Super League 2008/2009
                  14:30 JSM Jeunesse Sportiv El Massira -: - DHJ Difaa Hassani Jdidi
                  RTM1 Morroco
                  Hassania HUSA Agadir -: - KAC de Kénitra
                  Maroc Sport 2 (TNT)
                  ASS Asociatia Sportiv de vânzare -: - Wydad Athletic Club Casablanca
                  ART. Sport 1
                  IZK Itihad Z. Khemisset -: - MCO Mouloudia Oujda
                  ART. Sport 2
                  FAR Forţelor Armée Royales -: - KACM Kawkab de la Marrakech
                  Sport ART. 5
                  16:00 Raja Club Atlhlétic -: - MAS Fes Maghrib A.
                  2M Maroc
                  19:00 MAT Maghrib Atletico Tétouan -: - OCK Olympique de Khouribga
                  ART. Sport 1
                  Maroc Sport

                  Libanez League 2008/2009
                  13:15 Al-Ansar -: - Al-Ahed
                  Viitorul TV - local

                  Kuwaiti League 2008/2009
                  15:30 AlTtadamon -: - Kazma
                  Kuweit Sport

                  "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                  Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                  Yorum


                  • #10
                    Konu: pe zi meciurile de fotbal

                    Meciuri De la: Noiembrie 19, 2008

                    14:00 CET
                    Meci amical
                    (Sub 21) Bosnia-Herţegovina, Muntenegru vs
                    BHT 1
                    16:00 CET
                    FIFA World Cup 2010 Australia vs calificativele Bahrain
                    Al Jazeera Sport 1
                    16:15 CET
                    Campionatul Mondial de Fotbal 2010 calificativele Emiratele Arabe Unite faţă de Iran
                    Al Jazeera Sport 2
                    17:00 CET
                    Meci amical vs Azerbaidjan Albania
                    AzTV-1
                    Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                    TV Shiqptar
                    17:30 CET
                    Meci amical faţă de Serbia Bulgaria
                    BNT 1
                    RTRS
                    RTS 2 Serbia
                    RTS Sâmbătă
                    17:30 CET
                    Meci amical faţă de Republica Slovacă Liechtenstein
                    STV 3 Slovacia (Trojka)
                    17:30 CET
                    Campionatul Mondial de Fotbal 2010 calificativele Qatar faţă de Japonia
                    Al Jazeera Sport 1
                    17:35 CET
                    Campionatul Mondial de Fotbal 2010 faţă de calificativele Arabia Saudită Coreea de Sud
                    Al Jazeera Sport 2
                    18:00 CET
                    Meci amical Israel vs Coasta de Fildeş
                    IBA Canal 1
                    Israelian de reţea
                    18:00 CET
                    Meci amical faţă de Macedonia, Muntenegru
                    Gol TV
                    19:00 CET
                    Meci amical Ucraina vs Norvegia
                    Al Jazeera Sports 4
                    TRK Ukraina
                    Viasat 4
                    19:00 CET
                    Meci amical
                    (Sub 21) Danemarca faţă de Franţa
                    C sport Franţa
                    19:30 CET
                    Meci amical România faţă de Georgia
                    Antena 1
                    20:00 CET
                    Meci amical Maroc vs Zambia
                    Arryadia
                    ART. Sport 2
                    20:15 CET
                    Meci amical Danemarca vs Walles
                    BBC2 Ţara Galilor
                    TV 2 Sport (Danemarca)
                    TV2 Sport
                    20:15 CET
                    Meci amical Slovenia faţă de Bosnia-Herţegovina
                    BHT 1
                    Slovenia TV 2
                    20:30 CET
                    Meci amical Grecia vs Italia
                    Al Jazeera Sport 3
                    ESPN latină
                    MEGA Canal
                    RAI Uno
                    20:30 CET
                    Meci amical vs Elveţia Finlanda
                    Canalul Sport 1 Finlanda
                    SF-2
                    STI 2
                    TSR 2
                    20:30 CET
                    Meci amical Austria vs Turcia
                    ORF 1
                    Sport Klub Serbia
                    Sport Klub Slovenia
                    SportKlub Hrvatska
                    20:30 CET
                    Campionatul Mondial de Fotbal 2010 faţă de calificativele San Marino Republica Cehă
                    CT-2
                    TVP Sport
                    20:45 CET
                    Meci amical Germania vs Anglia
                    Al Jazeera Sport 1
                    Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                    Fox TV Serbia
                    Gol TV
                    ITV 1
                    Novasports 1
                    OBN
                    Polsat Sport extra
                    Sport 1 CZ
                    Sport 1 Ungaria
                    Sport 1 NL
                    Sport 1 România
                    Sport Bg 7
                    UlsterTV
                    Viasat Fotboll
                    Viasat Sport Norge
                    Da Sport 1
                    ZDF
                    20:45 CET
                    Meci amical Olanda vs Suedia
                    Abu Dhabi Sport
                    Dubai Sport 2
                    G Sport 1
                    Kanal 9
                    Kuweit TV3
                    SBS6
                    Sport Klub hu
                    Sport Klub Serbia
                    Sport RO
                    20:45 CET
                    Meci amical Irlanda vs Polonia
                    Al Jazeera Sport 2
                    Sky Sport 2
                    Sky Sport 2 HD, Regatul Unit
                    Sport TV2
                    TVP 1
                    20:45 CET
                    Meci amical Irlanda de Nord vs Ungaria
                    Sky Sports 3
                    Sky Sport HD, Regatul Unit 3
                    Sport 2 Ungaria
                    21:00 CET
                    Meci amical Scoţia vs Argentina
                    Al Jazeera Sport 1
                    Alfa TV Cipru
                    Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                    ESPN 2
                    NTV Spor
                    Sky Sport 1
                    1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                    Sport Italia
                    TV Sport
                    Da Sport 2
                    21:00 CET
                    Meci amical Franţa vs Uruguay
                    Al Jazeera Sport 2
                    TF 1
                    22:00 CET
                    Meci amical Spania vs Chile
                    Al Jazeera Sports 4
                    Sport Italia
                    TV Sport 4
                    TVC International
                    TVE prima
                    ------------------------
                    Liga Saudită div. 1 2008/2009
                    13:40 Uhud -: - Sdoos
                    Sport ART. 8

                    Iordania profesionale Liga 2008/2009
                    16:00 Al-Wihdat -: - Ethad AL-Ramtha
                    ART. Sport 1
                    Al-Faisaly -: - Al-Yarmouk
                    ART. Sport 2
                    Al-Hussein -: - Shabab Al Hussein
                    ART. 3 Sport

                    Polonia Liga Cup 2008/2009
                    16:45 Polonia Warszawa -: - Jagiellonia Bialystok
                    Polsat Sport
                    18:45 Slask -: - Cracovia Krakow
                    Spor Polsat

                    "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                    Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                    Yorum


                    • #11
                      Konu: pe zi meciurile de fotbal

                      Meciurile de la: 21 noiembrie, 2008

                      13:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Bulgaria - bulgară Un grup de fotbal profesionist) vs Spartak Varna Lokomotiv Sofia
                      Inel TV
                      Sport RO
                      14:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Romania - Liga 1) Pandurii Tg.Jiu vs CFR Cluj
                      SGP 1
                      16:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Germania - Bundesliga 2) Duisburg vs FSV Frankfurt
                      Arena Bundesliga 1
                      Prem Sport Portal
                      Sport Klub Polonia
                      Sport Klub Ungaria
                      Sport Klub Slovenia
                      Sport Klub Serbia
                      SportKlub Hrvatska
                      16:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Germania - Bundesliga 2) Alemannia Aachen vs VfL Osnabrück
                      Arena Bundesliga 2
                      Prem Sport Portal
                      Sport Klub hu
                      Sport Klub Polonia
                      Sport Klub Serbia
                      16:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Germania - Bundesliga 2) Rot-Weiss Ahlen vs Ingolstadt
                      Arena Bundesliga 3
                      Prem Sport Portal
                      17:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Ucraina - Vyscha Liga a) Metalist Harkov vs Zorya
                      Inter
                      17:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Ucraina - Vyscha Liga a) Shakhtar Donetsk vs Liviv
                      TRK Ukraina
                      17:45 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Romania - Liga 1) Universitatea Craiova vs Steaua Bucuresti
                      Antena 1
                      Antena International
                      18:30 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Germania - Bundesliga I) Karlsruher vs Bor. Dortmund
                      Alfa TV Cipru
                      Arena Bundesliga Home
                      Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                      Dubai Sport 1
                      G Sport 1
                      Gol TV
                      Novasports 2
                      NTV Fotbal
                      Prem Sport Portal
                      Premiera HD
                      Setanta Sport Europa 1
                      Sport 1 NL
                      Sport 1 UKR
                      Sport Klub Ungaria
                      Sport Klub Polonia
                      Sport Klub ro
                      Sport Klub Serbia
                      Sport Klub Slovenia
                      SportKlub Hrvatska
                      Viasat Fotboll
                      Viasat Sport Norge
                      18:45 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Italia - Serie B) Piacenza vs Avellino
                      Sky Calcio 1
                      Sky Sport 1 Italia
                      Super Sky Calcio
                      19:45 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Polonia - I. Liga) Polonia Bytom vs LKS Lotz
                      Orange sport Polska
                      20:00 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Polonia - I. Liga) Ruch Chorzow vs Legia Warszawa
                      C sport Polonia
                      Canalul sport HD Polska
                      20:45 CET
                      Coupe de France Crďż ˝ teil vs FC Metz
                      Al Jazeera Sport 1
                      EuroSport Franţa
                      20:45 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) FC Volendam vs Roda JC
                      Eredivisie Live 1
                      21:30 CET
                      Campionatul National de meci
                      (Portugalia - Superliga) Rio Ave vs Leixoes
                      SporMax
                      Sport 1 Ungaria
                      TV Sport
                      SuperSport Maximo
                      ---------------------
                      Sirian League 2008/2009
                      13:00 Al-Ittihad -: - Al-Taleiah
                      ART. Sport 1
                      Sirian TV 2 - Locale
                      Al-Shorta -: - Al-Nawaeir
                      ART. Sport 2

                      Saudită Professional League 2008/2009
                      17:40 Al-Ittihad -: - Al-Wehda
                      Saudită Sport
                      Sport ART. 7
                      Abu Dhabi Sport 2
                      Al-Hazm -: - Abha
                      Sport ART. 8

                      Austria Erste Divizia 2008/2009
                      19:00 Vocklabruck -: - Grodig
                      Premiera Austria
                      Leoben -: - Salzburg Am.
                      Premiera Austria
                      FC Magna -: - St Polten
                      Premiera Austria
                      FC Lustenau -: - A. Lustenau
                      Premiera Austria
                      Gratkorn -: - Austria W. Am.
                      Premiera Austria

                      "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                      Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                      Yorum


                      • #12
                        Konu: pe zi meciurile de fotbal

                        Meciurile de la: 22 noiembrie, 2008

                        12:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Romania - Liga 2) Dinamo Buc 2 vs Dunarea Galati
                        Sport RO
                        13:45 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Campionat) Plymouth Argyle vs Cardiff
                        Arată Sport 4
                        Sky Sport 1
                        1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                        SportKlub Hrvatska
                        14:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Romania - Liga 1) FC Brasov vs Dinamo Bucuresti
                        SGP 1
                        14:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Turcia - Super Lig) Ankaragücü vs Fenerbahçe
                        C Futbol (Deporte 1)
                        Lig TV
                        Lig tv hd
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I) VfL Wolfsburg vs VfB Stuttgart
                        Arena Bundesliga 5
                        Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                        DigitAlb SuperSport HD 1
                        Dubai Sport 1
                        Novasports 2
                        Prem Sport Portal
                        Sky Calcio 1
                        1 Sky Sport HD, Italia
                        Sport 1 CZ
                        Sport 1 UKR
                        Sport Klub hu
                        Sport Klub Polonia
                        Sport Klub Serbia
                        TV 2 Sport (Danemarca) HD
                        Viasat Fotboll
                        Viasat Sport HD
                        Viasat Sport Norge
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I), B. Munchen vs Energie Cottbus
                        Arena Bundesliga 1
                        Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                        G Extra
                        Novasports 1
                        Prem Sport Portal
                        Sport 5
                        Sport Klub Ungaria
                        Sport Klub ro
                        TPS Star
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I) vs FC Koln 1899 Hoffenheim
                        Arena Bundesliga 7
                        ATV Austria
                        Prem Sport Portal
                        Sport 1 NL
                        Sport Klub Polonia
                        Sport Klub Serbia
                        Sport Klub Slovenia
                        SportKlub Hrvatska
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I) vs Eintracht Frankfurt Hannover 96
                        Arena Bundesliga 6
                        Prem Sport Portal
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I), Schalke 04 vs Borussia Mönchengladbach
                        Arena Bundesliga 4
                        Prem Sport Portal
                        Premiera HD
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I), Armenia Bielefeld vs Bayer Leverkusen
                        Arena Bundesliga 3
                        Prem Sport Portal
                        15:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Germania - Bundesliga I) vs VfL Bochum Hertha BSC
                        Arena Bundesliga 2
                        Prem Sport Portal
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Romania - Liga 1) Gloria Buzau vs Politehnica Iasi
                        SGP 1
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Chelsea vs Newcastle United
                        2M Maroc
                        Canalul Sport 1 Danemarca
                        Canalul Sport 1 Finlanda
                        Canalul Sport 1 Norvegia
                        Canalul Sport 1 Sverige
                        Diema
                        ESPN BRASIL
                        Fox Fotbal canal
                        G Sport 1
                        Galaxie Sport
                        Max Fotbal
                        NTV Sport
                        Prem Sport Portal
                        Arată Sport 4
                        Sky Calcio 2
                        Sport 3 UKR
                        TV Sport
                        SuperSport 5 SA
                        TeleDeporte
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Arsenal vs Manchester City
                        Alfa TV Cipru
                        BHT 1
                        C sport Polonia
                        C sport Franţa
                        Canalul Sport 2 Danemarca
                        Canalul Sport 2 Finlanda
                        Canalul Sport 2 Norvegia
                        Canalul Sport 2 Suedia
                        Eurosport 2 Ro
                        Eurosport 2 Ro / Hu
                        Gol TV
                        NTV Fotbal
                        Pink Muntenegru
                        Prima TV Cehă
                        RTL Croaţia
                        RTS 2 Serbia
                        ShowSports 1
                        ShowSports 2
                        Super Sky Calcio
                        Slovenia TV 2
                        SporMax
                        Sport 2 UKR
                        Sport TV2
                        SuperSport 6 SA
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Liverpool vs Fulham
                        Canalul sport extra
                        Diema 2
                        G Sport 2
                        Max Sport
                        Setanta Sport Europa 1
                        Showtime Sporturi extreme
                        Sky Calcio 3
                        Sky Sport 1 Italia
                        SuperSport 3 SA
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Portsmouth vs Hull City
                        Max Sport 2
                        Arată Seria 1 extra
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Stoke City vs West Bromwich A.
                        Arată Comedie extra
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Middlesbrough vs Bolton Wanderers
                        Arată Shasha
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Ancona vs Mantova
                        La 7 Cartapiu O
                        Sky Calcio 13
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Frosinone vs Ascoli Calcio 1898
                        Sky Calcio 12
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Pisa vs Cittadella
                        Sky Calcio 11
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Bari vs Rimini
                        Sky Calcio 10
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Albinoleffe U.C. faţă de Salernitana
                        La 7 Cartapiu B
                        Sky Calcio 9
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Grosseto vs Triestina
                        Sky Calcio 8
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Treviso Football Club vs Empoli
                        Sky Calcio 7
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Brescia vs Vicenza
                        La 7 Cartapiu C
                        Sky Calcio 6
                        16:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie B) Parma vs Un S Livorno
                        La 7 Cartapiu D
                        Italia RAI 3 Africa
                        Sky Calcio 5
                        18:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie A) faţă de Fiorentina Udinese
                        Al Jazeera Sport 1
                        Boom Sport
                        C Futbol (Deporte 1)
                        Canalul Sport 1 Danemarca
                        Canalul sport extra
                        Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                        G Extra
                        La 7 Cartapiu O
                        Italia RAI 3 Africa
                        Sky Calcio 1
                        Sky Sport 16:9
                        1 Sky Sport HD, Italia
                        Sport 1 CZ
                        Sport 2 Ungaria
                        Sport 2 UKR
                        SuperSport 5 SA
                        18:00 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Turcia - Super Lig) Ankaraspor vs Galatasaray
                        Lig TV
                        Lig tv hd
                        18:20 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Campionat) Notts Forest vs Norwich City
                        Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                        Sky Sport 1
                        1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                        Sport Klub Serbia
                        Sport Klub Slovenia
                        SportKlub Hrvatska
                        Viasat Fotboll
                        Viasat Sport Norge
                        18:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Anglia - Premier League) Aston Villa vs Manchester United
                        A 2
                        C Sport 2 Polonia
                        Canalul Sport 1 Norvegia
                        Canalul Sport 2 Danemarca
                        Canalul Sport 2 Finlanda
                        Canalul Sport 2 Norvegia
                        Canalul Sport 2 Suedia
                        Diema
                        Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                        Eurosport 2 Ro
                        Eurosport 2 Ro / Hu
                        Fox Fotbal canal
                        G Sport 1
                        Galaxie Sport
                        Gol TV
                        Max Fotbal
                        Kanal 5
                        Novasports 2
                        NTV Fotbal
                        Pink Muntenegru
                        Prem Sport Portal
                        Setanta Sport Europa 1
                        ShowSports 1
                        ShowSports 2
                        Showtime Maghreb
                        Sky Calcio 2
                        Sky IT Sport Xtra
                        Super Sky Calcio
                        Sport 1 NL
                        Sport 2 UKR
                        Sport TV2
                        SuperSport 3 SA
                        Da Sport 2
                        20:30 CET
                        Campionatul National de meci
                        (Italia - Serie A) faţă de Inter Juventus
                        Al Jazeera Sport 1
                        Avala Tv
                        Boom Sport 2
                        C Futbol (Deporte 1)
                        C sport Polonia
                        C sport Franţa
                        Canalul Sport 1 Danemarca
                        Canalul Sport 2 Danemarca
                        Canalul Sport 2 Finlanda
                        Canalul Sport 2 Norvegia
                        Canalul Sport 2 Suedia
                        Canalul sport HD Polska
                        Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                        DigitAlb SuperSport HD 1
                        G Sport 1
                        Kohavision TV
                        Novasports 1
                        NTV Turcia
                        Italia RAI 3 Africa
                        Sky Calcio 1
                        Sky Sport 1 Italia
                        Sky Sport 16:9
                        1 Sky Sport HD, Italia
                        Sport 1 CZ
                        Sport 1 NL
                        Sport 1 UKR
                        Sport 2 Ungaria
                        Sport 5
                        Sport TV2
                        SuperSport 5 SA
                        Telekanal Sport
                        TV7 Bulgaria
                        -------------------------
                        Spaniolă Liga Primera Div 1 2008/2009
                        20:00 Villarreal CF -: - Valladolid
                        Taquilla 2
                        Cifre ALB
                        Aljazeera Sport 4
                        Real Madrid -: - Recreativo de Huelva
                        Taquilla 1
                        Premiera Sport 1
                        Sky Calcio 3
                        5 Kanal (Danemarca)
                        Sky Sport Xtra
                        TV2 Norvegia
                        Sport-Expressen
                        Cifre ALB
                        S. sport 4 Hellas
                        Aljazeera Sport 2
                        (Sport Klub (Ungaria
                        Fox TV Serbia
                        Sport 2 UKR
                        Max Fotbal (Nigeria)
                        22:00 Sevilla -: - Valencia
                        Premiera Sport 1
                        Sport 1 Ungaria
                        Sky Calcio 2
                        NTV Fudbol
                        TV Canaria
                        TV2 Norvegia
                        Sport-Expressen
                        Cifre ALB
                        S. sport 4 Hellas
                        Aljazeera Sport 2
                        Sky IT Sport Xtra
                        La ***ta

                        Franceză Liga 1 Div. 2008/2009
                        19:00 Lorient -: - Toulouse
                        Kiosque
                        Caen -: - Auxerre
                        Kiosque
                        Grenoble -: - Le Havre
                        Kiosque
                        St.Etienne -: - Nice
                        Kiosque
                        Valenciennes -: - Sochaux
                        Kiosque
                        Bordeaux -: - Rennes
                        Kuweit Sport
                        Cifre ALB
                        Kiosque
                        Serbia) Sport Klub)
                        21:00 Paris Saint-Germain -: - Lyon
                        Kuweit Sport
                        Aljazeera Sport 1
                        TV 2 Danmark
                        NTV Fudbol
                        S. Hellas Sport 2
                        Cifre ALB
                        Kiosque
                        Setanta Sport 2
                        Serbia) Sport Klub)
                        Sport Klub (Slovenija)
                        Sport 1 Rom
                        Sport Klub (Croaţia)

                        Olanda Eredivisie League 2008/2009
                        19:45 PSV Eindhoven -: - Heracles Almelo
                        Sport 1 Ungaria

                        Rusă Premier League 2008
                        12:00 Shinnik -: - PFC CSKA Moskva
                        NTV Nash de fotbal
                        Saturn -: - Spartak Nalchik
                        NTV Nash de fotbal
                        Rubin -: - Lokomotiv Moscova
                        NTV Nash de fotbal
                        Krylya Sovetov -: - Terek Grozni
                        NTV Nash de fotbal
                        Amkar -: - Khimki
                        NTV Nash de fotbal
                        FC Moscova -: - Energiya V.
                        NTV Nash de fotbal
                        FC Spartak Moskva -: - Zenit St Petersburg
                        Premiera sport CL1
                        S. Hellas Sport 2
                        NTV Nash de fotbal
                        Inel TV (Bulgaria)
                        Dinamo Moscova -: - Tomsk
                        NTV Nash de fotbal

                        Austria Bundesliga 2008/2009
                        18:00 Austria Viena -: - Ried
                        Premiera Austria
                        Rheindorf Altach -: - Mattersburg
                        Premiera Austria
                        Salzburg -: - Kapfenberg
                        Premiera Austria
                        LASK -: - Superfund
                        Premiera Austria

                        Polonia Liga I 2008/2009
                        18:15 Polonia Warszawa -: - Gornik Zabrze
                        C Sport (Polonia)

                        Portugalia Superliga 2008/2009
                        19:15 Maritimo -: - Sporting Braga
                        Sport TV (TV Cabo)
                        21:30 Naval -: - Sporting Lisabona
                        Sport TV (TV Cabo)
                        Premiera sport CL1
                        Cifre ALB

                        "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                        Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                        Yorum


                        • #13
                          Konu: pe zi meciurile de fotbal

                          Meciurile de la: 25 noiembrie 2008

                          Norvegia 4 Naţiunilor Tournament 2008
                          16:00 Norvegia -: - Irak
                          iordania
                          Irakiene canal de sport
                          TV2 Sport 5 (Norvegia)

                          Champs arab. Liga 2008/2009
                          16:30 Dhofar - Oman -: - Al-Wihdat - Iordania
                          ART. 6 Sport
                          18:30 Al-Wehda - Arabia Saudită -: - USM Alger - Algeria
                          ART. Sport 1

                          Polonia Liga Cup 2008/2009
                          17:30 Legia Varşovia -: - Jagiellonia Bialystok
                          Polsat Sport

                          UEFA Champions League 2008/2009
                          18:30 Zenit St Petersburg - Rusia -: - Juventus Torino - Italia
                          ART. 3 Sport
                          Premiera Sport 1
                          Star TV Turcia
                          Sport TV (TV Cabo)
                          Sky Calcio
                          Sky Sport 1
                          Viasat Sport - Suedia
                          B 92
                          C Deporte 1
                          Setanta Sport1
                          Sky Sport 2
                          Kiosque
                          Sigma Sport 2 Hellas
                          TV2 Sport
                          YES Sport
                          Sport.ro (România)
                          20:45 Arsenal - Anglia -: - Dinamo Kiev - Ucraina
                          ART. Sport 2
                          HRT-TV2 Croaţia
                          Premiera Sport 1
                          Sport TV (TV Cabo)
                          Sky Calcio 6
                          Viasat Sport - Suedia
                          C Deporte 2
                          Nederland 3
                          Rustavi 2
                          S. sport 3 Hellas
                          Setanta Sport1
                          Sport
                          TET (Ucraina)
                          ITV 4
                          CT4 Sport
                          Sigma Sport 2 Hellas
                          YES Sport
                          TV6 (Latvija)
                          Fiorentina - Italia -: - Lyon - Franţa
                          SF2 Elveţia
                          TSI2 Elveţia
                          TSR 2 Elveţia
                          Premiera Sport 1
                          Sport TV (TV Cabo)
                          Sky Sport 1
                          B 92
                          C Franţa
                          Sportmania
                          Viasat Xtra 2
                          BH-TV1
                          ART. 6 Sport
                          Sport 1 Ucraina
                          S. sport 7 Hellas
                          NTV plus de tenis
                          TV6 (Suedia)
                          SKY Calcio
                          YES Sport
                          Sport.ro (România)
                          Bayern Munchen - Germania -: - FC Steaua Bucuresti - Romania
                          ART. Sport 1
                          Premiera Sport 1
                          Sky Calcio 2
                          C Franţa
                          Pro TV Internaţional
                          Viasat SportXtra
                          S. sport 4 Hellas
                          FC Bate Borisov - Belarus -: - Real Madrid - Spania
                          Premiera Sport 1
                          Sport TV (TV Cabo)
                          NTV Plus fotbal
                          Sky Calcio 3
                          Antena 3
                          S. Hellas Sport 2
                          Viasat Sport 1 (Sw)
                          Kiosque
                          Sport ART. 5
                          Sport 1 NL
                          Sport 2 UKR
                          Sky Sports Interactive
                          TV6 (Latvija)
                          Villarreal CF - Spania -: - Manchester United - Anglia
                          Kuwait Sport - local
                          ART. 3 Sport
                          Canalul (Spania)
                          Premiera Sport 1
                          Sky Calcio 4
                          SuperSport 1
                          Reţeaua RTE 2
                          bTV (Bulgaria)
                          CT 2
                          ITV 1
                          NTV Sport, plus
                          Sky Sport 3 (Italia)
                          Viasat 3
                          Kiosque
                          Acasa TV
                          TV Sport 2
                          Ulster TV
                          Sigma Sport 2 Hellas
                          TV2 Sport
                          Fenerbahçe - Turcia -: - FC Porto - Portugalia
                          Premiera Sport 1
                          Star TV Turcia
                          Sport TV (TV Cabo)
                          Sky Calcio 7
                          RTP 1
                          Sky Sport Xtra
                          Viasat SportXtra
                          Kiosque
                          Sky Sports Interactive
                          NTV Sport Klassika
                          Sport ART. 4
                          2008/11/25 22:30
                          Aalborg - Danemarca -: - Celtic - Scotia
                          Premiera Sport 1
                          Sky Calcio 5
                          Setanta Sport1
                          Sky Sport 2
                          TV3 (Danmark)
                          Kiosque
                          Scottish TV
                          Sky Sports Interactive
                          ART. 3 Sport

                          "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                          Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                          Yorum


                          • #14
                            Konu: pe zi meciurile de fotbal

                            Meciurile de la: 26 noiembrie 2008

                            Champs arab. Liga 2008/2009
                            14:30 USMonastir - Tunisia -: - Al-Ittihad - Libia
                            ART. 3 Sport
                            15:30 HUSA Hassania Agadir - Maroc -: - Al Quwa Al Jawiya - Irak
                            ART. Sport 2
                            AL-16:00 Wade Nes - Palestina -: - Al-Faisaly - Iordania
                            Sport ART. 5
                            17:30 ASC ANCS sebkha - Mauritania -: - Club Sportif Sfaxien - Tunisia
                            Sport ART. 4
                            18:00 Al-Ahli Tripoli - Libia -: - S Espéranse de la Tunis - Tunisia
                            ART. 3 Sport
                            USM Annaba - Algeria -: - Al-Ittihad - Siria
                            ART. Sport 1
                            Al-Ansar - Liban -: - ES Setif - Algeria
                            ART. Sport 2

                            Norvegia 4 Naţiunilor Tournament 2008
                            17:00 Iordania -: - Siria
                            iordania
                            Irakiene canal de sport
                            TV2 Sport 5 (Norvegia)

                            Polonia Liga Cup 2008/2009
                            17:30 Cracovia Krakow -: - Wisła Cracovia
                            Polsat Sport

                            Saudită Professional League 2008/2009
                            17:40 Al-Hilal -: - Al-Shabab
                            Saudită Sport
                            Sport ART. 7
                            Abu Dhabi Sport 2
                            ART-ALZAEEM
                            Al-Ettifaq -: - Al-Ittihad
                            Sport ART. 8

                            UEFA Champions League 2008/2009
                            20:45 FC Shakhtar Donetsk - Ucraina -: - FC Basel 1893 - Elveţia
                            SF2 Elveţia
                            TSI2 Elveţia
                            TSR 2 Elveţia
                            Premiera Sport 1
                            Sky Calcio 8
                            TRK Ukraina
                            Viasat SportXtra
                            Kiosque
                            Sky Sports Interactive
                            ART. Sport 2
                            2008/11/26 22:00

                            Cluj-Napoca - Romania -: - AS Roma - Italia
                            ART. Sport 2
                            Premiera Sport 1
                            Sky Calcio 2
                            Pro TV Internaţional
                            Sky Sport 3 (Italia)
                            Sportmania
                            Kiosque
                            M1 (Ungaria)
                            Sky Sports Interactive

                            Bordeaux - Franţa -: - Chelsea - Anglia
                            Slovenia TV2
                            ART. 3 Sport
                            Premiera Sport 1
                            Star TV Turcia
                            Sky Calcio 3
                            Viasat Sport - Suedia
                            B 92
                            bTV (Bulgaria)
                            CT 2
                            NTV Sport, plus
                            S. Hellas Sport 2
                            Setanta Sport1
                            Sky Sport Xtra
                            Tf1
                            TVP 2
                            BH-TV1
                            Acasa TV
                            Sport 1 Ucraina
                            TV Sport 2
                            Sky Sports Interactive
                            Sport.ro (România)
                            TV6 (Latvija)

                            Liverpool - Anglia -: - Marseille - Franţa
                            Premiera Sport 1
                            Sport TV (TV Cabo)
                            Sky Calcio 5
                            Reţeaua RTE 2
                            Sky Sport 2
                            S. sport 4 Hellas
                            Kiosque
                            ART. 6 Sport
                            YES Sport
                            Sky Sports Interactive

                            Internazionale - Italia -: - Panathinaikos - Grecia
                            ART. Sport 1
                            RAI Italia, datorită
                            HRT-TV2 Croaţia
                            Sky Calcio
                            Sky Sport 1
                            NET
                            ORF 1
                            Kiosque
                            CT4 Sport
                            Sport 1 NL
                            Sigma Sport 2 Hellas

                            Atletico de Madrid - Spania -: - PSV Eindhoven - Olanda
                            Premiera Sport 1
                            Sky Calcio 6
                            Viasat Sport - Suedia
                            C Spania 2
                            Nederland 3
                            Kiosque
                            YES Sport
                            Sky Sports Interactive
                            NTV Sport Klassika
                            Sport ART. 4
                            2008/11/26 22:30

                            Sporting Lisabona - Portugalia -: - Barcelona - Spania
                            Kuwait Sport - local
                            Canalul (Spania)
                            Premiera Sport 1
                            Sport TV (TV Cabo)
                            Sky Calcio 7
                            Viasat SportXtra
                            Kiosque
                            Sport ART. 5
                            TV2 Sport
                            Sky Sports Interactive

                            Anorthosis Famagusta FC - Cipru -: - Werder Bremen - Germania
                            Premiera Sport 1
                            Sky Calcio 4
                            SuperSport 1
                            SAT. 1
                            Rustavi 2
                            Kiosque
                            NTV plus de tenis
                            Sport 2 UKR
                            Sky Sports Interactive
                            Sport ART. 5
                            2008/11/26 22:00

                            Women's U-20 World Championship 2008
                            23:00 Nigeria -: - Chile
                            ART. 3 Sport
                            Anglia -: - Noua Zeelandă
                            ART. 6 Sport

                            "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                            Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                            Yorum


                            • #15
                              Konu: pe zi meciurile de fotbal

                              Meciuri De la: Noiembrie 30, 2008

                              12:15 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Anglia - Campionat) Swansea City vs Cardiff
                              Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              Polsat Sport extra
                              Inel TV
                              ShowSport 3
                              Sky Sport 1
                              1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                              Sport 1 România
                              Sport 2 Ungaria
                              Sport Klub Serbia
                              SuperSport 3 SA
                              Viasat Fotboll
                              Viasat Sport 2
                              12:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs Utrecht
                              Al Jazeera Sport 1
                              Alfa TV Cipru
                              Canalul Sport 2 Danemarca
                              Canalul Sport 2 Finlanda
                              Canalul Sport 2 Norvegia
                              Canalul Sport 2 Suedia
                              Eredivisie Live 1
                              Polsat Sport
                              Setanta Sport Europa 2
                              Spor
                              5 Sport Live
                              Sport Klub Slovenia
                              Sport Klub Serbia
                              12:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) Vitesse Arnhem vs Feyenoord
                              Eredivisie Live 2
                              13:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Serbia - Super Lige) Radnicki Obrenovac vs Haiduc Kula
                              RTS 2 Serbia
                              13:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Serbia - Super Lige) vs Borac Cacak Partizan Beograd
                              RTS Sâmbătă
                              13:15 CET
                              FA Cup Histon vs Leeds United
                              7 TV
                              ITV 1
                              Sport Klub Ungaria
                              Sport Klub Polonia
                              Sportmania
                              UlsterTV
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga 2) Rot-Weiss Oberhausen vs Duisburg
                              Arena Bundesliga 2
                              Prem Sport Portal
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga 2) Greuther Furth vs SC Freiburg
                              Arena Bundesliga 1
                              Prem Sport Portal
                              Sport Klub Slovenia
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga 2) St Pauli vs Ingolstadt
                              Arena Bundesliga 4
                              Prem Sport Portal
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga 2) Augsburg vs Hansa Rostock
                              Arena Bundesliga 3
                              Prem Sport Portal
                              Sport Klub Polonia
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga 2), 1860 Munchen vs SV Wehen Wiesbaden
                              Arena Bundesliga 5
                              Prem Sport Portal
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Danemarca - Superligaen) FC Midtjylland vs Fodbold Club Nordsaelland
                              TV 2 Sport (Danemarca)
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Ucraina - Vyscha Liga) vs Shakhtar Donetsk Karpaty
                              TRK Ukraina
                              14:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Ucraina - Vyscha Liga a) Dinamo Kiev vs Dnipro
                              TET
                              14:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) vs Sparta Rotterdam NAC
                              Eredivisie Live 1
                              14:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Olanda - Olanda Casino Eredivisie) NEC vs FC Volendam
                              Eredivisie Live 2
                              14:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Anglia - Premier League) Manchester City vs Manchester United
                              Alfa TV Cipru
                              C sport Polonia
                              C sport Franţa
                              Canalul Sport 1 Danemarca
                              Canalul Sport 1 Finlanda
                              Canalul Sport 1 Norvegia
                              Canalul Sport 1 Sverige
                              Canalul sport HD Polska
                              Canalul sport HD Skandinavien
                              Diema
                              Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              DigitAlb SuperSport HD 1
                              ESPN BRASIL
                              Eurosport 2 Ro
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Galaxie Sport
                              NTV Sport HD
                              NTV Sport
                              Pink Muntenegru
                              Prem Sport Portal
                              RTS 2 Serbia
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Showtime Maghreb
                              Sky Calcio 8
                              Sky Sport 3 Italia
                              Sky Sport 1
                              1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                              Slovenia TV 2
                              SporMax
                              Sport 1 NL
                              Sport 1 UKR
                              Sport HD (Ucraina)
                              TV Sport
                              Sport 1 TV HD
                              SuperSport 3 SA
                              Da Sport 2
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) Inter vs Napoli
                              Al Jazeera Sport 1
                              Avala Tv
                              Boom Sport 2
                              C Spania
                              C Sport 2 Polonia
                              Canalul Sport 2 Danemarca
                              Canalul Sport 2 Finlanda
                              Canalul Sport 2 Norvegia
                              Canalul Sport 2 Suedia
                              Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              DigitaAlb SuperSport HD 2
                              ESPN latină
                              ESPN Pacific
                              Fox Fotbal canal
                              G Sport 1
                              Meridiano Tv
                              NTV Spor
                              OBN
                              Italia RAI 3 Africa
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 16:9
                              1 Sky Sport HD, Italia
                              Sport 1 CZ
                              Sport 1 Ungaria
                              Sport 2 UKR
                              Sport 5
                              Sport TV2
                              Telekanal Sport
                              TPS Star
                              TV Capixaba
                              TV7 Bulgaria
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) AS Roma vs Fiorentina
                              Al Jazeera Sport 2
                              Avala Tv
                              Boom Sport
                              C Futbol (Deporte 1)
                              Canalul sport extra
                              Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              ESPN Deportes
                              ESPN
                              La 7 Cartapiu O
                              Sky Calcio 4
                              Sky Sport 2 HD, Italia
                              Sport 2 Ungaria
                              Sport Bg 7
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) faţă de Bologna, Genova
                              Al Jazeera Sports 4
                              Canalul Eventos
                              Sky Calcio 2
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) Atalanta vs Lazio
                              Al Jazeera Sport 3
                              Alb Premium sir de 4 (SuperSport 4)
                              Kanal 9
                              Orange Picior
                              Polsat Sport extra
                              Sky Calcio 5
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) faţă de Siena Torino
                              La 7 Cartapiu B
                              Sky Calcio 7
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) Udinese vs Chievo
                              La 7 Cartapiu C
                              Sky Calcio 3
                              Sky Sport 1 Italia
                              15:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) Cagliari Calcio vs Sampdoria
                              Cifre Alb Premium 5 (SuperSport 5)
                              La 7 Cartapiu E
                              Sky Calcio 6
                              15:45 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Grecia - National League) vs Levadiakos AEK
                              Alpha TV
                              15:45 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Grecia - National League) Ergotelis vs Skoda Xanthi
                              Novasports 1
                              16:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Anglia - Premier League) Tottenham Hotspur vs Everton
                              Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              G Sport 2
                              Max Sport 2
                              Novasports 3
                              NTV Sport
                              Showtime Sporturi extreme
                              SuperSport 5 SA
                              Da Sport 1
                              16:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Anglia - Premier League) Portsmouth vs Blackburn Rovers
                              Arată Shasha
                              16:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Ucraina - Vyscha Liga a) Tavriya vs Metalist Harkov
                              Inter
                              Pershiy Nacionalniy
                              16:05 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Danemarca - Superligaen) Esbjerg vs Randers FC
                              TV 2 Sport (Danemarca)
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga I) Bor. Dortmund vs VfL Wolfsburg
                              Arena Bundesliga 2
                              Dubai Sport 2
                              Prem Sport Portal
                              Sport Klub Ungaria
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga I), VfL Bochum vs Hamburger SV
                              Arena Bundesliga 1
                              Prem Sport Portal
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Germania - Bundesliga I), VfB Stuttgart vs Schalke 04
                              Arena Bundesliga 3
                              Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              Dubai Sport 1
                              ESPN
                              Evrokom Bulgaria
                              Federalna TV
                              G Extra
                              Gol TV
                              Kanal 24
                              Meridiano Tv
                              Novasports 4
                              NTV on-line
                              Prem Sport Portal
                              Premiera HD
                              Setanta Sport Europa 1
                              Sky Calcio 10
                              Sky IT Sport Xtra
                              Sport 2 UKR
                              Sport Klub Polonia
                              Sport Klub Serbia
                              Sport Klub Slovenia
                              Viasat Fotboll
                              Viasat Sport 2
                              Viasat Sport Norge
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Anglia - Premier League) Chelsea vs Arsenal
                              2M Maroc
                              C sport Polonia
                              C sport Franţa
                              Canalul Sport 1 Danemarca
                              Canalul Sport 1 Finlanda
                              Canalul Sport 1 Norvegia
                              Canalul Sport 1 Sverige
                              Canalul sport HD Polska
                              Canalul sport HD Skandinavien
                              Diema
                              Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              DigitaAlb SuperSport HD 2
                              Eurosport 2 Ro
                              Eurosport 2 Ro / Hu
                              Fox Fotbal canal
                              G Sport 1
                              Galaxie Sport
                              Max Fotbal
                              Lider TV
                              Novasports 2
                              NTV Fotbal
                              NTV Sport HD
                              Pink Muntenegru
                              Prem Sport Portal
                              RTS 2 Serbia
                              ShowSports 1
                              ShowSports 2
                              Showtime Maghreb
                              Sky Calcio 9
                              Sky Sport 16:9
                              Sky Sport 3 Italia
                              1 Sky Sport HD, Italia
                              Sky Sport 1
                              1 Sky Sport HD, Regatul Unit
                              Super Sky Calcio
                              SporMax
                              Sport 1 NL
                              Sport 1 UKR
                              Sport HD (Ucraina)
                              Sport max
                              STV 3 Slovacia (Trojka)
                              SuperSport 3 SA
                              TeleDeporte
                              Da Sport 2
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Malaga vs Osasuna
                              Taquilla 5
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) faţă de Almeria Deportivo La Coruña
                              C Sport 2 Polonia
                              ESPN BRASIL
                              Taquilla 3
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Athletic Bilbao vs NUMANCIA
                              Al Jazeera Sport 2
                              Taquilla 6
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Espanyol vs Real Sporting de Gijon
                              Al Jazeera Sports 4
                              Taquilla 8
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Real Valladolid vs RCD Mallorca
                              Taquilla 4
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Recreativo Huelva vs Villarreal
                              Boom Sport
                              Alb Premium sir de 4 (SuperSport 4)
                              Max Sport
                              NTV Spor
                              Sport 1 Ungaria
                              Sport Bg 7
                              SuperSport 7 SA
                              Taquilla 2
                              TV Sport 4
                              TV2 Sport
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Franţa - Ligue 1) Asociatia Sportiv Nancy Lorraine vs Saint-Etienne
                              1 à la carte
                              17:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Franţa - Ligue 1) Toulouse vs Olympique Marseille
                              À la carte 2
                              Cifre Alb Premium 5 (SuperSport 5)
                              Kanal A
                              Novasports 7
                              Sport 1 CZ
                              5 Sport Live
                              17:15 CET
                              Slovacia 1. Liga 2008/2009 MSK Zilina vs Kosice
                              STV 2 Slovacia
                              17:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Danemarca - Superligaen) Aalborg BK vs FC Krbenhavn
                              TV3
                              18:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Grecia - National League) Olympiakos vs Panionios
                              Alfa TV Cipru
                              ERT Sâmbătă
                              NET Nova
                              Polsat Sport extra
                              Sport Klub Serbia
                              18:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Grecia - National League) Panthrakikos vs OFI
                              Novasports 1
                              18:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Turcia - Super Lig) vs Galatasaray Hacettepe
                              Lig TV
                              Lig tv hd
                              18:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Bulgaria - bulgară Un grup de fotbal profesionist) Litex Loveci vs Spartak Varna
                              TV2 Bg
                              19:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Portugalia - Superliga) Sporting Clube de Braga vs Nacional
                              Sport TV2
                              SuperSport Maximo
                              19:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Valencia vs Real Betis
                              Al Jazeera Sport 2
                              Boom Sport
                              Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              Gol TV
                              Max Fotbal
                              Novasports 2
                              NTV Fotbal
                              Sky Calcio 9
                              Sky Sport 1
                              Super Sky Calcio
                              Sport 1 CZ
                              Sport 1 Ungaria
                              Sport 1 NL
                              Sport 2 UKR
                              5 Sport Live
                              Sport Bg 7
                              Sport
                              SuperSport 7 SA
                              Taquilla 1
                              TV2 Sport
                              19:15 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Polonia - I. Liga) Polonia Warszawa vs Arka Gdynia Sportowa Spólka Akcynia
                              Orange sport Polska
                              19:15 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Polonia - I. Liga) Odra Wodzislaw vs Lech Poznan
                              C sport Polonia
                              Canalul sport HD Polska
                              20:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Republica Cehă - Gambrinus Liga) Marila Pribram vs Slavia Praha
                              CT4 Sport
                              20:15 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Croaţia - Hrvatska Acasa Nogometna Liga a) Nogometni Klub Varteks Varaždin vs Dinamo Zagreb
                              HRT 2
                              20:30 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Italia - Serie A) Unione Sportiva AC Milan vs Palermo
                              Al Jazeera Sport 1
                              Alfa TV Cipru
                              Armenia TV
                              Boom Sport 2
                              Canalul Sport 1 Danemarca
                              Canalul Sport 1 Finlanda
                              Canalul Sport 1 Norvegia
                              Cifre Alb Premium 1 (SuperSport 1)
                              ESPN BRASIL
                              ESPN latină
                              ESPN
                              Fox Fotbal canal
                              G Sport 2
                              La 7 Cartapiu B
                              Meridiano Tv
                              NTV Spor
                              Polsat Sport extra
                              Italia RAI 3 Africa
                              Sky Calcio 1
                              Sky Sport 1 Italia
                              Sky Sport 16:9
                              1 Sky Sport HD, Italia
                              Sport 1 NL
                              Sport 1 UKR
                              Sport 2 Ungaria
                              5 Sport Live
                              TeleDeporte
                              Telekanal Sport
                              21:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Spania - Primera Division) Atletico Madrid vs Racing Santander
                              Al Jazeera Sport 2
                              Boom Sport
                              C Spania
                              C sport Franţa
                              Canalul Spania HD
                              Cifre Alb Premium 2 (SuperSport 2)
                              Gol TV
                              Max Fotbal
                              Novasports 2
                              NTV Fotbal
                              Sky Calcio 2
                              Sky Sport 3 Italia
                              Super Sky Calcio
                              Sport 1 CZ
                              Sport 1 UKR
                              Sport Bg 7
                              Sport Klub Ungaria
                              Sport TV2
                              SuperSport 7 SA
                              TV2 Sport
                              21:00 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Franţa - Ligue 1) Stade Rennais vs Paris S.G.
                              Al Jazeera Sport 1
                              C Franţa
                              Canalul Franţa HD
                              Cifre Alb Premium 3 (SuperSport 3)
                              Kanal A
                              Novasports 3
                              NTV on-line
                              Setanta Sport Europa 2
                              Sport Klub Slovenia
                              Viasat Fotboll
                              Viasat Sport Norge
                              21:15 CET
                              Campionatul National de meci
                              (Portugalia - Superliga) vs Sporting Guimaraes
                              Gol TV
                              Meridiano Tv
                              Inel TV
                              ShowSports 1
                              TV Sport
                              Sport 1 TV HD
                              SuperSport Maximo
                              TV Mozambic
                              ------------------------
                              Mexic Apertura League 2008
                              19:00 Toluca -: - Tecos
                              Staruri Europa

                              Argentina Apertura League 2008
                              20:20 Tigre -: - River Plate
                              S. sport 7 Hellas
                              NTV Sport Klassika
                              22:20 Argentinos Jrs. -: - Rosario Central
                              Sport Klub (Serbia)
                              Newell's Old Boys -: - Vélez Sarsfield
                              Sport Klub (Serbia)
                              Boca Juniors -: - Racing Club
                              NTV Sport Klassika

                              Brazilia Brasileiro League 2008
                              Sao Paulo 20:00 -: - Fluminense
                              C Deporte 1
                              Evrokom Bulgaria
                              S. sport 4 Hellas
                              Sport Klub (Polska)
                              Tv Capixaba

                              "Ben Dostlarımı Ne Kalbimle Ne de Aklımla Severim.Olur ya Kalp Durur Akıl Unutur.
                              Ben Dostlarımı Ruhumla Severim.O ne durur,ne de unutur"...Hz.Mevlana






                              Yorum

                              İşlem Yapılıyor
                              X