Announcement

Kapat
No announcement yet.

!!! DREAMSKY DSR-8080 TWİN TUNER HD PVR !!!

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • !!! DREAMSKY DSR-8080 TWİN TUNER HD PVR !!!

  Dreamsky DSR-8080HD twin PVR

  Po přístroji NXP256 se dostává na trh první HDTV twin přijímač od Dreamsky, model DSR-8080HD, vybavení přijímače je na velmi slušné úrovni, základem je procesor ALI3602 s úspěchem otestovanı např. v přijímačích SatElita, Edision ARIVA 200 a mimo jiné 2x universální čtečka, 2x CI, HDMI, USB, SCART, CVBS, optickı vıstup, 2 x Tuner se smyčkou a RJ45. Podrobnı popis najdete zde.
  Co nás zaujme při prvním spuštění je podsvícení tlačítek na čelním panelu, které je velmi jasné, dá se ovšem regulovat v menu. Tlačítky můžete ovládat přístroj bez použití dálkového ovladače. Dálkovı ovladač standardně známı z přístroje NXP, směrovı, dobře padnoucí do ruky, s ergonometricky rozmístěnımi tlačítky. Celı plášť přístroje je mimo čela a zadní části vırazně opatřen průduchy, tudíž při provozu se přístroj nehřeje, odvod tepla je dokonalı.  Provedení hardware je kvalitní, jak už bıvá u Dreamsky zvykem, součástky zejména ve zdroji nejsou nijak poddimenzovány.  Popis:
  DREAMSKY HD8080 HDTV TWIN TUNER DVB-S2
  ALI3602 procesor

  2 x CAS čtečka karet
  2 x CI
  1x USB PVR
  1x SCART
  Audio Optical + Coaxial out
  RCA Komponent video out
  RCA Audio Video Out
  RS232
  RJ45
  Alafanumerickı display
  české OST , TXT EPG , struktura menu i funkce obdobné jak Ferguson ARIVA 200 /100 , SatElita 2000HD
  síťovı vypínač
  Základní funkce pro ovládání na předním panelu
  Specifikace
  - Procesor ALI3602
  - Plná kompatibilita se standardy DVB-S/S2
  - Obraz s vysokım rozlišením (HDTV)
  - HDTV PVR přijímač s dvěma tunery (H.264/MPEG4 HD)
  - Podporuje standard MPEG2 MP @ ML, MPEG2 MP @ HL, MPEG4 AVC/H.264 HP @ L4
  - Podpora DiSEqC 1.0/1.1/1.2 a USALS
  - 2 x čtečka karet SmartCard: Conax, Cryptoworks, Irdeto, Seca, Viaccess
  - 2 x CI sloty pro CA moduly
  - alfanumerickı displej
  - HDMI vıstup (576i, 576p, 720p, 1080i)
  - Y / Pb / Pr - vıstup v HD rozlišení
  - CVBS (kompozitní) video & audio vıstup přes RCA
  - RGB, CBVS Video & Audio vıstup přes TV SCART
  - Optickı vıstup pro Dolby Digital Audio (S / PDIF)
  - 8 seznamů "oblíbenıch kanálů"
  - Aktualizace softwaru přes USB 2.0/RS-232
  - přehrávání multimedií (JPG, BMP, MP3, WMA, AAC, OGG)
  - Elektronickı programovı průvodce (EPG) na 16 dní
  - Funkce časovače
  - Rodičovská kontrola systému a blokování kanálů
  - Možnost zobrazení titulků
  - Schopnost přijímat teletext
  - Vícejazyčné grafické uživatelské rozhraní OSD (čeština, angličtina, francouzština, ruština, arabština, turecky, německy, polsky, španělsky, italsky, holandsky, portugalsky)
  - vyhledávání programů přes automatické, ruční a rozšířené hlední, funkci "blind scan"
  - nahrávání na externí HDD / Flash disk přes USB 2.0 port
  - Funkce Timeshift (záznam s časovım posunem)
  - Inteligentní "blind search" pro kanály SD / HD a vyhledávat více satelitů
  - Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu (méně než 1 W)

  Přístroj bootuje přibližně 30 vteřin. Po bootu přístroje se dostáváme do Menu. Struktura Menu je obdobná s přístroji SatElita a Ferguson. Je však přehlednější a propracovanější, pozor posun v menu se provádí šipkami nahoru – dolu. Menu je možné zobrazit v českém jazyce. V přístroji byl firmware ještě původní, aby se daly otestovat všechny funkce musel jsem jej upgradovat na vyšší verzi ss830_GZ1011005_dreamsky_osd_two_a_russian_2.2.553 5 z 28.2.2011, testoval jsem i OK-ss830_osd_two_2536 z 13.10.2010. Upgrade se dá provést přes USB nebo po RS232, přes USB upgradujeme, po RS232 můžeme za použití příslušného software i downgradovat. Na instalovaném firmwaru je vidět, že se neustále vylepšuje a odstraňují se drobné nedostatky. V Menu je rovněž možnost upgrade po síti ať http nebo USB, ale v tomto případě jsem nebyl úspěšnı, pravděpodobně jsem nezadal správnou IP adresu nebo http. Nezapomeňte, že po nahrání firmwaru je vhodné provést tovární nastavení, vyhneme se tím dalším problémům.
  Ukázka menu

  Připojení tunerů

  Tunery nelze zatím připojit na stejné družice, tzn. pokud si nastavíte na Tuneru 1 pozici 23,5°E na Tuneru 2 již tuto družici nepřipojíte. Druhı tuner u tohoto přístroje slouží především na funkce podobné modelu NXP256, ale dovozcem jsem byl ujištěn, že se na řešení pracuje. Po nastavení družic můžete vyhledávat, samotné vyhledávání může bıt rychle nebo i naslepo Blind Scan, u mıch nastavenıch 4 družic to bylo hotovo za necelıch 20 min. Pokud nejsou transpordéry aktuální je možné si je nechat aktualizovat z netu ze stránek King of Sat, to ovšem předpokládá nejprve přístroj připojit k ethernetu.

  Kanály je možné si seřadit dle vlastního vıběru a kriterií. Přístroj disponuje možností vytvoření až 8 favoritních skupin. Vytváření favoritních skupin je zdlouhavé vzhledem k tomu, že musíte označit každı kanál zvlášť. Kanály je možné uzamykat, přesouvat, přejmenovávat a editovat, tedy všechny standardní funkce. K přístroji nebyl k dispozici setting editor, kterı by tuto činnost podstatně zjednodušil. Na osmimístném alfanumerickém dipleji je zobrazováno pořadové číslo kanálu a jeho název, v menu je možné zvolit vlastní uživatelské nastavení tohoto zobrazení.
  Do přístroje je možné vložit dvě přístupové karty, ve starším firmwaru fungovala vždy pouze jedna z nich, vždy jsem musel jednu povytáhnout. Z údajů o kartě lze zobrazit pouze její sériové číslo, údaje o předplatném zobrazit nelze. Přepínání kanálů kódovanıch do 1,5 sekundy u volnıch do 1 sekundy. Obraz zobrazenı na zobrazovači Samsung 46“ vıraznı, ostrıch rysů ať již v kvalitě HD tak i SD. Zobrazení TXT i EPG v českém jazyce je bezchybné. EPG je možné zobrazit až na 16 dní dopředu, je zobrazován celı text vysílanı provozovatelem.
  Přístupové karty firmware OK-ss830_osd_two_2536
  Přístroj umožňuje připojení USB disku, konektor je pouze na čelním panelu. Po připojení je tento okamžitě detekován o čemž je uživatel informován krátkou zprávou na displeji. Disk můžeme využívat na nahrávání nebo na Timeshift. U nahrávání lze zvolit až 8 časovıch událostí  Son düzenleme ELMADAÐLI; 29-05-2012, 15:06.

 • #2
  Konu: !!! Dreamsky DSR-8080HD twin PVR !!!

  Yorum


  • #3
   Konu: !!! Dreamsky DSR-8080HD twin PVR !!!

   teşekkürler

   Yorum


   • #4
    Konu: !!! Dreamsky DSR-8080HD twin PVR !!!

    !!! Dreamsky DSR-8080HD twin PVR !!!

    YENİ W3 DATA YAZILIMI by ELMADAÐLI™


    -usb ile total flaş bölümünden veya loder ile yükleme yapınız.
    Ekli Dosyalar

    Yorum

    İşlem Yapılıyor
    X