Announcement

Collapse
No announcement yet.

Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

  Son günlerde tüm arkadaşlarımın forum üzerinde gösterdikleri aşırı iyiniyet ve samimi yaklaşımları karşısında bazı şahısların kendini bilmez tavırlar sergiledikleri ve bazı ahlaksızların küfürlü mesaj dahi yazdıkları tesbit edilmiştir.

  Türkiyede faaliyet gösteren ve hiç bir firamaya yada zümreye bağlı olmayan bir kaç forumdan biri olan OZMENA Forum kuruluşundan bu yana çizgisini değiştirmemiş amacından sapmamış, görevlilerinin tümü herhangi bir gelir düşünceside olmadan (olanlar zaman içinde elenmiştir) gerçek kişilerden oluşmuştur. Söylenen tek bir hakaret dolu sözleri haketmeyen değerli arkadaşlarıma yapılan bu tip hakaretlerin dozunu bazı ahlaksızlar sürekli artırarak devam etmektedir.

  Saygılarından kısasa kısas mantığını güdmeyen arkadaşlarımın örnek davranışları için 52 bin üye adına kendilerine teşekkür ederim. Ahlaksız kişilerin forumun genel yapısını bozmaya çalıştıkları , forum içi dinamiklerle oynamaya çalıştıklarıda bizim gözlemlerimiz içindedir.

  Gerçek hayatta ettikleri laflar hafife alınacak kelimeler değildir, şayet gerçek hayatta olsa böyle bir şey o insan evladına gereken orada yapılır. Sanal alemde ise insanların birbirine olan güveni esasdır. Söylenecek tek bir kelime önemlidir. Herşey ekranın ardında ve sadece yazılanlara inanırsınız.

  Böylesi bir ortamda bu ahlaksız kişilerin gelip terbiyesizlik yapması hoşgörü sınırlarını çoktan aşmıştır ve gerekenler yapılacaktır.

  İkinci bir husus ise bir haftadan beri yeri platformlarla ilgili sorular sorulmaktadır, halbuki forum kuralları 11. madde bu konu işlenmiş defalarca uyarılar verilmiş ve anlatılmıştır.

  Hadi okumayı sevmeyen bir millet olarak, 1. yada 2. mesajında bu sorular sorulsa sorun değil ama arkadaş 50. mesajına gelmiş bu soruyu soruyor, bu kişinin uyarılması uymazasa direk banlanması demektir, bazıları neden banladığı mesajını bile okumayıp direk hesap sorar nitelikde yazılar yada mesajlar atıyor.

  Kendini bilmez ve ahlak sınırlarını zorlayan kişilere söylüyorum, uydu işlerinden herhangi bir kazanca yönelik faaliyeti bulunmayan forumumuzda görevlilere yapılacak olan saygısızlıklar bundan böyle birinci uyarı sonrasında devam edecek olursa üye ikinci uyarı yapılmadan banlanacaktır.

  Zamanlarını emeklerini paralarını uydu hobisinde harcayıp , hiç bir kimsenin cesaret edemediği işlemleri yapıp foruma sunan hiçbir arkadaşım ahlaksız davranışla karşı karşıya bırakmayız, bu forum üyeleri başta olmak üzere değerli çalışmaları ile forumumuzu bilgilendiren görevli arkadaşlarımız sayesinde ayakta kalmaktadır.

  Ahlaki ve manevi değerlerin sınırını zorlayan bundan sonra banlanacaktır.

  Saygılarımla...

  Forum admin
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

  Ahlaki ve manevi değerlerin sınırını zorlayan bundan sonra banlanacaktır. Özellikle hocam bu sözüne katılıyorum. Hocam evet dün akşamki olayı gördüm o insan evladı değil zaten sanal alemin arkasına sığınarak bu lafları yazan bir mahlukat işte gerçek hayatta olsa bu sözleri kolay kolay söyleyemez. Bunlar sitede huzursuzluk yaratmak isteyen kişilerdir. Biz bu forumda kardeşiz hiç bir kuvvet bu kardeşliği saygıyı sevgiyi bozamaz..

  Yorum


  • #3
   Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

   destekliyorum.Yazılanlar hepsi makul olan şeyler.

   Yorum


   • #4
    Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

    evet cok haklısınız ve bunlardan biri de benim internetten arkadasım ne yazıkki :(
    modlarla aşırı kaynaşmanın zararları...

    Yorum


    • #5
     Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

     hocam ağzına sağlık. yukarıda yazanların hepsine katılıyorum. böyle kendini bilmez kişilerin özmena ailesi içinde yeri yoktur. bizler de gereken hassasiyeti göstereceğiz, sonuna kadar arkandayız

     Yorum


     • #6
      Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

      Dün bir anda tüm forum küfür doldu .. Böylelerine 2. uyarıya ne gerek var, direkt banlanmalılar ... Bunları BAN paklar :(

      Yorum


      • #7
       Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

       Bu tür insanlar toplumda yer sahibi olamayan ve iyi ilişki kuramayanlardır. benlikleri onları iyi ilişki kuramadığı için sürekli olarak ilişki kurmaya fakat kötü yönlü olarak itmiştir...
       Söylenecek sözlerin çoğunu zaten özkan hocam söylemiş. Ağzına sağlık hocam
       Ozmena bir Ailedir...

       Yorum


       • #8
        Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

        Evet hocam sizlere bende katılıyorum. Burası bir bilgi yeri. Küfür yeri değil..

        Yorum


        • #9
         Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

         ben forumda degilken ne olup bittiginden haberim yok forumda...

         Yorum


         • #10
          Konu: Görevlilere Yapılan Saygısızlık...

          bazen bende saygısızlık yapanlara karşı yazılarımla cevap veriyorum. dostları kırıcı kelimeler kullananları uyarıyorum. ama bazı kendini bilmezler sanal alemin kalkanından yararlanarak saygısızlık etmede sınır tanımıyorlar.

          özkan hocam bilinki siz ve ekibinizin arkasındayız. manevi gücümüzü kaybetmiyelim. 2 nci uyarıyı beklemeyelim. anında hattını keselim.

          saygılar

          Yorum

          İşlem Yapılıyor
          X