Announcement

Collapse
No announcement yet.

MARS LILAR ARAMIZDA....

Collapse
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

 • MARS LILAR ARAMIZDA....

  Her zaman söyledik yine söyleyeceğiz, kendimizin ürettiği bilgileri test sonuçlarını veriyoruz, yılda bir kerede olsa çalışmalarımızı arkadaşlarımızla paylaşmanın gurunu taşırız.

  Ne kimseyle bizim derdimiz var ne de bir grupla, fakat yeni yıldada görüyorumki aramızda hala mars lılar dolaşıp beş taş oynamak için taş arıyorlar. Ne türkiyede nede yurtdışında üretim yapan , montaj yapan, pazarlamacılık yapan hiç bir zümreye ne bizim nede mars lıların hakkı yoktur.

  Cihaz özellikleri verilir, iyi kötü yanları söylenir ama firma veya grupdan destek göremedi /rağbet görmediğinden dolayı karalama yapılamaz gerçi bu centilmenlik sınıfına girer bundanda herkesin aynı anlayış içinde olamsı beklenemez.

  Yazılımlar için patch dosyasını bırakın türkiyede dünyanın hiç bir ülkesinde cihaz üreticisi kendi sitesinden veremez, ünlü şu anda piyasada yok satan cihazın üretici kendi resmi sitesinden herhangi bir şey verebiliyormu düz yazılımlarından başka, bir makinist bulmuşlar adına bir şey demişler şimdi hatırlamıyorum aman makinist canım makinst kumanda da şurası değişse ne olur, şuna ne zaman patch çıkacak, allah senden razı olsun, makinist ciğim sen olmasan biz ne olurduk gibisinden cihaz kullanıcılarının hayır duasını almaktadır. Ama resmi sitesinde tık tık bir şey yok.

  Zamanında bizde kullanıcıların az hayır duasını almamkıştık goldmaster den echostar softlarına geçişte. Hem de ne kadar bir bilseniz.

  Kimse gibi yabancılara abi bu nasıl oluyorda oluyor aman bi çare diye yazıp cevaplarıda buraya getirip, "bu böyledir şu şöyledir, ayrıca en kralıda biziz" demedik. Bastık parayı aldık cihazı içini söktük , elektrik verdik her tarafına sağlamlığını ölçmek için sonra kafasını karıştırdık ,bakalım fikri değişecekmi diye kimisinin değişti kimisinin değişmedi bizde fikrini değiştirenleri yazdık foruma istifade etsinler diye.

  Kim ne çıkartırsa çıkartsın, ne verirse versin unutmayın yaptıklarınızı servislerinize gönderin kişilerede duyurun hatta bunları abone yapın be kardeşim, arayın telefonla "size en yakın servis merkezine gidin ,ücretsiz soft yüklüyoruz" polsat lar AU TPS ler OK hispasat AU diyemiyorsanız "şahsi menfaatinize" deyip servise davet edin , bunu sizin yerinize yapan kişiler zaten bu vatandaşlar dan modül parasının yarısını kapıyorlar. EN AZINDAN BUNUN ÖNÜNE GEÇİN.

  Ayrıca bana gelen pass yazıda "kişisel forum" gibi talihsiz bir yazı yazılmış, evet kişisel forumuz, hiç bir gruba ve firmaya bağlı değiliz, demekki bu yazıyı yazan her kimse yazdıkları siteler firma sitelerimi diyelim , demiyelim çünkü onlarda kişisel forum , ne diyelim "az yazalım öz yazalım, biz yazalım biz okuyalım"

  Herkese iyiçalışmalar dilerim...
  Son düzenleme ozkandonmez; 06-02-2004, 03:15.
  Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız  HAYDI IPTV YAPALIM

  TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

  LÜTFEN OKUYUN • #2
  Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

  Tam bir yıl önce yazılmış bu yazı.Tarihi görmesem yeni yazıldı sanabilirdim.Unutulmuş olma ihtimaline karşı bir kere daha okumakta fayda var.Sevgiler...

  Yorum


  • #3
   Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

   evet o marslılar hala aramızda sen tarıhe bakma..

   Yorum


   • #4
    Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

    Gördüğünüz gibi 1 yıl önceki durum halen değişmeden devam ediyor, çünkü mars lılar biraz taş kafa oluyorlar sanırım
    Üyelere Özel Konuları Görebilmek İçin Lütfen ÜYE GİRİŞİ Yapınız    HAYDI IPTV YAPALIM

    TBS 6991 Dual Tuner Dual CI Tv kartı linux sürücü yükleme

    LÜTFEN OKUYUN


    Yorum


    • #5
     Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

     Bunların problemi taşkafalı olmalarından çok, y.balçık hocam iyi bilir " genetik şifreleri" bozuk.Yani daima böyle kalacaklar.Ve bu yazı daima güncel kalacak.Ara sıra " flitlenerek " bertaraf edilecekler.

     Yorum


     • #6
      Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

      Originally posted by YAŞASIN
      Bunların problemi taşkafalı olmalarından çok, y.balçık hocam iyi bilir " genetik şifreleri" bozuk.Yani daima böyle kalacaklar.Ve bu yazı daima güncel kalacak.Ara sıra " flitlenerek " bertaraf edilecekler.

      usta marslılar falan deyınce koptun valla sende genetik şifreler felan yakında laboratuvar da açarız burda

      Yorum


      • #7
       Konu: MARS LILAR ARAMIZDA....

       Hahahaahahhaaaaa valla haklısın gülenadam .y.balçık hocam son müjdeyi de verdi su da bulunmuş.Tamam oldu herşey.Sayın adminim izin verirse dedğin gibi bir laboratuar açıp şu işi biz halledelim diyorum beer

       Yorum

       İşlem Yapılıyor
       X