Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 10 OCAK PERŞEMBE




    TV DE BUGÜN SPOR




    FUTBOL

    14:00 | Asya Kupası | Bahreyn - Tayland | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1




    14:30 | Özel Röportaj | Ersun Yanal | beIN Sports Haber

    15:30 | Hazırlık Maçı | K.Karabükspor - Kastamonuspor | Karabukspor Facebook

    16:00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - Altınordu | Kon TV

    16:00 | Hazırlık Maçı | Kayserispor - Osmanlıspor | Kayserispor Youtube

    16:30 | Asya Kupası | Ürdün - Suriye | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Sport UZ

    17:00 | Hazırlık Maçı | Genk - Fortuna Sittard | Laola1 Web TV

    19:00 | Asya Kupası | Hindistan - BAE | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 1

    20:30 | Yunanistan Kupası | Lamia - Panathinaikos | Arena Sport 3

    21:30 | İspanya Kral Kupası | Athletic Bilbao - Sevilla | Arena Sport 2

    23:30 | İspanya Kral Kupası | Levante - Barcelona | Arena Sport 2

    03:00 | Florida Cup | Ajax - Flamengo | Bein Sports 1 / SK 2

    03:00 | Florida Cup | E.Frankfurt - Sao Paulo | Bein Sports 2 / SK 1

    BASKETBOL
    16:00 | Eurocup Kadınlar | OGM Orman - Beşiktaş | Yayıncı Belli Değil

    19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - Gernika Bizkaia | GS TV

    20:00 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Khimki Moskova | Bein Sports 4 / Match TV / Match Arena / SK 3

    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3 / SK 1

    23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 1

    05:30 | NBA | SA Spurs - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

    06:00 | NBA | Sacramento Kings - Detroit Pistons | NBA TV

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 11 OCAK CUMA





      TV DE BUGÜN SPOR




      FUTBOL







      11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube




      14:00 | Asya Kupası | Filistin - Avustralya | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Sport UZ

      16:30 | Asya Kupası | Filipinler - Çin | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 3 /Sport UZ

      17:00 | Hazırlık Maçı | M.Başakşehir - ADO Den Haag | Yayıncı Belli Değil

      17:00 | Hazırlık Maçı | Stuttgart - Cercle Brugge | VfB Stuttgart Youtube

      17:00 | Hazırlık Maçı | Basel - FC Aarau | Laola1 Web TV

      17:00 | Hazırlık Maçı | Trabzonspor - MTK | Trabzonspor Youtube

      17:30 | Hazırlık Maçı | Schalke 04 - Genk | Laola1 Web TV

      18:00 | Hazırlık Maçı | Fenerbahçe - AZ Alkmaar | FB TV

      18:00 | Hazırlık Maçı | Y.Malatyaspor - Bursaspor | Bursaspor Youtube

      19:00 | Asya Kupası | Kırgızistan - Güney Kore | KTR ( AzerSpace) / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Arena Sport 3 / Sport UZ

      19:00 | Hazırlık Maçı | B.Dortmund - Feyenoord | Borussia Dortmund Youtube

      21:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - Lille | Bein Sports 1 / Match Futbol 2

      22:45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Reims | Bein Max 2 / Varzish Sport / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

      22:45 | İngiltere Championship | Leeds United - Derby Country | Bein Sports 2 / SK 2

      23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Celta Vigo | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 4






      BASKETBOL


      18:00 | Basketbol 2. Ligi | Merkezefendi Bld. - Samsun Anakent | Kanal 58

      20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Maccabi Fox | Bein Sports 4 / SK 1

      21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Darüşşafaka | beIN Sports Haber / Bein Sports 3

      22:30 | THY Euroleague | Baskonia - Gran Canaria | Bein Max 1 / SK HD

      22:30 | THY Euroleague | Bayern Münih - Olimpia Milano | Bein Sports 4 / SK 1

      23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Panathinaikos | Bein Sports 3 / SK 3

      03:00 | NBA | Washington Wizards - Milwaukee Bucks | NBA TV

      06:00 | NBA | Utah Jazz - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

      06:00 | NBA | Portland TB - Charlotte Hornets | NBA TV

      VOLEYBOL



      19:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Kula Bld. | Voleybol TV
      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 12 OCAK CUMARTESİ




        TV DE BUGÜN SPOR




        FUTBOL




        11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne Victory - Newcastle Jets | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2




        14:00 | Asya Kupası | Vietnam - İran | KTR ( AzerSpace ) / IRIB TV3 // Arena Sport 1 / KTRK Sport / Sport UZ / IRIB Varzesh

        15:00 | İspanya La Liga | Leganes - Huesca | Bein Sports 1 / CBC Sport / SK 2

        15:00 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Greuther Fürth | Yayıncı Belli Değil

        15:30 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr

        16:30 | Asya Kupası | Yemen - Irak | IRIB Varzesh / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Sport UZ

        17.00 | İtalya Kupası | Lazio - Novara | RAI 2 / SK3

        17:00 | Hazırlık Maçı | Leipzig - Galatasaray | GS TV?

        18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 Ukr

        18:00 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Fulham | Bein Sports Max 1

        18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Huddersfield | Bein Sports Max 2

        18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Watford | Bein Sports 4

        18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Southampton | Bein Sports 1

        18:00 | İspanya La Liga 123 | Albacete - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK4 /SK5

        18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Valladolid | Bein Sports 3 / CBC Sport / / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 6

        18:30 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Porto | S Sport Plus / Sport 1 ukr. / SK 3 / espn2

        19:00 | Asya Kupası | Lübnan - Suudi Arabistan | KTR ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 4 / KTRK Sport / Sport UZ

        19:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - PSG | Bein Sports 2 / Arena Sport 3 / Match! Futbol 2 / TV5 Monde

        20:00 | İtalya Kupası | Sampdoria - Milan | TRT Spor / RAI 1 / SK2

        20:00 | İspanya La Liga 123 | Las Palmas - Osasuna | La Liga 123 Youtube

        20:00 | İspanya La Liga 123 | Reus Deportiu - Numancia | La Liga 123 Youtube

        20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 2 ukr.

        20:30 | İspanya La Liga | Girona - Alaves | Bein Sports 3 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / SK 6

        20:30 | İngiltere Championship | Millwall - Blackburn Rovers | Bein Sports 1

        21:00 | Florida Cup | Sao Paulo - Ajax | Bein Sports 2 / SK 3 / espn2

        22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Bordeaux | Bein Sports 4 / Match Futbol 2

        22:30 | İspanya La Liga 123 | Mallorca - Deportivo | La Liga 123 Youtube

        22:30 | İspanya La Liga 123 | Real Oviedo - Tenerife | La Liga 123 Youtube

        22:45 | İtalya Kupası | Bologna - Juventus | TRT Spor / RAI 1 / SK1

        22:45 | İspanya La Liga | Villarreal - Getafe | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 6

        00:00 | Florida Cup | Flamengo - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / espn2 / SK 4

        BASKETBOL
        13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Galatasaray | Tivibu Spor 2 / SK 1

        15:15 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor / SK HD

        17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Banvit | Tivibu Spor / SK 2

        22:00 | NCAA | Florida State - Duke | S Sport Plus

        01:00 | NBA | Miami Heat - Memphis Grizzlies | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

        03:00 | NBA | Orlando Magic - Boston Celtics | NBA TV

        VOLEYBOL
        14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Fenerbahçe Opet | TRT Spor

        16:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Maliye Piyango | Voleybol TV

        17:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Halkbank | TRT Spor

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 14 OCAK PAZARTESİ





          TV DE BUGÜN SPOR




          FUTBOL




          17:00 | Hazırlık Maçı | Hamburg - St.Gallen | Laola1 Web TV




          19:00 | Asya Kupası | BAE - Tayland | KTR (AzerSpace) / IRIB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 3 / Al Kass Four HD


          19:00 | Asya Kupası | Hindistan - Bahreyn | İRİB TV3 / KTRK Sport / Arena Sport 5

          19:30 | İtalya Kupası | Cagliari - Atalanta | RAİ 2/ SK2

          22:45 | Fransa Ligue 2 | Red Star - Lens | Arena Sport 3

          23:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Wolves | S Sport / S Sport+ / Idman TV / Varzish Sport HD / KTRK Sport / İRİB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK1

          23:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Espanyol | Bein Sports 1 / CBC Sport / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 3

          23:00 | İtalya Kupası | Roma - Entella | TRT Spor / RAİ 2 / SK2



          BASKETBOL


          19:00 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2 / SK 3

          20:00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Darüşşafaka | Tivibu Spor 3 / SK HD

          04:00 | NBA | Houston Rockets - Memphis Grizzlies | NBA TV

          04:30 | NBA | SA Spurs - Charlotte Hornets | S Sport / S Sport+

          HENTBOL



          20.00 Hentbol Dünya Şampiyonası Rusya - Almanya. Match TV







          TV HAFTALIK SPOR YAYIN AKIŞI





          (14-15-16-17-18-19-20 OCAK)





          https://www.sporekrani.com/
          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 15 OCAK SALI




            TV DE SPOR










            FUTBOL

            16:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kayserispor - Akhisarspor | A Spor

            16:30 | Asya Kupası | Avustralya - Suriye | KTR / IRIB Varzesh / Sport Uz // Lemar TV / KTRK Sport / Arena Sport 2

            16:30 | Asya Kupası | Filistin - Umman | Arena Sport 3

            18:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Antalyaspor - Göztepe | A Spor
            19:50 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Boluspor - Galatasaray | ATV / SK HD

            21:00 | Fransa Ligue 1 | Angers - Bordeaux | Bein Sports 1 / Match Futbol 3 / Arena Sport 3

            22:45 | İngiltere FA Cup | Blackburn Rovers - Newcastle | Match Futbol 1 / SK 3

            23:30 | İspanya Kral Kupası | Valencia - Sporting Gijon | Arena Sport 3

            BASKETBOL



            18:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Banvit | TBF TV Youtube

            19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Nizhny Novgorod - Banvit | Tivibu Spor 2

            20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Prometheus | Tivibu Spor

            22:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Antwerp Giants - Nymburk | FIBA ŞL Youtube

            22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Iberostar Tenerife - Umana Venezia | FIBA ŞL Youtube

            02:30 | NCAA | Providence - Seton Hall | FOX Sports HD

            04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Miami Heat | NBA TV

            04:30 | NCAA | Georgetown - Marquette | FOX Sports HD

            05:00 | NBA | Denver Nuggets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

            VOLEYBOL



            19:00 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Arkas - Perugia | Smart Spor HD

            19:00 | CEV Cup Erkekler | Galatasaray - Dukla Liberec | Voleybol TV

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 16 OCAK ÇARŞAMBA





              TV DE BUGUN SPOR




              FUTBOL




              11:50 | Avustralya A Ligi | CC Mariners - Melbourne City | My FootbALL Youtube




              14:30 | U15 Gelişim Ligi | Beşiktaş - Bursaspor | BJK TV


              16:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Y.Malatyaspor - Bodrumspor | A Spor

              16:30 | Asya Kupası | Güney Kore - Çin | İRİB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / Al Kass Four HD / Arena Sport 2

              16:30 | Asya Kupası | Kırgızistan - Filipinler | KTR (Azerspace) / KTRK Sport / Arena Sport 3

              18:30 | Ziraat Türkiye Kupası | M.Başakşehir - Hatayspor | A Spor / SK 4

              19:00 | Asya Kupası | Iran - Irak | KTR (Azerspace) / İRİB TV 3
              / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 3

              19:00 | Asya Kupası | Vietnam - Yemen | İRİB Varzesh / KTRK Sport / Al Kass Five HD / Arena Sport 4

              20:30 | İtalya Super Kupası | Juventus - Milan | TRT Spor / Varzish Sport HD / İRİB Varzesh / Match TV / Match Futbol 2 / Match Planeta / KSA Sport 1 / HD / SK 1

              20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor - Balıkesirspor | ATV

              21:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Nice | Bein Sports 1 / ESPN 2 / Match Futbol 3

              21:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Lyon | Bein Connect / Arena Sport 4

              21:30 | İspanya Kral Kupası | Atletico Madrid - Girona | IRIB TV3 / Arena Sport 3

              21:45 | Ali Koç | Camiaya Sesleniş | FB TV

              22:45 | İngiltere FA Cup | Southampton - Derby Country | Varzish Sport HD / Match TV / Match Futbol 1 / Betfred TV / SK HD

              23:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Marsilya | Bein Sports 1 / Turkmenistan Sport / Setanta Sport / Match Futbol 3 / Arena Sport 4

              23:30 | İspanya Kral Kupası | Leganes - Real Madrid | İRİB Varzesh / Arena Sport 3

              23.45 | Taça de Portugal | Feirense - Sporting L | RTP İnt. / RTP 1

              BASKETBOL



              19:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Nizhny Novgorod - Banvit | Tivibu Spor

              19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Avenida | FB TV / FIBA TV

              20:00 | Eurocup | Lietuvos Rytas - Alba Berlin | Tivibu Spor 2

              02:30 | NCAA | St.Johns - Creighton BJ | FOX Sports HD

              04:00 | NBA | Boston Celtics - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus

              04:00 | NBA | Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks | NBA TV

              VOLEYBOL



              14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Karayolları | Voleybol TV

              17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Beşiktaş | TRT Spor / Arena Sport 5

              17:30 | CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi | Halkbank - Zenit Kazan | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 1 / Match Arena

              17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - THY | Voleybol TV

              19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Beylikdüzü | Voleybol TV

              19:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Eczacıbaşı | Voleybol TV

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum



              • 17 OCAK PERŞEMBE

                TV DE BUGÜN SPOR

                FUTBOL
                16:30 | Asya Kupası | Japonya - Uzbekistan | IRIB Varzesh / Sport Uz / Lemar TV / KTRK Sport / Arena Sport 2

                16:30 | Asya Kupası | Umman - Turkmenistan | Turkmenistan Sport / IRIB Varzesh (Dönüşümlü) / Arena Sport 3

                18:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Alanyaspor - Kasımpaşa | A Spor / Look Sport

                19.00 | Asya Kupası | Suudi Arabistan - Katar | KTRK ( AzerSpace ) / IRIB Varzesh / Arena Sport 3 / Lemar TV / Sport UZ

                19.00 | Asya Kupası | Lübnan - Kuzey Kore | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Tele Liban / Arena Sport 5

                20.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Ümraniyespor - Fenerbahçe | ATV / ATV Avrupa / SK 4 / Look Sport

                21:30 | İspanya Kral Kupası | Real Sociedad - Real Betis | Arena Sport 3

                23:30 | İspanya Kral Kupası | Barcelona - Levante | İRİB Varzesh / Arena Sport 3 / GOL (espana) / TVE La 1 / TV3 Catalunya

                BASKETBOL
                20.00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Bayern Münih | Bein Sports 3 / Match TV / Match Arena / SK 1

                20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Hatay BB | FIBA TV Youtibe

                22.00 | THY Euroleague | Olympiakos - Khimki Moskova | Bein Max 1 / Match Arena / SK 2

                22.05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Barcelona Lassa | Bein Sports 4 / SK 3

                23.00 | NBA Global Games | Washington Wizards - New York Knicks | S Sport / S Sport+

                23.00 | THY Euroleague | Gran Canaria - Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3 / SK 1

                03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Sacramento Kings | NBA TV

                05:30 | NBA | OKC Thunder - LA Lakers | S Sport / S Sport+

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 18 OCAK CUMA




                  TV DE BUGÜN SPOR







                  FUTBOL

                  11:50 | Avustralya A Ligi | WS Wanderers - Adelaide United | My FootbALL Youtube




                  19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 1


                  20:30 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Beşiktaş | Bein Sports 1 / SK 3

                  22:00 | Portekiz Liga NOS | Chaves - Porto | RTP Int. / SIC Int. / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / SK 3

                  22:00 | Fransa Ligue 1 | Metz - Clermont | Arena Sport 5

                  22:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Bayern Münih | S Sport Plus / İdman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / ZDF / HD

                  22:30 | Belçika Pro League | St.Truiden - Genk | S Sport+ / Arena Sport 3

                  22:45 | Fransa Ligue 1 | Lille - Amiens | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / Match Futbol 1 / TV5 Monde / Setanta Sports

                  22.45 | Iskocya Scottish Cup | Cowdenbeath - Glasgow Rangers | SK HD

                  22:45 | İngiltere Championship | Norwich City - Birmingham | beIN Connect / SK 2 / Betfred TV

                  23:00 | İspanya La Liga | Getafe - Alaves | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK 4

                  00:15 | Portekiz Liga NOS | Guimaraes - Benfica | S Sport Plus / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / SK 3

                  BASKETBOL



                  14:00 | Basketbol 1. Ligi | İTÜ - Bursaspor | TBF TV Youtube

                  18:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bayraklı Bld. - Bursa BB | Ege Türk TV

                  18:30 | Basketbol 1. Ligi | Yalova Bld. - Selçuklu Basket | TBF TV Youtube

                  20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Darüşşafaka | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 2

                  21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Real Madrid | Bein Sports Max 2

                  21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Panathinaikos | Bein Sports 4 / SK 1

                  23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Olimpia Milano | Bein Sports 3 / SK 1

                  04:00 | NBA | Minnesota TW - SA Spurs | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

                  06:30 | NBA | LA Clippers - GS Warriors | NBA TV

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum



                  • 19 OCAK CUMARTESİ

                    TV DE BUGÜN SPOR

                    FUTBOL

                    11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Perth Glory | My FootbALL Youtube / Arena Sport 3

                    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Göztepe | Bein Sports 1

                    13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Konyaspor | Bein Sports 2

                    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Max 1

                    13:30 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Bayrampaşa | Çay TV Rize

                    15:30 | İngiltere Premier Lig | Wolverhampton - Leicester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / KTRK Sport / Futbol 2 ukr / Match Futbol 1 / SK 1

                    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Kayserispor | Bein Sports 1

                    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Boluspor | Bein Max 1

                    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - İstanbulspor | Bein Max 2

                    17:00 | İtalya Seria A | Roma - Torino | Bein Sports 3 / Arena Sport 2 / Futbol 1 Ukr / Setanta Sport+

                    17:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - B.M.Gladbach | S Sport Plus / Idman TV / Turkcell TV Plus Bundesliga

                    17:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Freiburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga

                    18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Crystal Palace | S Sport / S Sport Plus / KTRK Sport / H2 / Match Futbol 1 / SK 1

                    18:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Brighton | Bein Sports 4 / Kwese Sports / Futbol 2 ukr / Match Futbol 2

                    18:15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Sevilla | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 2

                    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Ankaragücü | Bein Sports 1 / SK HD

                    19:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Guingamp | Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / TV5 Monde

                    20:00 | İtalya Seria A | Udinese - Parma | Bein Sports 4 / Arena Sport 5 / Futbol 1 ukr.

                    20:30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Match TV / Varzish Sport HD / IRIB Varzesh / KTRK Sport / SK 1 / Futbol 2 ukr.

                    20:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Türkmenistan Sport / Match Futbol 1 / Setanta Sport+

                    20:30 | İspanya La Liga | Huesca - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 3 / SK 2

                    21:00 | Portekiz Liga NOS | Sporting L - Moreirense | Sport 1 ukr. / SK HD

                    21:45 | Hollanda Eredivisie | Zwolle - Feyenoord | Ülke TV

                    22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Strasbourg | Bein Sports 4 / Arena Sport 3 / Match Futbol 2

                    22:30 | İtalya Seria A | Inter - Sassuolo | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport HD / KTRK Sport / Arena Sport 4 / Match Futbol 1 / espn2 / Futbol 1 ukr.

                    22:45 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Valencia | Bein Sports 2 / Idman TV / Match TV / Match Futbol 3 / Türkmenistan Sport / SK 2

                    02:00 | Argentina. Primera | RiverPlate - Defensa | Arena Sport 3

                    BASKETBOL
                    13:00 Kadınlar Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe - Adana Basket Tivibu Spor

                    18:00 Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi Burhaniye Bld. - Kocaeli Basket Ege Türk TV

                    23:30 | NBA | Philadelphia 76ers - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

                    03:30 | NBA | Toronto Raptors - Memphis Grizzlies | NBA TV

                    04:30 | NBA | Houston Rockets - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

                    VOLEYBOL
                    14:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Galatasaray | TRT Spor / Arena Sport 2

                    14.00 Vestel Venüs Sultanlar Ligi Beşiktaş - Galatasaray HDIS Voleybol TV

                    16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - Arhavi Bld. | Voleybol TV

                    16:30 | TVF Efeler Ligi | Maliye Piyango - Fenerbahçe | Voleybol TV

                    E SPOR
                    14.00 LOL Şampiyonluk Ligi Galatasaray ES - Dark Passage | LoLespor Youtibe

                    15.00 LOL Şampiyonluk Ligi HWA Gaming - 1907 Fenerbahçe | LoLespor Youtibe

                    16.00 LOL Şampiyonluk Ligi Bursaspor ES - Galakticos | LoLespor Youtibe

                    17.00 LOL Şampiyonluk Ligi Beşiktaş ES - Team Aurora | LoLespor Youtibe




                    20 OCAK PAZAR


                    TV DE BUGÜN SPOR



                    FUTBOL

                    11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi Yeditepe Engelliler - TSK Rehabilitasyon TRT Spor

                    11:00 | Avustralya A Ligi | CC Mariners - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube

                    12:00 | U16 Gelişim Ligi Fenerbahçe - Balıkesirspor FB TV

                    12:30 | U14 Gelişim Ligi Bursaspor - İstanbulspor Bursaspor Youtube

                    13:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Pazarspor | ORT Haber Osmaniye

                    13:00 | TFF 3. Lig | Karaköprü Bld. - Batman Petrol | TRT Kürdi

                    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Gençlerbirliği | Bein Max 1

                    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Altay | Bein Max 2

                    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Niğde Anadolu | Kanal 16 Bursa

                    14:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Girona | Bein Sports 2 / SK 1

                    14:00 | Asya Kupasi 1/8 final | Ürdün - Vietnam | KTR / IRIB Varzesh / KTRK / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 2 / Arena Sport 5

                    14:30 | İtalya Seria A | Frosinone - Atalanta | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Türkmenistan Sport / Arena Sport 3 / Match Futbol 2

                    14:30 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - İstanbulspor Bursaspor Youtube

                    16:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Sivasspor | Bein Sports 1

                    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Giresunspor | Bein Max 1

                    16:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Charleroi | S Sport Plus / Arena Sport 5

                    16:30 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

                    16:30 | Hollanda Eredivisie | Emmen - PSV | SK HD

                    17:00 | Asya Kupasi 1/8 final | Tayland - Çin | IRIB Varzesh / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 2

                    17:00 | İtalya Seria A | Fiorentina - Sampdoria | Bein Sports 3 / Arena Sport 4 / Match Futbol 2 / espn2

                    17:00 | İtalya Seria A | SPAL - Bologna | Bein Sports 4

                    17:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Montpellier | Bein Max 2 / Arena Sport 3

                    17:30 | Almanya Bundesliga | Nürnberg - Hertha Berlin | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga

                    18:15 | İspanya La Liga | Villarreal - Athletic Bilbao | Bein Sports 2 / CBC Sport / Türkmenistan Sport / Match Futbol 2 / SK 3

                    18:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Heerenveen | Ülke TV

                    19:00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

                    19:00 | Fransa Ligue 1 | Caen - Marsilya | Bein Sports 3 / Arena Sport 3

                    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - M.Başakşehir | Bein Sports 1 / SK HD

                    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Balıkesirspor | Bein Max 1

                    20:00 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Wolfsburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 2

                    20:00 | Belçika Pro League | Gent - Anderlecht | S Sport Plus / Arena Sport 5

                    20:00 | Asya Kupasi 1/8 final Iran - Umman | IRIB Varzesh / IRIB TV3 / KTRK Sport / Sport UZ / Arena Sport 2

                    20:30 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Real Sociedad | Bein Max 1 / CBC Sport / SK 3

                    22:30 | İtalya Seria A | Napoli - Lazio | Bein Sports 3 / CBC Sport / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2

                    22:45 | İspanya La Liga | Barcelona - Leganes | Bein Sports 2 / Idman TV / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / SK 1

                    23:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lyon | Bein Sports 4 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1 / espn2

                    BASKETBOL

                    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş - Kırçiçeği Bodrum. Yayin belli degil

                    14.00 TBL All-Star Yetenek Yarışması Tivibu Spor / SK 2

                    14.40 TBL All-Star 3 Sayı Yarışması Tivibu Spor / SK 2

                    15.30 TBL All-Star Smaç Yarışması Tivibu Spor

                    16.00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Botaş - Hatay BB | Tivibu Spor 2

                    16.30 TBL All-Star Asya Karması - Avrupa Karması Tivibu Spor

                    21.30 İspanya Basketbol Ligi Baskonia - Barcelona Lassa Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

                    23.00 | NBA G-League | Oklahoma Blue - SC Warriors | NBA TV

                    02.00 | NBA | Indiana Pacers - Charlotte Hornets | S Sport / S Sport+

                    VOLEYBOL
                    14.00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Vakıfbank - Fenerbahçe Opet | TRT Spor / Arena Sport 4

                    16.00 Vestel Venüs Sultanlar Ligi Karayolları - Aydın BB Voleybol TV

                    17.00 Vestel Venüs Sultanlar Ligi THY - Halkbank Voleybol TV

                    E SPOR

                    13.00 LOL Şampiyonluk Ligi Galakticos - Galatasaray ES | LoLespor Youtibe

                    14.00 LOL Şampiyonluk Ligi Beşiktaş ES - Bursaspor ES | LoLespor Youtibe

                    17.00 LOL Şampiyonluk Ligi 1907 Fenerbahçe - Team Aurora | LoLespor Youtibe

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 21 OCAK PAZARTESİ




                      TV DE BUGÜN SPOR










                      FUTBOL




                      12:00 | U21 Süper Ligi | Bursaspor - Fenerbahçe Bursaspor Youtube




                      14:00 | Asya Kupasi 1/8 final | Japanya - S.Arabistan KTR ( AzerSpace) / Arena Sport 1 / İRİB Varzesh / KTRK Sport // Sport Uz / Lemar TV


                      17:00 | İtalya Seria A | Genoa - Milan | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Turkmenistan Sport / IRIB TV3 / Arena Sport 3

                      17:00 | Asya Kupasi 1/8 final | Avustralya - Uzbekistan | Arena Sport 1 / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV

                      19:00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Adanaspor | Bein Max 1

                      19.30 | Rusya "Match Premier" CUP | Spartak M - Rostov | Match TV / Match Premier

                      20:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Fenerbahçe | Bein Sports 1 / SK 1 / Look Sport (rom) / Sport 2 isr. / Sport TV3 Portugal / beIN MAX 4 France / Digi Sport 2 (Hun)

                      20:00 | Asya Kupasi 1/8 final | BAE - Kirkizistan | KTR ( AzerSpace) / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 5

                      22:30 | İtalya Seria A | Juventus - Chievo | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Varzish Sport HD // IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Arena Sport 3

                      23:00 | İngiltere Championship | Bolton W. - WBA | Bein Sports 4 / SK 2

                      23:00 | İspanya La Liga | Eibar - Espanyol | Bein Sports 3 / SK 3 / Match Futbol 3 / Setanta Sports

                      23:00 | İspanya Segunda | Granada - Elche | LaLiga 123 - YouTube

                      BASKETBOL
                      14.00 Basketbol Gençler Ligi Fenerbahçe - Tarsus AC FB TV

                      17.00 Basketbol Gençler Ligi Beşiktaş SJ - Pınar Karşıyaka TBF TV Youtube

                      22.00 NBA Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks S Sport / S Sport+

                      01.30 NBA Memphis Grizzlies - NO Pelicans S Sport / S Sport+

                      02.00 NBA Boston Celtics - Miami Heat NBA TV

                      06.30 NBA LA Lakers - GS Warriors S Sport / S Sport+

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 22 OCAK SALI




                        TV DE BUGÜN SPOR







                        FUTBOL

                        11.50 Avustralya A Ligi Melbourne City - WS Wanderers My FootbALL Youtube / Arena Sport 1




                        15.00 | Hazırlık maçı | Sumqayıt - Vardar (Macedonya) | CBC Sport


                        16.00 | Asya Kupasi 1/8 final | Güney Kore - Bahrein | Arena Sport 1 / İRİB Varzesh / KTRK Sport // Sport Uz / Lemar TV

                        16.00 | Yunanistan Kupasi | Panionios - Pas Giannina | Arena Sport 2

                        17.30 | Hazırlık maçı | Hajduk - Shakhtar Donetsk | Arena Sport 4

                        18.00 | Ziraat Türkiye Kupası | Akhisarspor - Kayserispor | A Spor

                        19.00 | Asya Kupasi 1/8 final | Katar - Irak | KTR ( AzerSpace) / Arena Sport 3 / İRİB Varzesh / KTRK Sport // Sport Uz / Lemar TV

                        19.30 | Rusya "Match Premier" CUP | Zenit - Lokomotiv | Match TV / Match Premier

                        19.45 | Ziraat Türkiye Kupası | Boluspor - Galatasaray | ATV / SK 2

                        20.30 | Fransa Kupasi | Toulouse - Reims | SK 4

                        20.30 | Yunanistan Kupasi | PAOK - Panachiaiki | Arena Sport 4

                        22.45 | İngiltere Lig Kupası Yari Final | Burton Albion - Manchester City | beIN Connect

                        22.45 | Portegiz Lig Kupasi | Benfica - Porto | Arena Sport 1

                        23.00 | Fransa Kupasi | Monaco - Metz | SK 2

                        23.30 | İspanya Kral Kupası Çeyrekfinal | Getafe - Valencia | Arena Sport 3

                        BASKETBOL
                        20.00 FIBA Şampiyonlar Ligi Banvit - Sidigas Avellino Tivibu Spor

                        03.00 NBA Toronto Raptors - Sacramento Kings NBA TV

                        04.00 NBA OKC Thunder - Portland TB S Sport / S Sport+

                        VOLEYBOL
                        17.00 TVF Efeler Ligi İnegöl Bld. - Galatasaray TRT Spor

                        18.00 TVF Efeler Ligi Arkas - Afyon Bld. Voleybol TV

                        18.00 TVF Efeler Ligi Maliye Piyango - Arhavi Bld. Voleybol TV

                        19.00 CEV Cup Kadınlar Galatasaray HDIS - Yenisey Voleybol TV

                        19.00 CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Dinamo Kazan - Eczacıbaşı Spor Smart / Smart Spor HD / Match TV / Match Iqra

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 23 OCAK ÇARŞAMBA




                          TV DE BUGUN SPOR







                          FUTBOL

                          11.50 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - CC Mariners My | FootbALL Youtube / Arena Sport 1



                          14.00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - Adelaide United | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1


                          14.00 | Ziraat Türkiye Kupası | Bodrumspor - Y.Malatyaspor | A Spor / Look Sport

                          15.30 | Hazırlık maçı | Neftçi Bakü - Slovan Liberec | CBC Sport

                          16.00 | Yunanistan Kupasi | Atromitos - Apollon S. | Arena Sport 4

                          18.00 | Ziraat Türkiye Kupası | Göztepe - Antalyaspor | A Spor / Look Sport

                          18.15 | Yunanistan Kupasi | AEK Athens - Kissamikos | Arena Sport 4

                          20.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Balıkesirspor - Trabzonspor | a2 / /Look Sport / SK HD

                          20.30 | Fransa Kupasi | St.Etienne - Dijon | Bein Sports 2 / SK2

                          20.30 | Yunanistan Kupasi | Olympiacos - Xanthi | Arena Sport 4

                          21.00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Angers | Bein Sports 3 / Match Futbol 1

                          22.45 | İngiltere Lig Kupası Yari Final (dün programda olan maç bu gün oynanılacak) | Burton Albion - Manchester City | Bein Sports 1 / IRIB TV3 / Turkmenistan Sport / Arena Sport 5 / Betfred TV / Setanta Sport +

                          22.45 | Portegiz Lig Kupasi | Braga - Sporting L. | Arena Sport 2

                          23.05 | Fransa Kupasi | PSG - Strasbourg | Bein Sports 2 / SK1 / France 3 HD

                          23.30 | İspanya Kral Kupası Çeyrekfinal | Sevilla - Barcelona | Arena Sport 3 / İRİB Varzesh / GOL / TVE LA 1

                          02.30 | Copa Libertadores | Bolivar - Defensor Sporting | Match Futbol 2

                          03.00 | Arjantin Primera | | River Plate - Union | Arena Sport 3

                          BASKETBOL
                          20.00 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Szolnoki Olaj | FIBA TV youtibe

                          21.00 | Eurocup | Kızılyıldız - Valencia Basket Tivibu Spor 2

                          22.30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Virtus Bologna - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor

                          04.00 | NBA | NO Pelicans - Detroit Pistons | NBA TV

                          04.00 | NBA | Philadelphia 76ers - SA Spurs | S Sport / S Sport+

                          VOLEYBOL
                          14.00 | Kura Çekimi Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası | TRT Spor

                          18.30 CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Fenerbahçe Opet - CSM Bükreş Spor Smart / Smart Spor HD

                          22.00 CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Beziers Volley - Vakıfbank Spor Smart / Smart Spor HD

                          HENTBOL
                          22.30 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Almanya - İspanya Varzish Sport HD / Match Iqra / GerDen Handball 19 Web TV

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 24 OCAK PERŞEMBE




                            TV DE BUGÜN FUTBOL BASKETBOL CANLI YAYIN PROGRAMI







                            FUTBOL

                            14:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Hatayspor - M.Başakşehir | A Spor / Look Sport

                            16:00 | Asya Kupası 1/4 Final | Vietnam - Japonya | ELTR TV ? (Turksat. Frekans : 11021) / Varzish Sport HD / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 1 / ELTR TV ? (Turksat. Frekans : 11021)

                            17:00 | Hazırlık Maçı | Qabala - Fakel | CBC Sport
                            18:00 | Ziraat Türkiye Kupası | Kasımpaşa - A.Alanyaspor | A Spor / Look Sport / SK 1
                            18.15 | Yunanistan Kupasi | OFİ - Ergotelis | Arena Sport 3
                            19:00 | Asya Kupası | Çin - Iran | ELTR TV ? / KTR ( AzerSpace) / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / İRİB TV 3

                            20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Fenerbahçe - Ümraniyespor | a2 TV / Look Sport / SK 3

                            21:30 | Yunanistan Kupasi | Panathinaicos - Lamia | Arena Sport 3

                            21:30 | İspanya Kral Kupası | Espanyol - Real Betis

                            22:45 | İngiltere Lig Kupası | Chelsea - Tottenham | Bein Sports 1 / Varzish Sport HD / Turkmenistan Sport / İRİB TV 3 / Arena Sport 1 / Betfred TV / Setanta Sport +

                            23:00 | Fransa Kupası | Amiens - Lyon | Bein Sports 2 / SK 3

                            23:30 | İspanya Kral Kupası | Real Madrid - Girona | İRİB Varzesh / Arena Sport 2

                            BASKETBOL
                            18.00 Euroleague Kadınlar Hatay BB - Flammes Carolo | FIBA TV youtibe

                            19.00 | Eurocup Kadinlar | Beşiktaş - Çukurova Basket | Yayıncı Belli Değil

                            19.30 | Eurocup Kadinlar | Galatasaray - Miskolc | GS TV / youtibe / FIBA TV youtibe

                            20.00 | Eurocup Kadinlar | Sopron - Fenerbahçe | FIBA TV youtibe

                            20.30 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Olympiakos | Bein Sports 3 / SK1

                            22.30 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Panathinaikos | Bein Sports 4 / SK 4

                            22.45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas | Bein Max 1 / SK 2

                            23.00 | THY Euroleague | Real Madrid - Anadolu Efes | Bein Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 1

                            04:00 | NBA | Washington Wizards - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

                            05:00 | NBA | Phoenix Suns - Portland TB | NBA TV

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 25 OCAK CUMA




                              TV DE BUGÜN FUTBOL BASKETBOL CANLI YAYIN PROGRAMI




                              FUTBOL

                              11:50 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - WS Wanderers | My FootbALL Youtube / Arena Sport 3




                              12:00 U21 Süper Ligi | Beşiktaş - BB Erzurumspor | BJK TV

                              16:00 | Asya Kupası 1/4 Final | Güney Kore - Katar | Varzish Sport HD / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / Arena Sport 3

                              17:00 | Hazırlık Maçı | Hajduk S. - Shakhtar Soligorsk | Arena Sport 3

                              18:05 | Fonbet Kupasi | Zenit - Spartak M | Match TV / Match Premier

                              19:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Altınordu | Bein Max 1

                              19:00 | Asya Kupası | BAE - Avustralya | KTR ( AzerSpace) / KTRK Sport / Sport Uz / Lemar TV / IRIB Varzesh / Arena Sport 3

                              21:00 | Fransa Ligue 2 | Ajaccio - Metz | Arena Sport 2

                              20:30 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - BB Erzurumspor | Bein Sports 1 /SK 1 / Look Sport / Sport 1 isr. / Sport TV3 (Portegiz)

                              21:00 | Fonbet Kupasi | Rostov - Lokomotiv M | Match TV / Match Premier

                              22:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Schalke 04 | S Sport Plus / Idman TV / Match Futbol 3

                              22:30 | Belçika Pro League | Antwerp - Standard Liege | S Sport Plus / Arena Sport 4

                              22:45 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Lille | Bein Sports 2 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / TV5 Monde / Arena Sport 3

                              22:55 | İngiltere FA Cup | Arsenal - Manchester Utd. | Varzish Sport HD / Match Futbol 1 / BBC One | HD / Kwese Sports / SK1 / Betfred TV

                              23:00 | İspanya Segunda | Zaragoza - R.Oviedo | La-Liga 123-Youtube / SK HD

                              03:10 | Arjantin Primera | Defensa - San Lorenzo | Arena Sport 1

                              BASKETBOL
                              19.00 | Kadinlar Basketbol 1. Ligi | Bayraklı Bld. - Akdeniz Üni. | Ege Türk TV

                              20.00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Bayern Münih | Bein Sports 4 / SK 2 / Match Nas Sport

                              20.15 | THY Euroleague | Darüşşafaka - Baskonia | Bein Sports 3 / SK 3

                              21.00 | THY Euroleague | Buducnost - Gran Canaria | Bein Max 2

                              23.00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - CSKA Moskova | Bein Sports 3 / SK 2 / Match Nas Sport

                              04:00 | NBA | Houston Rockets - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus / Kwese Sports / Setanta Sports+

                              04:30 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV

                              05:00 | NBA | Denver Nuggets - Phoenix Suns | NBA TV




                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 26 OCAK CUMARTESİ





                                TV DE BUGUN SPOR CANLI CANLI




                                FUTBOL




                                13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Bursaspor - Kayserispor | Bursaspor Youtube



                                13:30 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Akhisarspor | Bein Sports 1


                                13:30 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 1

                                13:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Elazığspor | Bein Sports Max 2

                                15:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Levante | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Turkmenistan Sport / SK 1 / Match Futbol 3

                                16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Bursaspor | Bein Sports 1

                                16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

                                17:00 | İtalya Serie A | Sassuolo- Cagliari | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Setanta Sports + / Futbol 1 Ukr

                                17:00 | Fransa Ligue 2 | Brest - Sochaux | beIN Connect

                                17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Hannover | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / IRIB Varzesh / Match Futbol 2

                                17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Augsburg | S Sport Plus

                                17:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Leverkusen | Idman TV / Match Futbol 3

                                18.00 | Ingiltere FA Cup | Manchester City - Burnley | SK 1 / Match Futbol 1

                                18:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Osasuna | La Liga 123 Youtube

                                18:15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid- Getafe | Bein Sports 2 / Turkmenistan Sport / Setanta Sport / SK 2 / Match Futbol 3

                                19:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Galatasaray | Bein Sports 1 /SK6 / beİN Sports France 8 HD / Look Sport

                                20:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Udinese | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 2

                                20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Numancia | La Liga 123 Youtube

                                20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Rayo Majadahonda | La Liga 123 Youtube

                                20:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - E.Frankfurt | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 3

                                20:30 | İngiltere FA Cup | Millwall - Everton | Varzish Sport / Match Futbol 1 / SK 1

                                20:30 | İspanya La Liga | Leganes - Eibar | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK 2

                                20:30 | İngiltere EFL league 2 | Bury - Lincoln City |beIN Connect

                                21:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Groningen | Ülke TV

                                22:00 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - Monaco | Bein Max 1 / Match Futbol 2

                                22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Nimes | Bein Sports 4

                                22:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Bordeaux | Bein Sports Max 2

                                22:30 | İtalya Serie A | Milan - Napoli | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Arena Sport 2 / Turkmenistan Sport /bSetanta Sports + / Futbol 1 Ukr

                                22:30 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Mallorca | La Liga 123 Youtube

                                22:30 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Malaga | La Liga 123 Youtube / SK HD

                                22:45 | Portugal League CUP - Final | Porto - Sporting | Arena Sport 3 / İRİB Varzesh (?)

                                22:45 | İspanya La Liga | Valencia - Villarreal | Bein Sports 3 / Idman TV / Setanta Sport / SK 2 / Match Futbol 3

                                BASKETBOL



                                15:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Adana Basket - Çukurova Basket | Tivibu Spor

                                15:15 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 2

                                17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor / SK 3

                                20:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2 / SK 3

                                02:00 | NBA | NO Pelicans - SA Spurs | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

                                02:00 | NCAA | Kentucky - Kansas | S Sport Plus

                                04:30 | NBA | Boston Celtics - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

                                VOLEYBOL



                                14:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Maliye Piyango | TRT Spor

                                16:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Arkas | Voleybol TV

                                19:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - İstanbul BB | FB TV

                                20:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Castellana - Ravenna | Sp

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X