Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Collapse
Önemli Konu
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 15 NİSAN PAZARTESİ




    TV DE BUGÜN HANGİ KANALDA SAAT KACTA HANGİ MACLAR VAR




    FUTBOL

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1




    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Altay | Bein Sports Max 2

    20:00 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Akhisarspor | Bein Sports 1

    20:00 | Futsal Hazırlık Maçı | Sırbistan - Azerbaycan | Arena Sport 4

    21:30 | İtalya Serie A | Atalanta - Empoli | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 3 / Futbol 2 Ukr / Match Futbol 2 / Eleven Sports 2-4 / Digi Sport 4

    21:30 | Almanya Bundesliga 2 | FC Koln - Hamburger SV | Sport 2 Israel / Eleven Sports 3 / Digi Sport 3

    21:45 | Fransa Ligue 2 | Paris FC - Lorient | Bein Sports Max 2 / Arena Sport 2

    22:00 | İspanya La Liga | Leganes - Real M | Bein Sports 2 / CBC Sport / SK 3 / Match Futbol 3 / Canal+Sport 2 / Digi Sport 2

    22:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzısh Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Israel / Canal+Sport

    01:00 | Arjantin Lig Kupası | Petronato - Godoy Cruz | Arena Sport 2

    03:00 | Arjantin Lig Kupası | Rosario C - Aldosivi | Arena Sport 2

    BASKETBOL
    21:30 | Eurocup Final | Valencia Basket - Alba Berlin | Tivibu Spor / SK 2

    03:00 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    18:00 | TVF Efeler Ligi Yarı Final | Arkas - Galatasaray | TRT Spor / Arena Spor 5

    18:00 | TVF Efeler Ligi Yarı Final | Halkbank - Fenerbahçe | Voleybol TV

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 16 NİSAN SALI




      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




      FUTBOL

      17.00 | Sırbistan Kupası | Crvena Zvezda - Mladost | Arena Sport 1




      21:45 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Cardiff | S Sport / S Sport Plus / SK 4 / Sport 1 Israel / Match Futbol 3

      22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Juventus - Ajax (1-1) | beIN Sports 2 / CBC Sport / beIN Max 2 / Varzish Sport / İRİB Varzesh / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Qazaqstan TV / 5 Plus İsrael / Futbol 2 Ukr. / Polsat Sport Premium 2 / Digi Sport 2

      22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - Manchester United | beIN Sports 1 / Idman TV / beIN Max 1 / Match TV / Match Futbol 2 / İRİB TV 3 / QazSport / Arena Sport 2 / M4 Sport HD / Polsat Sport Premium 1 / Armenia TV / 5 Sport İsrael / Digi Sport 1

      23:00 | Copa Sudamericana | Zulia - N. Potosi | S Sport 2 / Sport 2 Israel

      03:30 | Copa Sudamericana | Colon - Dep.Munisipal | S Sport 2 / Arena Sport 2

      BASKETBOL
      18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrekfinal |Çukurova Basket - OGM Orman | Tivibu Spor

      20:00 | THY Euroleague Play-Off Çeyrekfinal | CSKA - Baskonia | beIN Sports Haber / Match TV / Match Strana / Match Iqra / SK 3 /

      20:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrekfinal | Botaş - Mersin BB | Tivibu Spor

      20:45 | THY Euroleague Play-Off Çeyrekfinal | Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas | beIN Sports 3 / SK 1 / Digi Sports 4

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum



      • 17 NİSAN ÇARŞAMBA

        TV DE SPOR EKRANI


        FUTBOL
        20:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - PSG | Arena Sport 3 / Match Futbol 3 / 5 Plus Israel / Digi Sport 2 / Setanta Sports

        20:00 | İtalya Seria A | Lazio - Udinese | Arena Sport 4 / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Futbol 1 Ukr / Eleven Sports 1 / Digi Sport 3 / Setanta Sports+

        22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Manchester City - Tottenham | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Qazaqstan TV / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport Premium 2 / TVP Sport / Digi Sport 1

        22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Porto - Liverpool | Bein Sports 2 / Idman TV / Arena Sport 1 / Match Futbol 1 / QazSport / 5 Plus Israel / Futbol 1 Ukr / Polsat Sport Premium 1 / Digi Sport 2

        03:30 | Copa Sudamericana | Oriente P - Aguilas | S Sport 2 /

        03:30 | Copa Sudamericana | İndependiente - Union | Arena Sport 1 / Sport 2 Israel

        BASKETBOL
        17:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Hatay BB - Galatasaray | Tivibu Spor

        19:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Beşiktaş | Tivibu Spor

        20:00 | THY Euroleague Play-Off | Anadolu Efes - Barcelona Lassa | beIN Sports Haber / SK 1

        22:15 | THY Euroleague Play-Off | Real M - Panathinaikos | Bein Sports 3 / SK 1 / Digi Sport 4

        03:00 | NBA Play-Off | Milwaukee Bucks - Detroit Pistons | NBA TV

        04:30 | NBA Play-Off | Houston Rockets - Utah Jazz | S Sport / S Sport Plus

        VOLEYBOL
        19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Yarı Final | Vakıfbank - Fenerbahçe Opet | TRT Spor / Arena Sport 5

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 18 NİSAN PERŞEMBE




          TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




          FUTBOL

          15:45 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Sebail | CBC Sport




          18:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Keşla | CBC Sport

          19:00 | Danmarka Super Ligi pley-off | Copenhagen - Midtjylland | SK HD

          22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Napoli - Arsenal | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / BNT 1 Bulgaristan / Arena Sport 1 / QazSport / RMC Story (France) / Sport 1-4 Israel / TV 8 İtalia / Polsat Sport Premium 1 / RTSH 1 (Arnavutluk ) / Futbol 1 Ukr / Digi Sport 1

          22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Chelsea - Slavia Prag | Bein Sports 2 / Arena Sport 2 / Qazaqstan TV / Sport 2 İsrael / Polsat Sport Premium 2 HD / Futbol 2 Ukr / Match Futbol 1 / Digi Sport 2

          22:00 | UEFA Avrupa Ligi | E.Frankfurt - Benfica | Bein Sports Max 1 / Idman TV / BNT 3 Bulgaristan / Polsat Sport Premium / Match Futbol 2 / RTL Germany / RTS1 / SRF Info HD / Digi Sport 4

          22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Valencia - Villarreal | Bein Sports Max 2 / Arena Sport 3 / Polsat Sport Premium 4 / Match Futbol 3 / Digi Sport 3

          03:30 | Copa Sudamericana | Huancayo - Wanderers | S Sport 2

          03:30 | Copa Sudamericana | Mushuc Runa - Union Espanyola | Arena Sport 2

          BASKETBOL
          20:00 | THY Euroleague Play-Off | CSKA Moskova - Baskonia | Bein Sports 3 / SK 3 / Match Strana / Match Arena

          20:45 | THY Euroleague Play-Off | Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas | beIN Sports Haber / SK 1

          03:00 | NBA Play-Off | Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers | Yayın Yok

          04:00 | NBA Play-Off | SA Spurs - Denver Nuggets | NBA TV

          05:30 | NBA Play-Off | LA Clippers - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 19 NİSAN CUMA




            TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







            FUTBOL

            12:50 | Avustralya A Ligi | Adelaide Utd - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1

            14:30 | Ingiltere Championship | Sheffield Utd - Nottingham F | beIN Sports 2 / Turkmenistan Sport / SK 3 / Sport 2 İsrael / Setanta Sports+ / Telekanal Futbol

            14:35 | Çin Super Ligi | Evergrande - Shandong Luneng | S Sport+ / SK 2

            15:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Zira | CBC Sport

            15:30 | İran Pro Lig | Traktor Təbriz - Peykan | İRİB Sahand

            17:00 | Ingiltere Championship | Birmingham - Derby C. | beIN Sports 1 / Turkmenistan Sport / SK 1 / Sport 2 İsrael / Setanta Sports+ / Telekanal Futbol

            17:00 | Ingiltere EFL League 1 | Burton Albion - Portsmouth | beIN Sports 2

            17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah - Neftçi | CBC Sport

            19:00 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Osmanlıspor | beIN Sports Max 1

            19:15 | Ingiltere EFL League 1 | Sunderland - Doncaster R. | beIN Sports 2 / SK 1 / Betfred TV / Telekanal Futbol

            20:00 | Portegiz Ligi NOS | Nacional - Sporting L | S Sport 2 / Sport 1 Ukr. / SK 5

            20:30 | Spor Toto Super Lig | Kasımpaşa - Bursaspor | beIN Sports 1

            21:30 | Belçika Pro League Play off | Standart L - Genk | S Sport+ / Futbol 1 Ukr. / Sport 3 İsrail / Arena Sport 5

            21:45 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Angers | beIN Sports 2 / Varzish Sport HD / Arena Sport 4 / Canal+Sport / Match Futbol 1 / Setanta Sports / Digi Sport 2

            21:45 | Ingiltere Championship | Norwich City - Sheffield Wednesday | Eleven Sports 1 Poland / Sport 2 İsrael / SK 2 / Betfred TV / Telekanal Futbol / Setanta Sports+

            22:00 | Ispanya La Liga | Alaves - Valladolid | beIN Sports Max 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 3 / SK HD / Canal +Sport Poland / Digi Sport 3

            BASKETBOL
            18:00 | Kadınlar Basketbol Super Ligi Play off | Mersin BB - Botaş | Tivibu Spor

            20:00 | THY Euroleague Play-Off | Anadolu Efes - Barcelona Lassa | beIN Sports 3 / SK 1

            20:15 | THY Euroleague Play-Off | Real M - Panathinaikos | beIN Sports Haber / SK 1 / Digi Sport 4

            03:30 | NBA Play-Off | Indiana Pacers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

            VOLEYBOL
            15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Klasman | Nilüfer Bld - Beşiktaş | Voleybol TV

            18:30 | TVF Erkekler 1. Lig Play-Off | Beşiktaş - Bursa BB | TVF Youtube

            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 20 NİSAN CUMARTESİ




              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




              FUTBOL

              13:00 | U21 Süper Ligi | Galatasaray - Kayserispor | GS TV




              13:30 | İtalya Serie A | Parma - Milan | beIN Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Turkmenistan Sport / ESPN / Futbol 1 Ukr / Eleven Sports 1 Polonya / Digi Sport 2

              14:00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Girona | beIN Sports 3 / SK HD / Eleven Sports 2 Polonya / Digi Sport 3

              14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Eskişehirspor | beIN Sports Max 1

              14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Denizlispor | beIN Sports Max 2

              14:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / İdman TV / Varzish Sport / İRİB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / KTRK Sport / Betfred TV / H2 / Futbol 2 Ukr / SK 1 / Canal+Sport 2

              16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Y. Malatyaspor | beIN Sports 1

              16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - Antalyaspor | beIN Sports 2

              16:00 | İtalya Serie A | Lazio - Chievo | CBC Sport / Arena Sport 3 / Eleven Sports 4 Polonya / Digi Sport 2

              16:00 | İtalya Serie A | Bologna - Sampdoria | Arena Sport 2 / Eleven Sports 1 Polonya

              16:00 | İtalya Serie A | Genoa - Torino | Arena Sport 4

              16:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Werder Bremen | S Sport Plus / S Sport 2 / İdman TV / Varzish Sport / İRİB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Canal+ (Polonya) / Digi Sport 3

              16:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Stuttgart | S Sport Plus

              16:30 | Rusya Premier Ligi | Dinamo Moskova - Krılya Sovetov | Match TV / Match Premier

              17:00 | İngiltere Premier Lig | West Hem - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / KTRK Sport / Kwese Sports / Futbol 2 ukr / Canal+Sport 2

              17:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Watford | beIN Sports 3

              17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Brighton | beIN Sports Max 2

              17:15 | İspanya La Liga | Eibar - Atletico M | beIN Sports Max1 / Match Futbol 3 / SK 2 / Eleven Sports 2 Polonya

              18:00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Marsilya | Arena Sport 4 / TV 5 Monde Maghreb / ESPN

              19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Kayserispor | beIN Sports 1 / beİN Sports France 10 HD Max / Look Sport / SK5 / Sport 3 İsrail

              19:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - BB Erzurumspor | beIN Sports 2

              19:00 | İtalya Serie A | Juventus - Fiorentina | beIN Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1 Polonya / Digi Sport 2

              19:30 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - İstanbulspor | beIN Sports Max 1

              19:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Leipzig | S Sport 2 / S Sport Plus / İdman TV / Match Futbol 3 / Eleven Sports 2 Polonya / Digi Sport 3

              19:30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Sauthampton | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / Futbol 2 ukr. / SK 1 / Canal+Sport 2

              19:30 | Hollanda Eredivisie | Groningen - Ajax | TVT / SK 2

              21:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Montpeiller | beIN Sports 4 / Arena Sport 5

              21:00 | Rusya Premier Ligi | Krasnodar - Zenit | Match TV / Match Premier

              21:30 | İtalya Serie A | İnter - Roma | beIN Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2 Polonya / Digi Sport 3

              21:30 | Almanya Bundesliga | Schalke - Hoffenheim | S Sport 2 / S Sport Plus / Match Futbol 1 / Digi Sport 4

              21:45 | İspanya La Liga | Barcelona - Real Sociedad | Bein Sports 3 / Idman TV / Match Futbol 3 / İRİB Varzesh / Turkmenistan Sport / ITV4 / Kentron TV / SK 1 / Eleven Sports 1 Polonya / Digi Sport 2

              21:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - Az Alkmaar | TVT

              22:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Santa Clara | Sport Plus / SK 2

              23:40 | Arjantin Kupası | Tellerres - San Martin | Arena Sport 3

              01:00 | Uruguay Ligi | Peneral - Cerro | Arena Sport 4

              BASKETBOL
              14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play off | Galatasaray - Hatay BB | Tivibu Spor

              15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep B - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2 / SK 3

              16:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play off | Beşiktaş - Fenerbahçe | Tivibu Spor

              17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2 / SK HD

              20:00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - İstanbul BB | Tivibu Spor / SK HD

              22:00 | NBA Play-Off | Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus

              00:30 | NBA Play-Off | San Antonio - Denver | S Sport / S Sport Plus / SK 1

              VOLEYBOL
              17:00 | TVF Efeler Ligi Klasman | Galatasaray - Halkbank | Voleybol TV

              RUGBY
              13:30 | Avrupa Gelişim Ligi | Türkiye - Estonya | beIN Sports Haber

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 21 NİSAN PAZAR




                TV'DE SPOR EKRANI




                FUTBOL




                11:30 | Ampute Futbol Süper Ligi | Yeditepe Engelliler - Ortotek Gaziler | TRT Spor HD


                13:00 | İspanya La Liga | Levante - Espanyol | Bein Sports 2 / CBC Sport / Canal+Sport / nSport+ / Digi Sport 2

                13:00 | Kadınlar Futbol 1.Ligi | Beşiktaş - K.Ereğli Bld. | BJK TV

                13:30 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Konyaspor | Bein Sports 1

                14:00 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

                14:30 | İskoçya Ligi | Hibernian - Celtic | Arena Sport 1

                15:00 | İspanya La Liga | Getafe - Sevilla | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Digi Sport 2

                15:30 | İngiltere Premier Lig | Everton - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Futbol 2 ukr. / Betfred TV / H2 / Canal+Sport

                15:30 | TFF 3. Lig | Adıyamanspor - Karşıyaka | TRT Kürdi

                15:30 | TFF 2. Lig | A.Selçukspor - Darıca G.Birliği | Kon TV

                15:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Fethiyespor | Manisa BB Web TV

                15:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Sancaktepe Bld. | Kanal On6

                15:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Uşakspor | Haberaks TV

                15:30 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Kemerspor | Altaş TV

                16:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Ç.Rizespor | Bein Sports 1 / beIN Sports France 6 Max / Sport 2 İsrael

                16:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Lille | Bein Sports 3 /Arena Sport 3

                16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Hatayspor | Bein Sports Max 1

                16:30 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Altınordu | Bein Sports Max 2

                16:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - B.Dortmund | S Sport Plus / S Sport 2 / Eleven Sports 1 Polonya / Eleven Sports 4 Polonya / Digi Sport 3

                17:15 | İspanya La Liga | Real Madrid - Athletic Bilbao | Bein Sports 2 / CBC Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Canal+Sport 2 / Digi Sport 2

                17:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - ADO Den Haag | TVT

                18:00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Crystal Palace | Bein Sports 3 / Futbol 2 Ukr / H2

                18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Futbol 1 ukr. / Betfred TV / Canal+Sport

                18:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - St.Etienne | Bein Sports beIN Connect / Arena Sport 3

                19:00 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Yenisey | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

                19:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Fenerbahçe | Bein Sports 1 / beİN Sports France 8 Max / Sport TV 3 Portegiz / Digi Sport 3 Hun.

                19:00 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Hannover | S Sport Plus / S Sport 2 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 2 Polonya / Eleven Sports 4 Polonya

                19:00 | Belçika Jubiler Lig play off | Anderlecht - Gent | Arena Sport 4 / Futbol 1 ukr.

                19:30 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 1

                19:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Leganes | Bein Sports 2 / CBC Sport / Canal+Sport 2 / Digi Sport 2

                21:00 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Almeria | La Liga 123 Youtube

                21:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Valencia | Bein Sports 3 / CBC Sport / Eleven Sports 1 Polonya / Eleven Sports 4 Polonya / Digi Sport 3

                22:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Monaco | Bein Sports 2 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Turkmenistan Sport / Arena Sport 1 / Digi Sport 2

                23:00 | MLS | DC united - New York City | S Sport 2 / Arena Sport 2

                BASKETBOL
                15:15 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor

                17:30 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Darüşşafaka | Tivibu Spor 2

                20:00 | NBA Play-Off | Indiana Pacers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

                20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Morabanc Andorra - CAI Zaragoza | Smart Spor HD

                22:30 | NBA Play-Off | LA Clippers - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

                VOLEYBOL
                17:00 | TVF Efeler Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Arkas | TRT Spor

                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum



                • 22 NİSAN PAZARTESİ

                  TV DE SPOR EKRANI

                  FUTBOL
                  13:00 | U21 Super Ligi | Sivasspor - Beşiktaş | BJK TV

                  14:30 | İngiltere EFL League 1 | Portsmouth - Coventry | Bein Sports 2 / SK 3 / Sport 2 İsrael / Telekanal Futbol

                  15:30 | Belçika Jubiler Ligi play off | Antwerpen - Brügge | Arena Sport 1 / Futbol 2 ukr. / Sport 1 İsrail

                  17:00 | İngiltere Championship | Stoke City - Norwich City | Bein Sports 1 / SK3 / Sport 2 Israel / Setanta Sports+ / Telekanal Futbol

                  17:00 | İngiltere EFL League 2 | Oldham - Mansfield | Bein Sports 2

                  17:30 | AFC Asya Şampiyonlar Ligi | Al Ahly - Persepolis | IRIB TV3

                  19:00 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesipor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 1

                  19:00 | Norveç Eliteserien | Rosenborg - Stromsgodset | Arena Sport 3

                  19:00 | Danmarka Ligi play off | Midtjyland - Brondby | SK 2

                  19:15 | İngiltere Championship | Brentford - Leeds United | Bein Sports 4 / SK HD / Eleven Sports 3-4 Poland / Sport 2 İsrael / Betfred TV / Telekanal Futbol

                  20:00 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Beşiktaş | Bein Sports 1 / beİN Sports France 5 Max / SK 1 / Digi Sport 3 / Tring Sport 1 HD / Sport TV 3 Portugal / Sport 1 Israel

                  20:00 | İtalya Seria A | Napoli - Atalanta | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 2 Poland / Setanta Sports / Futbol 1 Ukr / Digi Sport 2

                  21:00 | Norveç Eliteserien | Brann - Valerenga | Arena Sport 3

                  21:30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - E.Frankfurt | S Sport Plus / S Sport 2 / Sport 4 İsrail / Canal +Now Poland / Match Futbol 3 / Setanta Sport+ / Digi Sport 4

                  21:45 | Fransa Ligue 2 | Paris FC - Valenciennes | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 5

                  22:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Burnley | S Sport 1 / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB TV3 / Match TV / Match Futbol 1 / SK1 / KTRK Sport / Betfred TV / Canal+Sport 2 Poland // Sport 2 Israel / Futbol 1 Ukr

                  22:15 | Portegiz Primeira Ligi | Benfica - Maritimo | SK 3 / Sport 1 İsrail / Sport 1 Ukr. / FreeSports UK / Telekanal Futbol

                  BASKETBOL
                  18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi play off | Botaş - Mersin BB | Tivibu Spor

                  03:00 | NBA Play-Off | Detroit Pistons - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus

                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum



                  • 23 NİSAN SALI


                    ╚►TV'De #SporEkranı


                    FUTBOL
                    20:30 | İspanya La Liga | Huesca - Eibar | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport
                    21:00 | Fransa Ligue 2 | Metz - Grenoble | Bein Sports beIN Connect
                    21:30 | İspanya La Liga | Valladolid - Girona | Bein Sports Max 2
                    21:45 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Brighton | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
                    21:45 | İngiltere Premier Lig | Watford - Southampton | Bein Sports 2
                    21:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - Vitesse | TVT
                    21:45 | Almanya Kupası | Hamburg - Leipzig | Almanya FF Youtube
                    22:30 | İspanya La Liga | Alaves - Barcelona | Bein Sports 1 / CBC Sport
                    01:15 | Copa Libertadores | Huracan - Emelec | S Sport 2
                    01:15 | Copa Libertadores | Libertad - Gremio | S Sport
                    03:30 | Copa Libertadores | Atletico Minerio - Nacional | S Sport 2

                    BASKETBOL
                    19:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Anadolu Efes - Banvit | TBF TV Youtube
                    20:00 | THY Euroleague Play-Off | Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3
                    21:00 | THY Euroleague Play-Off | Panathinaikos - Real Madrid | beIN Sports Haber / Bein Sports 4
                    02:00 | NBA Play-Off | Toronto Raptors - Orlando Magic | NBA TV
                    03:00 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets | S Sport / S Sport Plus
                    04:30 | NBA Play-Off | Denver Nuggets - SA Spurs | Yayın Yok
                    05:30 | NBA Play-Off | Portland TB - OKC Thunder | Yayın Yok

                    TENİS
                    12:00 | ATP Barcelona | T.Fritz - K.Nishikori | S Sport
                    12:30 | WTA Stuttgart | E.Mertens - D.Kasatkina | Bein Sports 3
                    14:00 | ATP Barcelona | D.Ferrer - M.Zverev | S Sport
                    14:00 | WTA Stuttgart | A.Sevastova - J.Ostapenko | Bein Sports 3
                    15:30 | WTA Stuttgart | S.S.Tormo - A.Petkovic | Bein Sports 3
                    16:00 | ATP Barcelona | N.Jarry - A.Zverev | S Sport
                    17:00 | WTA İstanbul | Çağla Büyükakçay - S.Kuznetsova | Sportstv
                    17:00 | WTA Stuttgart | G.Minnen - D.Cibulkova | Bein Sports 3
                    18:00 | ATP Barcelona | D.Thiem - D.Schwartzman | S Sport
                    19:30 | WTA Stuttgart | L.Tsurenko - L.Siegemund | Bein Sports Max 1
                    21:00 | WTA Stuttgart | K.Bertens - A.L.Friedsam | Bein Sports Max 1

                    VOLEYBOL
                    14:00 | TVF Efeler Ligi Klasman | İstanbul BB - Ziraat Bankası | Voleybol TV
                    18:00 | TVF Efeler Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Arkas | TRT Spor HD

                    HENTBOL
                    17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld. - Selkaspor | Hentbol Web TV
                    17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | MYK Hentbol - Maliye Piyango | Hentbol Web TVt

                    BUZ HOKEYİ
                    20:00 | Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası | Bulgaristan - Türkiye | Madstreamteam Youtube
                    02:00 | NHL Play-Off | Boston Bruins - Toronto M.Leafs | FOX Sports HD

                    SNOOKER
                    12:00 | Snooker Dünya Şampiyonası | S.Bingham - G.Dott | Eurosport
                    16:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | J.Trump - Y.UnNooh | Eurosport
                    20:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | M.Allen - Y.Zhou | Eurosport

                    BİSİKLET
                    15:00 | Alpler Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport

                    DİĞER SPORLAR
                    15:00 | Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport / TRT Spor HD
                    16:15 | Amstel Gold Bisiklet Turu | Hollanda | Eurosport
                    11:00 | Güreş Uluslararası Gençler Şampiyonası | 2.Gün | Güreş Web TV
                    08:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport 2
                    15:15 | Avrupa Kadınlar Satranç Şampiyonası | 10.Tur | Satranç Federasyonu Twitch TV
                    12:00 | Snooker Dünya Şampiyonası | 2.Gün 1.Yayın | Eurosport
                    16:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | 2.Gün 2.Yayın | Eurosport 2
                    20:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | 2.Gün 3.Yayın | Eurosport

                    TV PROGRAMLARI
                    07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                    10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                    10:00 | Futbol Programı | Süper Lig Raporu | A Spor
                    11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                    12:25 | Spor Programı | Spor Her Yerde | TRT Spor HD
                    13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
                    13:30 | Futbol Programı | Futbol Akademisi | BJK TV
                    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                    15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                    15:25 | Futbol Programı | Kupaya Doğru | TRT Spor HD
                    16:00 | Futbol Programı | Avrupa'dan Futbol | GS TV
                    16:00 | Futbol Programı | İspanya'dan Futbol | beIN Sports Haber
                    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                    16:30 | Spor Programı | Magazin Kartalı | BJK TV
                    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                    18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                    19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                    19:00 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Önü | FB TV
                    19:00 | Futbol Programı | İngiltere'den Futbol | beIN Sports Haber
                    19:15 | Basketbol Programı | Potada Bugün | Bein Sports 3
                    19:15 | Basketbol Programı | 41.Dakika | Bein Sports 3
                    20:00 | Basketbol Programı | Basketbol Center | Sportstv
                    20:00 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Havası | FB TV
                    20:00 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor HD
                    21:00 | Futbol Programı | 90’a | A Spor
                    21:30 | Futbol Programı | Almanya'dan Futbol | TRT Spor HD
                    22:00 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
                    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                    23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                    23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
                    23:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
                    23:45 | Futbol Programı | Premier Analiz | S Sport
                    00:15 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                    00:45 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

                    Son düzenleme uyduman73; 24-04-2019, 14:45.
                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum



                    • 24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

                      TV'De #SporEkranı

                      FUTBOL
                      19:00 | Rusya Premier Lig | Rostov - Lokomotiv Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
                      19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Anzhi | Rusya PL Youtube
                      19:30 | Rusya Premier Lig | Rubin Kazan - Ufa | Match Tv Rusya
                      20:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Akhisarspor - Ümraniyespor | A Spor / Idman TV
                      20:30 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Valencia | Bein Sports 1 / CBC Sport
                      21:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
                      21:30 | İspanya La Liga | Espanyol - Celta Vigo | Bein Sports Max 1
                      21:30 | İspanya La Liga | Leganes - Athletic Bilbao | Bein Sports Max 2
                      21:45 | İtalya Kupası | Milan - Lazio | TRT Spor HD / IRIB Varzesh
                      21:45 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Arsenal | Bein Sports 2
                      21:45 | Hollanda Eredivisie | NAC Breda - Feyenoord | TVT
                      21:45 | Almanya Kupası | Werder Bremen - Bayern Münih | Almanya FF Youtube
                      22:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd. - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport
                      22:30 | İspanya La Liga | Levante - Real Betis | Bein Sports 1 / CBC Sport
                      01:15 | Copa Libertadores | Palestino - River Plate | S Sport
                      01:15 | Copa Libertadores | Rosario Central - Catolica | S Sport 2
                      03:30 | Copa Libertadores | Tolima - Boca Juniors | S Sport 2

                      BASKETBOL
                      14:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Gelişim Koleji - TED Kolejliler | Gelişim Koleji Youtube / TBF TV Youtube
                      14:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka | FB TV
                      14:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Tarsus AC - Beşiktaş SJ | TBF TV Youtube
                      20:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Galatasaray | Tivibu Spor
                      21:30 | THY Euroleague Play-Off | Baskonia - CSKA Moskova | Bein Sports 4 / Match Tv Rusya
                      22:00 | THY Euroleague Play-Off | Barcelona Lassa - Anadolu Efes | beIN Sports Haber / Bein Sports 3
                      05:30 | NBA Play-Off | GS Warriors - LA Clippers | S Sport / S Sport Plus

                      TENİS
                      12:00 | ATP Barcelona | F.Auger Aliassime - M.Jaziri | S Sport
                      12:30 | WTA Stuttgart | M.Minella - B.Bencic | Bein Sports 3
                      14:00 | ATP Barcelona | D.Ferrer - L.Pouille | S Sport
                      14:30 | WTA Stuttgart | V.Zvonareva - V.Azarenka | Bein Sports 3
                      16:00 | ATP Barcelona | 3.Maç | S Sport
                      16:00 | WTA Stuttgart | C.Garcia - A.Kontaveit | Bein Sports 3
                      17:00 | WTA İstanbul | Babos/Mladenovic - Büyükakçay/Özgen | Sportstv
                      18:00 | ATP Barcelona | G.Dimitrov - F.Verdasco | S Sport
                      19:30 | WTA Stuttgart | A.Pavlyuchenkova - J.Goerges | Bein Sports Max 1
                      21:00 | WTA Stuttgart | G.Minnen - P.Kvitova | Bein Sports Max 1

                      VOLEYBOL
                      18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play-Off | Vakıfbank - Eczacıbaşı | TRT Spor HD
                      18:30 | TVF Efeler Ligi Klasman | Halkbank - Galatasaray | Voleybol TV
                      19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Klasman | Galatasaray HDIS - Fenerbahçe Opet | Voleybol TV

                      HENTBOL
                      21:45 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Nantes - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart

                      BUZ HOKEYİ
                      02:30 | NHL Play-Off | Washington Capitals - Carolina Hurricanes | Fox Sports HD

                      BEYZBOL
                      20:10 | MLB | Cleveland Indians - Miami Marlins | Fox Sports HD

                      SNOOKER
                      12:00 | Snooker Dünya Şampiyonası | B.Hawkins - H.Li | Eurosport
                      16:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | K.Wilson - S.Donaldson | Eurosport 2
                      18:00 | Snooker Dünya Şampiyonası | K.Wilson - S.Donaldson | Eurosport
                      20:30 | Snooker Dünya Şampiyonası | J.Lisowski - A.Carter | Eurosport

                      BİSİKLET
                      14:00 | Alpler Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport 2
                      15:30 | La Fleche Wallone Bisiklet Turu | Belçika | Eurosport

                      TV PROGRAMLARI
                      07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
                      07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
                      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
                      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
                      10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
                      10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
                      10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
                      11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
                      11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
                      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
                      12:20 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
                      13:00 | Spor Programı | Gün Ortası | beIN Sports Haber
                      13:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
                      13:35 | Futbol Programı | Kupaya Doğru | TRT Spor HD
                      14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
                      14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
                      15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
                      15:15 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
                      16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
                      16:00 | Futbol Programı | İtalya'dan Futbol | beIN Sports Haber
                      17:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
                      17:30 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
                      18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
                      19:00 | Futbol Programı | ZTK Maç Önü | A Spor
                      19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
                      19:30 | Futbol Programı | Maçın Öyküsü | BJK TV
                      20:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
                      20:00 | Spor Programı | Alo beIN | beIN Sports Haber
                      21:15 | Basketbol Programı | Potada Bugün | Bein Sports 3 / beIN Sports Haber
                      22:00 | Futbol Programı | Türkiye Kupası | A Spor
                      22:00 | Futbol Programı | Kaptan Köşkü | BJK TV
                      23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
                      23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
                      23:30 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
                      23:45 | Basketbol Programı | 41.Dakika | Bein Sports 3 / beIN Sports Haber
                      00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                      01:00 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 25 NİSAN PERŞEMBE




                        TV DE BUGÜN SPOR







                        FUTBOL

                        16:00 | Yunanıstan Kupası Yarı Final | Asteras T. - PAOK (0-2) | Arena Sport 3




                        18:00 | Yunanıstan Kupası Yarı Final | Lamia - AEK (0-2) | Arena Sport 3


                        18:30 | Rusya Premier Lig | K.Sovetov - Ural | Match TV / Match Premier

                        20:00 | Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final | Y.Malatyaspor - Galatasaray (0-0) | A Spor / Idman TV / MAX Sport 3 HD Bulgaria / Look Sport / SK 6

                        20:00 | Sırbistan Derbisi | Crvena Zvezda (Kızılyıldız) - Partizan | Arena Sport 1

                        20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Rayo Vallecano | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 3 / SK 3 / Setanta Sports / Eleven Sports 1-4 / Digi Sport 3

                        20:30 | Rusya Premier Lig | Arsenal T - Spartak M | Russian Premier Liga YouTube / Match Premier

                        21:15 | İsviçre Kupası Yarı Final | Zürich - Basel | Arena Sport 4

                        21:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Villarreal | Bein Sports Max 2 / Eleven Sports 2

                        21:45 | İtalya Kupası | Atalanta - Fiorentina | TRT Spor / Varzish Sport / SK HD / RAİ 1 / Sport 1 Israel / Setanta Sports+ / TVP Sport

                        21:45 | Hollanda Eredivisie | Willem ll - PSV | TVT / SK 4 / Telekanal Futbol

                        21:45 | İngiltere FA Gençler kupası | Manchester City - Liverpool | SK 1

                        22:30 | İspanya La Liga | Getafe - Real Madrid | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 3 / Turkmenistan Sport / SK 3 / Kentron TV / ITV 4 / Setanta Sports / Canal+Sport 2 // Digi Sport 1

                        23:00 | Copa Libertadores | Zamora - Cerro P | S Sport 2 / Arena Sport 2 / Sport 2 Israel

                        03:00 | Copa Libertadores | Atletico Junior - San Lorenzo | Arena Sport 1

                        BASKETBOL
                        18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Çukurova - Botaş | Tivibu Spor

                        20:00 | THY Euroleague Play-Off | Zalgiris - Fenerbahçe | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 2

                        03:00 | NBA Play-Off | SA Spurs - Denver N | S Sport / S Sport Plus / SK 2

                        VOLEYBOL
                        17:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Yarı Final | Modena - Perugia | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 3 / SK 4

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 26 NİSAN CUMA





                          TV DE BUGUN SPOR EKRANI







                          FUTBOL

                          12:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - CC Mariners | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1




                          14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Shenzhen | Sport 1 İsrael


                          15:00 | UEFA Gençlik Ligi Yarı Final | Hoffenheim - Porto | UEFA TV youtube / Arena Sport 1 / Match Futbol 2 / Sport 1 Germany / Futbol 2 Ukr.

                          17:30 | İran Pro Ligi | Zob Ahan - Traktor Tabriz | İRİB Varzesh / İRİB Sahand

                          19:00 | UEFA Gençlik Ligi Yarı Final | Barcelona - Chelsea | UEFA TV youtube / Arena Sport 1 / Match Futbol 2 / Futbol 2 Ukr / 5 Plus İsrael / Digi Sports 3

                          20:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Göztepe | beIN Sports 1 / SK HD / Digi Sport 3 / Sport TV 3 Portegiz

                          21:00 | Fransa Ligue 2 | Red Star - Metz | Bein Sports Max 2

                          21:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - B.Leverkusen | S Sport 2 / S Sport+ / Match Futbol 3 / Setanta Sports+ / Sport 1 İsrael / Eleven Sports 2-4 / Digi Sports 4

                          21:30 | Belçika Pro League Play Off | Antwerpen - Standart L | Arena Sport 2 / Futbol 1 Ukr / Sport 3 İsrael

                          21:45 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - Lyon | Bein Sports 2 / Match Futbol 2 / Arena Sport 3 / Setanta Sport / 5 Plus Israel

                          22:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Huddesrfield | S Sport / S Sport+ / İdman TV / Varzish Sport HD / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1 / Betfred TV / Futbol 2 Ukr / Sport 2 İsrael / Canal+Sport 2

                          22:00 | İspaniya La Liga 2 | Numancia - Deportivo | | La Liga 123 Youtube / SK 4

                          22:30 | Portegiz Premier Ligi | Rio Ave - Porto | FreeSports UK / Telekanal Futbol / SK 6

                          BASKETBOL
                          20:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Galatasaray | Tivibu Spor

                          21:30 | THY Euroleague Play-Off | Baskonia - CSKA M | beIN Sports Haber / beIN Sports 4 / Match TV / SK 3

                          22:00 | THY Euroleague Play-Off | Barcelona Lassa - Anadolu Efes | beIN Sports 3 / SK 2

                          05:00 | NBA Play-Off | LA Clippers - GS Warriors | S Sport / S Sport+ / SK 2

                          VOLEYBOL
                          18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Final | Vakıfbank - Eczacıbaşı | TRT Spor / Arena Sport 2

                          BUZ HOKEYİ
                          13:00 | Dünya Şampiyonası | Güney Afrika - Türkiye | Madstreamteam Youtube

                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 27 NİSAN CUMARTESİ




                            TV DE BUGÜN SPOR EKRANI










                            FUTBOL

                            10:30 | Yüksek Divan Kurulu Fenerbahçe | FB TV




                            12:00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - Konyaspor | GS TV


                            14:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Galatasaray - Konyaspor | GS TV

                            14:00 | İspanya La Liga | Athletic B - Alaves | Bein Sports 3 / Match TV / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1

                            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Giresunspor | Bein Sports Max 1

                            14:00 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Adanaspor | Bein Sports Max 2

                            14:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - West Ham | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 3 / Futbol 1 Ukr / Canal+Sport 2 / beIN Sports MENA 11 HD / beIN Sports MENA 2 HD / Belarus 5 / Sport 1 İsrael / Sport 2 Portugal

                            14:30 | İskoçka Ligi | Celtic - Kilrmanock | Match Futbol 2 / Arena Sport 3 / Tring Sport 1

                            15:00 | U21 Süper Ligi Bant | Fenerbahçe - Trabzonspor | FB TV

                            15:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira - Qarabağ | CBC Sport

                            16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Sivasspor | Bein Sports 1

                            16:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 2

                            16:00 | İtalya Serie A | Bologna - Empoli | Arena Sport 1 / Eleven Sports 3

                            16:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Schalke 04 | S Sport Plus / S Sport 2 / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 2 / Digi Sport 4 Hun / Sport 2 İsrael

                            16:30 | Almanya Bundesliga | Eintracht Frankfurt - Hertha | Canal+Sport / Sport 3 İsrael

                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Everton | S Sport Plus / S Sport / KTRK Sport / SK 3 / beIN Sports MENA 6 HD

                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Wolves | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr / beIN Sports MENA 2 HD / Sport 1 İsrael

                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Bournemouth | Bein Sports Max / 1 Canal+Sport 2 / beIN Sports MENA 4 HD

                            17:00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Cardiff | beIN Sports MENA 11 HD

                            17:15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Valladolid | Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 3 / Eleven Sports 4 / Digi Sport 3 Hun

                            18:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftçi - Sumqayıt | CBC Sport

                            19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Trabzonspor | Bein Sports 1 / beİN Sports France 6 HD max / Tring Sport 1

                            19:00 | İtalya Serie A | Roma - Cagliari | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Futbol 1 Ukr / Eleven Sports 3 / Digi Sport 4 Hun

                            19:00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo M - Ahmat | Match TV / Match Premier

                            19:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - B.M.Gladbach | S Sport Plus / S Sport 2 / Match Futbol 3 / Canal+Sport 1 / Digi Sport 3 Hun

                            19:30 | İspanya La Liga | Leganes - Celta Vigo | Bein Sports 4 / Eleven Sports 4

                            19:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / KTRK Sport / SK 1 / Match Futbol 1 / Futbol 2 Ukr / Canal+Sport 2 / beIN Sports MENA 11 HD / Sport 2 İsrael

                            19:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Altay | Bein Sports Max 1

                            21:30 | Belçika Pro League Play Off | Gent - Genk | S Sport+ / Arena Sport 4

                            21:30 | İtalya Serie A | Inter - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / KTRK Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Futbol 1 Ukr / Digi Sport 1 Hun

                            21:45 | İspanya La Liga | Barcelona - Levante | Bein Sports 4 / Idman TV / SK 3 / Match Futbol 3 / Canal+Sport 2 / Digi Sport 2 Hun

                            22:00 | Fransa Kupası Final | Rennes - PSG | Bein Sports 3 / SK 1 / beIN Sports MENA 11 HD / beIN Sports MENA 16 HD /beIN Sports MENA 6 HD / Polsat Sport Extra / TV5 Monde Europe / Sport 2 Portegiz / Sport 2 İsrael

                            BASKETBOL
                            13:00 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Sakarya BB | Tivibu Spor 2

                            14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Çukurova - Botaş | Tivibu Spor

                            15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Türk Telekom | Tivibu Spor 2 / SK HD / Sport 4 İsrael

                            17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Bahçeşehir Klıj | Tivibu Spor

                            20:00 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Gaziantep | Tivibu Spor 2

                            05:00 | NBA Play-Off | Denver - SA Sprus | SK 1

                            VOLEYBOL
                            15:00 | Venüs Sultanlar Ligi Klasman 3.lük | Fenerbahçe Opet - Galatasaray HDIS | Voleybol TV

                            Formula 1 Azerbaycan
                            14:30 İdman TV

                            JİMNASTİK
                            11:00 Dünya Kupası. İdman TV




                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 28 NİSAN PAZAR




                              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                              FUTBOL

                              11:25 | Ampute Futbol Süper Ligi | Malatya BB - İst. Özürlüler | TRT Spor

                              13:00 | İspanya La Liga | Valencia - Eibar | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match Futbol 3 / SK 1 / nSport+ / Digi Sport 1

                              13:00 | U21 Süper Lig | Beşiktaş - Ankaragücü | BJK TV

                              13:30 | İtalya Seria A | Frosinone - Napoli | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match Futbol 2 / KTRK Sport / Futbol 2 Ukr / Arena Sport 1 / Digi Sport 3
                              14:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Arsenal | İRİB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 3 / Sport 2 İsrael / Canal+Sport 2 / ESPN / RMC Sport 1 HD France

                              14:00 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Yenisey | Russian Premier Liga

                              14:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Elazığspor | Bein Sports Max 1

                              14:00 | İngiltere Championship | Leeds United - Aston Villa | Bein Sports 4 / SK 4 / Sport 3 İsrael / Eleven Sports 3 Poland

                              14:30 | UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi 3.Lük | Inter Movistar - Barcelona | UEFA.tv Youtube

                              14:35 | Çin Süper Ligi | Beijing Guoan - Dailan Yifang | S Sport+ / SK 2

                              15:00 | İspanya La Liga | Girona - Sevilla | CBC Sport / Match Futbol 3 / Digi Sport 2

                              15:30 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Bodrumspor | Çay TV

                              15:30 | TFF 2. Lig | Sakaryaspor - Bayrampaşa | TV 264

                              15:30 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Düzcespor | ORT Haber

                              15:30 | TFF 3. Lig | Van BB - Elaziz Bld | TRT Kürdi

                              16:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Akhisarspor | Bein Sports 1

                              16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - A.Alanyaspor | Bein Sports 2

                              16:00 | İtalya Seria A | Chievo - Parma | Arena Sport 2 / Eleven Sports 3 Poland

                              16:00 | İtalya Seria A | SPAL - Genoa | Arena Sport 4 / Digi Sport 3

                              16:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Nimes | Bein Sports 4 / Arena Sport 5

                              16:05 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / İRİB Varzish / Match Futbol 1 / KTRK Sport / Futbol 2 Ukr / SK 3 / Sport 2 İsrael / Canal+ / ESPN

                              16:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - Wolfsburg | S Sport Plus / S Sport 2 / Match Futbol 2 / Sport 4 İsrael / Eleven Sports 2 Poland

                              16:30 | Rusya Premier Lig | Zenit - Krylia Sovetov | Russian Premier Liga / Match Premier

                              16:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1

                              16:30 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Boluspor | Bein Sports Max 2

                              17:00 | UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi Final | Sporting Lisbon - Kairat Almaty | UEFA.tv Youtube

                              17:15 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Getafe | CBC Sport / Eleven Sports 4 Poland

                              18:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Toulouse | Bein Sports 4 / Arena Sport 2

                              18:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Unt. - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / KTRK Sport / Futbol 2 Ukr / SK 1 / Sport 2 İsrael / Canal+Sport 2

                              19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Ankaragücü | Bein Sports 1 / SK 3 / Bein Sports France 5 HD max / Bein Sports US 6 / Sport TV 5 Portegiz

                              19:00 | Almanya Bundesliga | Nürnberg - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2 / Match Futbol 3 / Sport 4 İsrael / Canal-+Sport / QazSport / Sport 1 Macarıstan / Digi Sport 2

                              19:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - CSKA Moskova | Russian Premier Liga / Match TV / Match Premier

                              19:00 | İtalya Seria A | Sampdoria - Lazio | Bein Sports Max 2 / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1 Poland / Arena Sport 1 / Digi Sport 3

                              19:00 | Belçika Jubiler Ligi Play Off | Club Brugge - Anderlecht | Arena Sport 5

                              19:30 | İspanya La Liga | Villareal - Huesca | Bein Sports 2 / CBC Sport

                              19:30 | Portekiz Liga NOS | Braga - Benfica | S Sport Plus / SK 2 / Sport 3 İsrael

                              19:30 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Balıkesirspor | Bein Sports Max 1

                              21:30 | İtalya Seria A | Torino - Milan | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / KTRK Sport / Futbol 2 Ukr / Eleven Sports 1 Poland / Digi Sport 3

                              21:45 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Real M | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 3 / SK 1 / Eleven Sports 2 Poland / Digi Sport 2

                              22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Nantes | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 3 / Digi Sport 4

                              02:00 | Arjantin Kupası | Godoy - Boca Juniors | Arena Sport 4

                              BASKETBOL
                              14:00 | Basketbol U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası 3.lük | Galatasaray - Pınar Karşıyaka | TBF TV Youtube

                              14:00 | Basketbol U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası 3.lük | Galatasaray - Düzce Bld | TBF TV Youtube

                              15:15 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2 / Sport 1 İsrael

                              20:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Büyükçekmece | Tivibu Spor

                              20:00 | NBA Play-Off | Milwaukee Bucks - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus

                              22:30 | NBA Play-Off | GS Warriors - Houston Rockets | SK 2

                              VOLEYBOL
                              14:00 | TVF Efeler Ligi Play-Off Final | Arkas - Fenerbahçe | TRT Sport / Arena Sport 3

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 29 NİSAN PAZARTESİ





                                TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                                FUTBOL

                                19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 1




                                19:00 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 2


                                19:00 | UEFA Gençlik Ligi Final | Porto - Chelsea | Uefa.tv youtube / Match Futbol 3 / Arena Sport 1 / Digi Sport 2 Mac / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Germany

                                19:30 | Rusya Premier Lig | Spartak M - Rubin | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

                                20:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Galatasaray | Bein Sports 1 / SK 1 / beIN Sports France 5 max / Look Sport / Sport 1 İsrael / Sport TV2 Portegiz

                                20:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2

                                20:00 | İtalya Seria A | Atalanta - Udinese | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 2-4 / Digi Sport 3 / Setanta Sports+

                                21:45 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Auxerre | Bein Sports Max 2 / Arena Sport 5

                                22:00 | İspanya La Liga | Betis - Espanyol | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 3 / Canal+Sport / SK 1 / Digi Sport 2 / Setanta Sports

                                22:00 | İtalya Seria A | Fiorentina - Sassuolo | Bein Sports 3 / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 2-4 / Digi Sport 3 / Futbol 2 Ukr / Setanta Sports+

                                01:00 | Arjantin Kupası | Tigre - Union | Arena Sport 3

                                BASKETBOL
                                18:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off 1/2 Final | Galatasaray - Fenerbahçe | Tivibu Spor

                                19:00 | Basketbol Süper Ligi | Pinar Karşıyaka - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / SK 2 (Mac ertelendi)

                                VOLEYBOL
                                18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play-Off Final | Eczacıbaşı - Vakıfbank | TRT Spor / Arena Sport 4

                                03:00 | NBA Play-Off | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus / SK 1

                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X