Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 31 MAYIS CUMA




    TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







    FUTBOL

    18:30 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber




    19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Mali - Fransa | beIN Sports MENA 6 / Canal+Sport (fransa) / RTSH Sport / FreeSports UK / TVP Sport / GOL (Espana) / Sky Sport Mondiali / Sky Sport 7 Afrika / SuperSport 7 za / SuperSport MAXimo 1 za / SuperSport MAXimo 1A

    19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Suudi Arabistan - Panama | beIN Sports MENA 7 / Sky Sport Football Italia / Sky Sport 10 Afrika / SuperSport 11 za

    20:00 | Danmarka Avrupa Ligi için Pley-Off Final | Brondby - Randers | TV3+ (Danmarka) (Astra 4A ; Thor 5)

    21:00 | Hazırlıq Maçı U21 | Hollanda - Meksika | Fox Sports 1 Nederland

    21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Kore - Arjantin | TRT Spor / beIN Sports MENA 7 / Sony TEN 2 / SuperSport 11 za

    21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Afrika - Portegiz | beIN Sports MENA 6 / M4 Sport Mac. / RTR 1 / Sky Sport Football Italia / SuperSport 7 za

    22:00 | İspanya La Liga 2 | Cordoba - Osasuna | La Liga 1/2/3 Youtube / GOL Espana

    00:00 | CAF - Afrika Şampiyonlar Ligi Final | Esperance - Wydad Casablanca (1-1) | Arena Sport 2 / 5 SPORT Israel / beIN Sports France 1 HD / beIN Sports MENA 1-2 / Sport TV 1 (Slovenya) (Eutelsat 16A 11231 V) / Watania 1 (Arabsat 5A, 12512 H ; Badr 4, 12643 H ; Hotbird 13B, 12149 V, Eutelsat 7 W A, 10796 V, 11658 V)

    BASKETBOL
    19:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final | Anadolu Efes - Galatasaray | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 1 Israel

    20:15 | İspanya Ligi | Valencia - Unicaja | Arena Sport 2 / Sport 2 Israel / SportKlub Poland

    VOLEYBOL
    15:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Çin - Almanya | SK 1 / Polsat Sport

    18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Sırbistan - Japonya | SK 1

    18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | ABD - Brezilya | Polsat Sport

    21:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Polonya - Avusturalya | SK 2 / Polsat Sport

    23:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Fransa | Match TV / SK 1 / Polsat Sport News

    00:10 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Kanada - Bulgaristan | SK 1 / Polsat Sport News

    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ




      TV DE BUGÜN SPOR EKRANI




      FUTBOL

      13:45 | Genel Kurul | TFF | TRT Spor HD

      14:35 | Çin Süper Ligi | Shandong Luneng - Jiangsu Suning | S Sport Plus

      16:05 | Toulon U21 Turnuvası | İngiltere - Japonya | Bein Sports 1
      18:30 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
      18:30 | Toulon U21 Turnuvası | Portekiz - Şili | Bein Sports 1
      19:00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
      20:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Gimnastic | La Liga 123 Youtube
      22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / beIN Sports Haber / Varzish Sport / Match TV Rusya
      00:00 | MLS | Montreal Impact - Orlando City | S Sport Plus / S Sport 2
      00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kupa Seremonisi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1

      BASKETBOL
      13:30 | İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
      16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Tofaş - Teşvikiye | TBF TV Youtube
      16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Mersin BB | TBF TV Youtube
      18:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | Tivibu Spor 2
      18:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
      18:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Fenerbahçe - Emlak Konut | TBF TV Youtube

      TENİS
      12:00 | Roland Garros | S.Halep - L.Tsurenko | Eurosport
      12:00 | Roland Garros | D.Lajovic - A.Zverev | Eurosport 2
      12:00 | Roland Garros | F.Fognini - R.B.Agut | Eurosport 2
      13:30 | Roland Garros | S.Tsitsipas - F.Krajinovic | Eurosport
      13:30 | Roland Garros | N.Djokovic - S.Caruso | Eurosport 2
      14:00 | Roland Garros | N.Osaka - K.Siniakova | Eurosport 2
      14:30 | Roland Garros | A.Blinkova - M.Keys | Eurosport 2
      15:00 | Roland Garros | D.Thiem - P.Cuevas | Eurosport 2
      15:30 | Roland Garros | A.Huang - G.Monfils | Eurosport 2
      16:00 | Roland Garros | J.Thompson - J.M.Del Potro | Eurosport 2
      17:30 | Roland Garros | A.Petkovic - A.Barty | Eurosport 2
      17:30 | Roland Garros | S.Williams - S.Kenin | Eurosport

      HENTBOL
      6:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Veszprem - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD
      19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Barcelona Lassa - Vardar | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sports


      BOKS
      02:00 | IBF-WBA-WBO-IBO Ağır Sıklet | A.Joshua - A.Ruiz | S Sport Plus / S Sport 2

      BUZ HOKEYİ
      03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport

      DÖVÜŞ SPORLARI
      20:00 | UFC Dövüş Serisi | A.Gustafsson - A.Smith | S Sport Plus
      22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport

      DİĞER SPORLAR
      15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport
      12:50 | Global Champions League | Hamburg | Bein Sports 3
      16:05 | Global Champions Tour | Hamburg | Bein Sports 3
      14:00 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 20.Etap | Eurosport

      TV PROGRAMLARI
      07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
      07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
      09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
      09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
      10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
      11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
      14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
      15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
      16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
      18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
      19:15 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
      20:30 | Futbol Programı | İstanbul Mücizesi | beIN Sports Haber
      20:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
      21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
      21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
      23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
      00:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
      00:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
      08:00 | Skate Street X Games | Şangay | S Sport Plus / S Sport

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum











      • 02 HAZİRAN 2019 PAZAR




        ╚►TV'De #SporEkranı




        FUTBOL

        13:45 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Final | Stuttgart - B.Dortmund | Almanya FF Youtube

        16:30 | Toulon U21 Turnuvası | Fransa - Katar | Bein Sports 1

        19:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Almeria | La Liga 123 Youtube
        20:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Guatemala | Bein Sports 1
        21:00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Özbekistan | TRT Spor HD
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Malaga | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Extremadura | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Deportivo | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Mallorca - Granada | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Majadahonda | La Liga 123 Youtube
        21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Numancia | La Liga 123 Youtube
        22:00 | Hazırlık Maçı | Fransa - Bolivya | Varzish Sport
        22:00 | Fransa Ligue 1 Play-Out | JDA Dijon - Lens | Bein Sports 1
        23:00 | MLS | Minnesota United - Philadelphia Union | S Sport 2 / S Sport Plus

        BASKETBOL
        14:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Tofaş - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
        14:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Mersin BB - Fenerbahçe | TBF TV Youtube
        16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-Final | Teşvikiye - Galatasaray | TBF TV Youtube
        16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-Final | Galatasaray - Emlak Konut | TBF TV Youtube
        16:30 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Anadolu Efes - Galatasaray | Tivibu Spor 2
        21:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD
        03:00 | NBA The Finals | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

        TENİS
        12:00 | Roland Garros | 8.Gün 1.Kort | Eurosport
        12:00 | Roland Garros | 8.Gün 2.Kort | Eurosport 2
        12:00 | Roland Garros | K.Kanepi - P.Martic | Eurosport
        12:00 | Roland Garros | M.Vondrousova - A.Sevastova | Eurosport 2
        13:30 | Roland Garros | L.Mayer - R.Federer | Eurosport
        13:30 | Roland Garros | D.Vekic - J.Konta | Eurosport 2
        15:00 | Roland Garros | S.Tsitsipas - S.Wawrinka | Eurosport 2
        15:30 | Roland Garros | J.I.Londero - R.Nadal | Eurosport 2
        17:00 | Roland Garros | K.Nishikori - B.Paire | Eurosport 2
        17:30 | Roland Garros | S.Stephens - G.Muguruza | Eurosport 2
        18:30 | Roland Garros | Akşam Maçları | Eurosport

        HENTBOL
        16:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-3.lük Maçı | Barcelona Lassa - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV
        19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-Final | Vardar - Veszprem | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV

        RUGBY
        09:05 | NRL | Gold Coast Titans - NQ Cowboys | FOX Sports HD

        BEYZBOL
        21:05 | MLB | St.Louis Cardinals - Chicago Cubs | FOX Sports HD

        DİĞER SPORLAR
        14:30 Giro dItalia Bisiklet Turu 21.Etap Eurosport
        12:00 | Moto3 | Yarış | S Sport
        13:20 | Moto2 | Yarış | S Sport
        15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
        08:30 | Skate Street X Games | Moto X Best Whip | S Sport
        09:30 | Skate Street X Games | Erkekler Final | S Sport Plus
        11:30 | Skate Street X Games | Big Air Final | S Sport Plus

        TV PROGRAMLARI
        07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
        07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
        09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
        10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
        10:00 | Futbol Programı | İmparatorun Öyküsü | GS TV
        11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
        11:00 | Basketbol Programı | Overtime Kolaj | FB TV
        11:35 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
        13:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
        14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
        15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
        16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
        18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
        19:30 | Futbol Programı | Maça Doğru | TRT Spor HD
        21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
        21:45 | Futbol Programı | Devre Arası | TRT Spor HD
        22:45 | Futbol Programı | Maçın Ardından | TRT Spor HD
        23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
        23:30 | Futbol Programı | 90+ | NTV
        23:45 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
        02:45 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 03 HAZİRAN PAZARTESİ




          TV DE SPOR EKRANI







          FUTBOL

          16.30 | Toulon Turnuvası | Çin U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK



          17:00 | Valery Lobanovsky U21 Turnuvası | Ukrayna - Güney Kıprız | Futbol 2 Ukr

          18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Uruguay - Ecuador | TRT Spor / IRIB Varzesh / beIN Sports MENA 7-11 / GOL (Espana) / M4 Sport Bulgar. / FreeSports UK

          18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Ukrayna - Panama | beIN Sports MENA 6-13 / UA Pershiy / Sky Sport Football İtalia

          20.00 | Toulon Turnuvası | Meksika U22 - Bahreyn U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK

          21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Senegal - Nijarya | beIN Sports MENA 7-11 / IRIB Varzesh / TVP Sport / M4 Sport Mac. / LTV 7 Estonya / FreeSports Uk / Sony TEN 2 / RTS 1 Senegal

          22:00 | Hazırlık Maçı U21 | Fransa - Belçika | beIN Sports 1 / Canal+Sport France

          01:00 | Hazırlık Maçı | Kolombiya - Panama | beIN Sports MENA 2-11 / beIN Sports France 1

          BASKETBOL
          21:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 4 Israel / SportKlub Polonya

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 4 HAZİRAN SALI




            https://www.sporekrani.com/home/day/2019-06-04


            Son düzenleme uyduman73; 05-06-2019, 21:34.
            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 5 HAZİRAN ÇARŞAMBA



              https://www.sporekrani.com/

              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 6 HAZİRAN PERŞEMBE





                https://www.sporekrani.com/
                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 7 HAZİRAN CUMA





                  https://www.sporekrani.com/
                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 8 HAZİRAN CUMARTESİ





                    https://www.sporekrani.com/
                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 10 HAZİRAN PAZARTESİ





                        https://www.sporekrani.com/
                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 11 HAZİRAN SALI

                          TV DE SPOR EKRANI


                          FUTBOL
                          16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Hollanda | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / Canal+ Sport Fransa / TV2 Sport Premium / DR3 HD

                          18:00 | EURO-2020 Elemeleri | Kazakistan - San Marino | beIN Sports MENA 3 / QazSport / San Marino RTV / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1 / Polsat Sport Extra

                          18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ukrayna - İtalya | beIN Sports MENA Global / IRIB Varzesh / BNT 3 / M4 Sport / RAI Sport / RAI Sport+ / RTS 2 Serbia / RTSH Sport / Slovenia TV2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Perishiy

                          19:00 | EURO-2020 Elemeleri | Azerbaycan - Slovakya | CBC Sport / beIN Sports MENA 2 / Match Futbol 1 / 20 Mediaset (Italya) / Be Mad (Ispanya) / Djoyka (RTV 2) / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1

                          19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Şili - İsveç | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / BBC *RED button / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / NRK 1 / NRK 2

                          21:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Kosova | Yayın Belli Diyil

                          21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ecuador - Güney Kore | beIN Sports MENA Global / BNT 2 BG / FreeSports UK / NRK 3 / RTS 2 / RTSH Sport / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / CT Sport

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İzlanda - Türkiye | TRT 1 / beIN Sports MENA 3 / Match Futbol 1 / SK 3

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Andorra - Fransa | 5 SPORT İsrail / M6 (Fransa) / M6 Suisse / Sport TV 2 Port / SuperSport 5 Arnavut

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Arnavutluk - Moldova | Prime (Moldova) / RTSH 1 / SuperSport 2

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İtalya - Bosna Hersik | İdman TV / beIN Sports MENA 1 / RAI 1 / Match Futbol 2 / 5 PLUS Israil / Irib Varzesh / Polsat Sport News / L Equipe TV / Futbol 2 Ukr / Sport TV 5 Por / Sport 1 Macar / SK 1

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Rusya - Güney Kıprız | Channel 1 Rusya / Match Premier / Sport 2 Israil / beIN Sports MENA 4

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belçika - İskoçya | beIN Sports MENA 2-11 / Match TV / C More 2 Live / Polsat Sport Extra / Sport 1 İsrail / Sport TV 3 Por / RTBF La Une / SK 4

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Almanya - Estonya | RTL / HD (Deutschland) (Turksat 4A 11775 V) / beIN Sports MENA 5 / Match Futbol 3 / Polsat Sport / Sport 4 Israil / Sport TV 1 Portegiz / Sport 2 Macar

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Macaristan - Galler | beIN Sports MENA 12 / 5 STARS Israil / M4 Sport Macar. / S4C Digital / SK 2

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belarus - Küzey İrlanda | beIN Sports MENA 10

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Yunanistan - Ermenistan | beIN Sports MENA 7 / Armenia TV / Open TV

                          21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Lihtenşteyn - Finlandiya | beIN Sports MENA 13

                          21:45 | Hazırlıq Maçı | Hırvatistan - Tunus | Nova TV / Sony TEN 1 / Sport TV4 Port

                          22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Tayland | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 9 / BBC Four / RTE Irland / Canal+Sport Fransa

                          22:00 | Futsal İspanya Ligi Final | Barcelona - Murcia | Arena Sport 2

                          BASKETBOL
                          18:45 | Super Lig Play Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 2 / Sport 3 Israil

                          22:00 | İspanya Ligi Play Off Yarı Final | Zaragoza - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1 / Sport 3 Israil
                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • 12 HAZİRAN ÇARŞAMBA




                            TV DE SPOR EKRANI







                            FUTBOL

                            16:00 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Japonya U22 - Meksika U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3


                            16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Güney Kore | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / NRK 1 / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF

                            18:30 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Brezilya U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3 / ESPN

                            19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Almanya - İspanya | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / Canal+ Sport Fransa / ZDF

                            19:30 | Hazırlıq Maçı | Fas - Gambia | beIN Sports MENA 1 / Arryadia TV / HD (RTM 3) (Şifresiz. Badr 4, Eshail 1, Hotbird 13C, Eutelsat 7 W A uyduları)

                            22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Fransa - Norveç | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / BNT 3 / M4 Sport / Canal+ Fransa / RTSH Sport

                            22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Deportivo - Malaga | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Eleven Sports 1 Polonya / Eleven Sports 1 Portegiz / MAX Sport 4 Bulgar. / ONE2 Sport İsrail / SK 2

                            01:15 | Brezilya Seria A | Botafogo - Gremio | PFC İnternacional

                            VOLEYBOL
                            15:00 | Çin - Türkiye | S Sport 2 /S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport

                            16:30 | Erkekler Gümüş Ligi | Azerbaycan - Gürcistan | İdman TV

                            16:30 | Erkekler Altın Ligi | Türkiye - Belçika | TRT Spor

                            18:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Bulgaristan | Match TV / SK 1

                            20:30 | Kadınlar Altın Ligi | İspanya - Azerbaycan | İdman TV

                            HENTBOL
                            19:00 | Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Makedonya | EHF TV

                            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • 13 HAZİRAN PERŞEMBE




                              TV DE BUGÜN SPOR EKRANI







                              FUTBOL

                              19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Avusturya - Brezilya | TRT Spor / beIN Sports MENA 4-11 / RAI Sport / RAI Sport+ / M4 Sport / RTS 2 Serbia / YLE TV2 / ZDF / TVP Sport


                              22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Çin | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF / M4 Sport Macar. / TVP Sport / BBC*RED button

                              22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Mallorca - Albacete | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Canal+Sport / M4 Sport Macar. / SK 2 / ESPN

                              BASKETBOL
                              21:00 | Super Lig Play Off Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 2 Israil

                              04:00 | NBA Final | GS Warriors - Toronto Raptors | S Sport / S Sport+ / beIN Sports MENA 1-13-14 / beIN Sports France 1 / SK 1 / Diema Sport / ESPN İnternacional / Setanta Sports+ / Sport+ Almanya / Eleven Sports 2 Belçika

                              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 14 HAZİRAN CUMA


                                TV'De #SporEkranı




                                FUTBOL

                                15:00 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Evergrande | S Sport Plus

                                16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Japonya - İskoçya | Eurovision Sport Web TV

                                19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamaika - İtalya | Eurovision Sport Web TV / TRT Spor

                                21:20 | FIFA U20 Dünya Kupası | İtalya - Ekvador | TRT Spor HD

                                22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İngiltere - Arjantin | Eurovision Sport Web TV

                                03:30 | Copa America | Brezilya - Bolivya | TRT Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya


                                BASKETBOL

                                16:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off Final | OGM Orman - İTÜ | TBF TV Youtube

                                21:00 | Yunanistan Basketbol Ligi Play-Off | Panathinaikos - Promitheas | Laola1 Web TV

                                02:00 | WNBA | Washington Mystics - Seattle Storm | NBA TV

                                05:00 | WNBA | Phoenix Mercury - LA Sparks | NBA TV


                                TENİS

                                12:00 | ATP Stuttgart | D.Kudla - M.Berrettini | Sportstv

                                12:00 | WTA Hertogenbosch | P.Hercog - A.Riske | Bein Sports 4

                                13:00 | WTA Nottingham | A.Tomljanovic - T.Maria | Bein Sports 2

                                13:30 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Rus | Bein Sports 4

                                14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - L.Pouille | Sportstv

                                15:00 | WTA Nottingham | K.Mladenovic - D.Vekic | Bein Sports 2

                                15:30 | WTA Hertogenbosch | 3.Maç | Bein Sports 4

                                16:00 | ATP Stuttgart | D.Brown - F.Auger Aliassime | Sportstv

                                17:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - E.G.Ruse | Bein Sports 2

                                17:30 | WTA Hertogenbosch | 4.Maç | Bein Sports 4

                                18:30 | ATP Stuttgart | M.Fucsovics - M.Raonic | Sportstv

                                19:00 | WTA Nottingham | M.Sakkari - J.Brady | Bein Sports 2

                                19:30 | WTA Hertogenbosch | K.Flipkens - E.Rybakina | Bein Sports 4


                                RUGBY

                                12:55 | NRL | NQ Cowboys - Wests Tigers | FOX Sports HD


                                BEYZBOL

                                02:10 | MLB | NY Mets - St.Louis Cardinals | FOX Sports HD


                                BUZ HOKEYİ

                                03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD


                                ESPOR

                                17:00 | LOL Akademi Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

                                18:00 | LOL Akademi Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

                                19:00 | LOL Akademi Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

                                20:00 | LOL Akademi Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

                                21:00 | LOL Akademi Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube


                                DİĞER SPORLAR

                                16:00 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport

                                20:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Güney Kıbrıs | Fight Box

                                11:50 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2


                                TV PROGRAMLARI

                                07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor

                                07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD

                                08:30 | Tenis Programı | Tenis Dünyası | TRT Spor HD

                                09:15 | Spor Programı | Spor Her Yerde | TRT Spor HD

                                09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV

                                10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV

                                10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV

                                11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor

                                11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD

                                13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber

                                13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD

                                14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus

                                14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV

                                14:00 | Futbol Programı | Transfer Hattı | A Spor

                                14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor

                                14:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD

                                15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor

                                16:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor

                                16:00 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD

                                17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV

                                17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD

                                18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber

                                18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor

                                18:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD

                                20:50 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD

                                21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor

                                21:00 | Futbol Programı | Transfer Market | Tivibu Spor

                                21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber

                                22:00 | Spor Programı | Fenerbahçe WinWin | Star TV / FB TV

                                23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor

                                23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber

                                23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor

                                23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv

                                23:30 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD

                                00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X