Announcement

Kapat
No announcement yet.

TV Günlük Spor Programı

Kapat
Önemli Konu
X
X
 
  • Filtre
  • Zaman
  • Gösterim
Clear All
yeni mesajlar

  • 14 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

    TV DE FUTBOL EKRANI




    15.08.2019 | PERŞEMBE | TV'DE FUTBOL EKRANI




    19.30 | UEFA Avrupa Ligi | Dinamo Tiflis-Feyenoord | 1 TV Georgia




    19.45 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Moskova-Thun | MATCH! Tv & Arena Sport 2 & RSI La 2 & RTS Deux & SRF Zwei


    20.00 | UEFA Avrupa Ligi | Yeni Malatyaspor-Partizan | TRT Spor HD

    20.00 | UEFA Avrupa Ligi | Bnei Yehuda-Neftchi | CBC Sport HD

    20.30 | UEFA Avrupa Ligi | Trabzonspor-Sparta Prag | beIN Sports 1

    21.30 | UEFA Avrupa Ligi | E. Frankfurt-Vaduz | SportKlub 3 & Nitro & Sport TV 2

    21.30 | UEFA Avrupa Ligi | AZ Alkmaar-Mariupol | Football Ukraine 1

    21.45 | UEFA Avrupa Ligi | Rangers- Midtjylland | Arena Sport 2

    22.00 | UEFA Avrupa Ligi | Espanyol-Luzern | SRF Zwei & RTS Deux
    Son düzenleme uyduman73; 15-08-2019, 16:19.
    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

    Yorum


    • 16.08.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI




      18.00 | Azerbaycan Ligi | Kesla-Qarabağ | CBC Sport HD




      19.30 | Almanya 2. Lig | Hamburg-Bochum | S Sport 2 & Sport İsrail 2 & Eleven Sports 2-4 & Digi Sport 3 & BT Sport 2


      20.00 | TFF 1. Lig | Giresunspor-Menemenspor | beIN Sports Max 1

      20.30 | Spor Toto Süper Lig | Denizlispor-Galatasaray | beIN Sports 1 & Sport 1 [CZ] & Sport 2 [HU] & Sport İsrail 4 & Sport Portugal 2 & SportKlub 4 & Tring Sport 1

      21.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih-Herta Berlin | S Sport 2 & İdman Azerbaycan Tv & ZDF HD & beIN Sports Fransa 3 & BT Sport 2 & Digi Sport 3 & Eleven Sports 1 & Futbol 1 Ukrayna & Match Football 3 & Sport İsrail 1

      21.30 | Belçika Pro Lig | Club Brugge-Eupen | S Sport+ & Arena Sport 3 & Sport İsrail 4

      21.45 | Fransa Ligue 1 | Lyon-Angers | beIN Sports 3 & beIN Sports Fransa & Arena Sport 2 & 5 Sport İsrail & Match Football 2

      21.45 | İngiltere Championship | Huddersfield-Fulham | beIN Sports 4 & Eleven Sports 3-4 & Sport İsrail 2 & SportKlub 3

      22.00 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao-Barcelona | beIN Sports 2 & CBC Sport HD & Match Tv Russia & Varzish Sport HD & beIN Sports Fransa 2 & Digi Sport 1 & Eleven Sports 2 & Futbol Ukrayna 2 & SportKlub 1

      22.30 | Portekiz Ligi | Famalicao-Rio Ave | Sport İsrail 4

      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

      Yorum


      • 17.08.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI




        14.00 | Almanya 2. Lig | Stuttgart-St. Pauli | S Sport 2 & Sport İsrail 3 & Eleven Sports 1 & Digi Sport 3


        14.00 | Rusya Ligi | Ural-Kryliya Sovetov | MATCH! TV

        14.30 | İngiltere Premier Lig | Arsenal-Burnley | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport HD & Canal+ Sport 2 & BT Sport 1 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1

        14.30 | EFL League One | Sunderland-Portsmouth | beIN Sports 4 & Sport İsrail 2 & SportKlub 3

        16.00 | Fransa Ligue 2 | Lens-Le Havre | beIN Sports Max 1 & beIN Sports Fransa 1 & Arena Sport 3

        16.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund-Augsburg | S Sport 2 & İdman Azerbaycan Tv & beIN Sports Fransa 2 & Canal+ (Polonya) & Sport İsrail 4

        16.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen-F. Düsseldorf | Eleven Sports 1 & beIN Sports Fransa Max 7

        16.30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg-Köln | Football 2 Ukrayna & beIN Sports Fransa Max 6

        16.30 | Almanya Bundesliga | Bayer Leverkusen-Paderborn | Eleven Sports 2-4 & beIN Sports Fransa Max 5 & Sports İsrail 3

        17.00 | İngiltere Premier Lig | Everton-Watford | TRT Spor HD

        17.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton-Liverpool | S Sport & Varzish Sport HD & Canal+ Sport 2 (Polonya) & RMC Sport 1 & Sport İsrail 2 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1

        17.00 | İngiltere Championship | Nottingham Forest-Birmingham City & beIN Sports 4 & beIN Sports Fransa Max 10 & SportKlub 3

        18.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo-Real Madrid | Football Tacikistan HD & 5 Sport İsrail & beIN Sports Fransa 1 & Canal+ Now (Polonya) & Digi Sport 1 & Football 1 (Ukrayna) & MATCH! TV & SportKlub 2

        18.00 | Azerbaycan Ligi | Qabala-Sumqayt | CBC Sport HD

        18.30 | Fransa Ligue 1 | Nantes-Marsilya | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & 5 Plus İsrail & Digi Sport 3 & TV5 MONDE

        19.15 | Türkiye Süper Lig | Gençlerbirliği-Ç. Rizespor | beIN Sports 1

        19.15 | Türkiye 1. Lig | Fatih Karagümrük-Bursaspor | beIN Sports Max 1

        19.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City-Tottenham | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport HD & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1

        19.30 | Almanya Bundesliga | M'gladbach-Schalke 04 | S Sport 2 & Eleven Sports 1 & Sport İsrail 2 & Football 2 Ukrayna

        19.30 | Hollanda Ligi | VVV Venlo-Ajax | S Sport+ & Polsat Sport Extra & Sport İsrail 4

        20.00 | İspanya La Liga | Valencia-Real Sociedad | CBC Sport HD & Football Tacikistan HD & beIN Sports Fransa Max 10 & Canal+ Now (Polonya) & Football 1 (Ukrayna) & Match Football 1 & nSport+ & SportKlub 3

        21.00 | Fransa Ligue 1 | Metz-Monaco | beIN Sports 4 & beIN Sports Fransa Max 6 & Arena Sport 3 & Digi Sport 3 & Match Football 2

        21.00 | Fransa Ligue 1 | Amiens-Lille | beIN Sports 3

        21.00 | Portekiz Ligi | Belenenses-Benfica | RTP İnternacional & RMC Sport 3 & Sport 1 CZ & Sport İsrail 2 & Sport Portugal 1

        21.45 | Türkiye Süper Lig | Sivasspor-Beşiktaş | beIN Sports 1 & beIN Sports Fransa 2 & Sport 1 (Macaristan) & Sport İsrail 1 & Sport 1 (Çekya) & Sport Portugal 3 & SportKlub 1

        21.45 | Türkiye Süper Lig | Kayserispor-Alanyaspor | beIN Sports 2

        21.45 | Türkiye 1. Lig | Adana Demirspor-Balıkesirspor | beIN Sports Max 1

        21.45 | Türkiye 1. Lig | Osmanlıspor-Boluspor | beIN Sports Max 2

        22.00 | İspanya La Liga | Villareal-Granada | CBC Sport HD & Football Tacikistan HD & MATCH! TV & beIN Sports Fransa Max 9 & Canal+ Sport 2 (Polonya)

        22.00 | İspanya La Liga | Leganes-Osasuna | Eleven Sports 2-4 (Polonya) & beIN Sports Fransa Max 10

        23.30 | Portekiz Ligi | Porto-Vitoria Setubal | S Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 2 & Sport Portugal 2 & Sport 1 (CZ) & Match Football 3

        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

        Yorum


        • 18.08.2019 | PAZAR | TV'DE FUTBOL EKRANI




          14.00 | İngiltere Championship | Reading-Cardiff City | beIN Sports 4 & Sport İstail 2 & SportKlub 1




          14.30 | Almanya 2. Lig | Holstein Kiel-Karlsruhe | Sport İsrail 4 & Digi Sport 2


          14.30 | Almanya 2. Lig | Dynamo Dresden-Heidenheim | Eleven Sports 1 (Polonya)

          15.30 | Belçika Pro Lig | Standard Liege-Mouscron | Arena Sport 1

          16.00 | Fransa Ligue 1 | St. Etienne-Brest | beIN Sports 3 & 5 Live İsrail & MATCH! Football 2

          16.00 | İngiltere Premier Lig | Sheffield United-Crystal Palace | S Sport & Canal+ (Polonya) & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1 & Spiler Tv

          16.30 | Almanya Bundesliga | E. Frankfurt-Hoffenheim | İdman Azerbaycan Tv & Canal+ Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 2 & MATCH! Football 3 & Sport İsrail 4 & Sport 1 (Macaristan)

          16.30 | Rusya Ligi | Ufa-Rostov | MATCH! TV

          16.30 | TFF 1. Lig | Hatayspor-Altınordu | beIN Sports Max 1

          17.45 | Hollanda Ligi Eredevise | Feyenoord-Utrecht | Polsat Sport Extra & Sport İsrail 3

          18.00 | Fransa Ligue 1 | Reims-Srrasbourg | beIN Sports 4K & beIN Sports 3 & beIN Sports Fransa 1 & 5 Stars İsrail & Digi Sport 3

          18.00 | İspanya La Liga | Alaves-Levante | beIN Sports Fransa Max 5 & Digi Sport 4 & Eleven Sports 2 & MATCH! Football 1 & SportKlub 3

          18.30 | İngilter Premier Lig | Chelsea-Leicester City | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1 & Spiler 1

          19.00 | Almanya Bundesliga | Union Berlin-Leipzig | S Sport+ & BT Sport 2 & Digi Sport 2 & Eleven Sports 1 & MATCH! Football 3 & Sport İsrail 4 & Sport 1 [HU]

          19.00 | Azerbaycan Ligi | Sebail-Zira | CBC Sport HD

          19.15 | Türkiye Süper Lig | Konyaspor-Ankaragücü | beIN Sports 1

          19.15 | Türkiye Süper Lig | Göztepe-Alanyaspor | beIN Sports 2

          19.15 | TFF 1. Lig | Erzurumspor-İstanbulspor | beIN Sports Max 1

          20.00 | İspanya La Liga | Espanyol-Sevilla | MATCH! TV & Digi Sport 4 & Eleven Sports 2 & Football 2 Ukrayna & SportKlub 3

          21.45 | Türkiye Süper Lig | Kasımpaşa-Trabzonspor | beIN Sports 1 & Sport İsrail 3

          21.45 | Türkiye Süper Lig | Yeni Maatyaspor-Başakşehir | beIN Sports 2

          21.45 | TFF 1. Lig | Akhisarspor-Adanspor | beIN Sports Max 1

          21.45 | TFF 1. Lig | Altayspor-Ümraniyespor | beIN Sports Max 2

          22.00 | Fransa Ligue 1 | PSG-Rennes | beIN Sports 4 & 5 Live İsrail & Football 2 Ukrayna & MATCH! Football 2

          22.00 | İspanya La Liga | Real Betis-Real Valladolid | Football 2 Ukrayna & ONE Sport İsrail

          23.00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid-Getafe | CBC Sport HD

          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

          Yorum


          • 19 AĞUSTOS PAZARTESİ





            SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

            Yorum


            • 20.08.2019 | SALI | TV'DE FUTBOL EKRANI




              22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | Lask Linzk-Club Brugge | beIN Sports 2 & Arena Sport 2 & Club RTL & Football 2 Ukrayna & Match Football 2 & Polsat Sport Premium 3 & RMC Sport 2




              22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | APOEL-Ajax | beIN Sports 1 & CBC Sport & Varzish Sport & Arena Sport 1 & Football 1 Ukrayna & Match Football 3 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 1 & RTE 2 İrlanda




              22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | CFR Cluj-Slavia Prag | beIN Sports 4 & Arena Sport 3 & March Football 1 & Polsat Sport Premium 2 & RMC Sport 3
              SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

              Yorum


              • 21.08.2019 | ÇARŞAMBA | TV'DE FUTBOL EKRANI







                22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | Dinamo Zagreb-Rosenborg | Arena Sport 5 & Football Ukrayna 1 & HRT 2 & M4 Sport & Match Football 2 & Polsat Sport Premium 3 & RMC Sport 3 & TVP Sport



                22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | Young Boys-Kızılyıldız | beIN Sports 2 & Football HD TJK & Football Ukrayna 2 & Match Football 1 & Polsat Sport Premium 1 & RMC Sport 2 & RSI La 2 & RTS Deux & SRF Zwei



                22.00 | Şampiyonlar Ligi Play-Off | Olympiakos-Krasnodar | beIN Sports 1 & CBC Sport & Varzish Sport & Arena Sport 1 & Match Tv Russia & Polsat Sport Premium 2 & Qazsport & RMC Sport 1
                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                Yorum


                • 22.08.2019 | PERŞEMBE | TV'DE FUTBOL EKRANI




                  17.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Astana-APOEL | QazSport

                  20.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Malmö-Bnei Yehuda | Sport İsrail 3 & SportKlub 1

                  20.00.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Suduva-Ferencvaros | M4 Sport

                  20.30 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Feyenoord-Hapoel Beer Sheva | Sport İsrail 1

                  21.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Legia Varsova-Rangers | TVP Sport HD

                  21.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | AEK Athens-Trabzonspor | TRT Spor HD

                  21.30 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Strasbourg-Frankfurt | Arena Sport 3 & Nitro Tv & RMC Sport 1

                  21.45 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Sporting Braga-Spartak Moskova | Sport Portugal 1

                  21.45 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Linfield-Qarabağ | CBC Sport HD

                  22.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Slvan Bratislava-PAOK | SportKlub 1

                  22.00 | UEFA Avrupa Ligi Play-Off | Torino-Wolves | Arena Sport 2
                  SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                  Yorum


                  • 23.08.2019 | CUMA | TV'DE FUTBOL EKRANI



                    19.30 | Bundesliga 2 | Erzgebirge-Stuttgart | S Sport 2 & Eleven Sports 3 & Sport İsrail 1



                    20.00 | TFF 1. Lig | Boluspor-Adana Demirspor | beIN Sports Max 1


                    20.30 | Süper Lig | Beşiktaş-Göztepe | beIN Sports 1 & Sport 2 [HU] & Sport 2 [CZ] & Sport İsrail 3 & Sport Portugal 5 & SportKlub 3 & Tring Sport 1

                    21.00 | İspanya La Liga | Granada-Sevilla | CBC Sport HD & Eleven Sports 2-4

                    21.30 | Fransa Ligue 2 | Le Mans-Lorient | beIN Sports 4

                    21.30 | Almanya Bundesliga | Köln-Dortmund | S Sport 2 & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport & Türkmen Sport & Canal+ Now

                    22.00 | Premier Lig | Aston Villa-Everton | S Sport & Football Tjk & Sport İsrail 2

                    23.00 | İapanya La Liga | Villareal-Levante | CBC Sport HD

                    SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                    Yorum


                    • 24.08.2019 | CUMARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI




                      14.00 | Rusya Premier Lig | Tambow-Dinamo Moskova | MATCH! TV




                      14.00 | İngiltere Premier League | Norwich City-Chelsea | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport HD & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & SportKlub 1 & Sport Portugal 2


                      14.30 | İngiltere Championship | Derby County-West Bromwich | beIN Sports 4 & Eleven Sports 2 & Sport İsrail 2

                      16.00 | Fransa Ligue 2 | Troyes-Lens | beIN Sports 2 & beIN Mena Global & Arena Sport 4

                      16.30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim-Werder Bremen | S Sport+ & Türkmen Sport & Sport İsrail 3 & Sport 1 [HU] & Eleven Sports 2

                      16.30 | Almanya Bundesliga | Fortuna Düsseldorf-Bayer Leverkusen | S Sport 2 & Eleven Sports 1

                      16.30 | Almanya Bundesliga | Augsburg-Union Berlin | Canal+

                      16.30 | TFF 1. Lig | Keçiörengücü-Osmanlıspor | beIN Sports Max 1

                      17.00 | İngiltere Premier League | Manchester United-Crystal Palace | TRT Spor HD & İdman Azerbaycan TV & Varzish Sport HD

                      17.00 | İngiltere Premier League | Sheffield United-Leicester City | S Sport

                      17.00 | İngiltere Premier League | Watford-West Ham | Sport İsrail 1

                      17.00 | İngiltere Championship | Stoke City-Leeds United | beIN Sports 4 & Eleven Sports 3 & SportKlub 3

                      18.00 | İspanya La Liga | Osasuna-Eibar | Digi Sport 2 & nSport+ & Match Football 1 & Spiler Tv

                      18.00 | Azerbaycan Premier Lig | Sumqayıt-Sebail | CBC Sport HD

                      19.00 | İtalya Serie A | Parma-Juventus | beIN Sports 3 & Arena Sport 1 & Eleven Sport 2 & Football HD & MATCH! TV

                      19.15 | Süper Lig | Ankaragücü-Kayserispor | beIN Sports 1

                      19.30 | İngiltere Premier League | Liverpool-Arsenal | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1

                      19.30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04-Bayern Münih | S Sport 2 & Eleven Sports 1 & Sport 1 [HU] & Sport İsrail 2

                      20.00 | İspanya La Liga | Real Madrid-Valladolid | CBC Sport HD & Türkmen Sport & Digi Sport 2 & Eleven Sports 3

                      21.00 | Fransa Ligue 1 | Dijon-Bordeaux | beIN Sport 4 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2

                      21.00 | Portekiz Ligi | Benfica-Porto | MATCH! TV & Sport 2 [HU] & Sport İsrail 3

                      21.45 | Süper Lig | Başakşehir-Fenerbahçe | beIN Sports 1 & Sport 1 [HU] & Sport 2 [CZ] & SportKlub 1

                      21.45 | Süper Lig | Alanyaspor-Kasımpaşa | beIN Sports 2

                      21.45 | İtalya Serie A | Fiorentina-Napoli | CBC Sport HD & Türkmen Sport & Varzish Sport & Eleven Sports 1

                      21.45 | TFF 1. Lig | Balıkesirspor-Erzurumspor | beIN Sports Max 1

                      21.45 | TFF 1. Lig | Altınordu-Fatih Karagümrük | beIN Sports Max 2

                      22.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo-Valencia | Football HD & Spiler 2 & Canal+ Sport 2

                      22.00 | İspanya 2. Lig | Malaga-Las Palmas | beIN Mena Global

                      SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                      Yorum


                      • 25.08.2019 | PAZAR | TV'DE FUTBOL EKRANI




                        14.00 | İngiltere Championship | Swensea City-Birmingham City | beIN Sports 4 & Spor İsrail 1




                        14.30 | Almanya Bundesliga 2 | Karlsruhe-Hamburg | Eleven Sport 1 & Sport İsrail 2


                        16.00 | İngiltere Premier League | Bournemouth-Manchester City | S Sport & Varzish Sport & Canal+ & İdman Azerbaycan Tv & RMC Sport & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 2 & SportKlub 1

                        16.00 | Fransa Ligue 1 | Monaco-Nimes | beIN Sports 4 & 5 Plus İsrail & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 & Football Ukraine 1 & Look Sport & Match Football 2

                        16.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig-Frankfurt | S Sport 2 & Football Tacikistan HD & Türkmen Sport & Eleven Sports 1 & Football Ukrayna 2 & Sport 1 [HU] & Sport İsrial 2

                        17.00 | TFF 1. Lig | Ümraniyespor-Giresunspor | beIN Sports Max 1

                        17.45 | Azerbaycan Premier Lig | Sabah-Kesla | CBC Sport

                        18.00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg-Rennes | beIN Sports 4 & Arena Sport 3

                        18.00 | İspanya La Liga | Mallorca-Real Sociedad | Eleven Sports 3 & ONE Sport İsrail

                        18.00 | İspanya La Liga | Alaves-Espanyol | Canal+ Now & Digi Sport 2 & Match Football 1 & Spiler 2

                        18.30 | İngiltere Premier League | Tottenham-Newcastle | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Varzish Sport & Canal+ Sport 2 & RMC Sport 1 & Sport İsrail 1 & Sport Portugal 4 & SportKlub 1

                        19.00 | Rusya Premier Lig | Kryliya Sovetov-Spartak Moskova | Football Tacikistan HD

                        19.00 | Almanya Bundesliga | Herta Berlin-Wolfsburg | S Sport 2 & Eleven Sports 2 & Qazsport & Sport İsrail 2 & Sport 1 [HU]

                        19.00 | İtalya Serie A | Udinese-Milan | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Eleven Sports 1 & Football Ukraine 2 & Look Plus & Türkmen Sport

                        19.00 | Rusya Premier Lig | Rostov-Rubin Kazan | MATCH! TV

                        19.15 | Süper Lig | Trabzonspor-Malatyaspor | beIN Sports 1 & beIN Sports Mena 8

                        19.15 | Süper Lig | Rizespor-Sivasspor | beIN Sports 2

                        19.15 | TFF 1. Lig | Menemenspor-Hatayspor | beIN Sports Max 1

                        20.00 | İspanya La Liga | Leganes-Atletico Madrid | Eleven Sports 3 & Football Tacikistan HD & Look Sport & Match Football 1& SportKlub 2 & Spiler 2

                        20.00 | Azerbaycan Premier Lig | Qarabağ-Qabala | CBC Sport HD

                        21.45 | İtalya Serie A | Roma-Genoa | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Eleven Sports 2 & Match Football 2 & ONE2 Sport İsrail

                        21.45 | Süper Lig | Galatasaray-Konyaspor | beIN Sports 1 & beIN Sports Fransa 3 & Digitürk 4K & Sport 1 [HU] & Sport İsrail 3 & SportKlub 3

                        21.45 | Süper Lig | Antalyaspor-Denizlispor | beIN Sports 2

                        21.45 | TFF 1. Lig | Bursaspor-Akhisarspor | beIN Sports Max 1

                        21.45 | TFF 1. Lig | Adanaspor-Eskişehirspor | beIN Sports Max 2

                        21.45 | İtalya Serie A | Hellas Verona-Bologna | Eleven Sports 4

                        21.45 | İtalya Serie A | Sampdoria-Lazio | Arena Sport 1 & Eleven Sports 1

                        22.00 | Fransa Ligue 1 | Paris Saint Germain-Toulouse | beIN Sports 4 & Football Tacikistan HD & Arena Sport 3 & 5Live İsrail & BT Sport 1 & Football Ukraine 1 & Match Football 3

                        22.00 | İspanya La Liga | Barcelona-Real Betis | CBC Sport HD & Varzish Sport HD & Asr Tv & Canal+ Sport 2 & Digi Sport 2 & Football Ukraine 2 & Look Sport & TürkmenSport & Spiler 2 & SportKlub 1

                        SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                        Yorum


                        • 26.08.2019 | PAZARTESİ | TV'DE FUTBOL EKRANI




                          18.00 | Azerbaycan Premier Lig | Zire-Neftchi | CBC Sport HD




                          20.00 | TFF Süper Lig | Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği | beIN Sports 1 & Sport 2 [HU]




                          20.00 | TFF 1. Lig | İstanbulspor-Altay | beIN Sports Max 1




                          21.45 | İtalya Serie A | İnter-Lecce | beIN Sports 3 & MATCH! TV & Digi Sport 2&CBC SPORT DA
                          SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                          Yorum


                          • SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                            Yorum


                            • SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                              Yorum


                              • 29.08.2019 | PERŞEMBE | TV'DE FUTBOL EKRANI

                                13.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Muş Menderes-Özgüzeldere | A Spor
                                15.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Çankırıspor-Boyabatspor | A Spor
                                16.30 | Ziraat Türkiye Kupası | Tavşanlı Linyitspor-Ispartaspor | A Spor
                                19.00 | Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi | beIN Sports Haber & Football HD & Match Tv & beIN Sports Mena News
                                19.00 | UEFA Avrupa Ligi | Qarabağ-Linfield | CBC Sport
                                20.00 | UEFA Avrupa Ligi | Molde-Partizan | Arena Sport 1
                                20.00 | UEFA Avrupa Ligi | Bate Borisov-Astana | QazSport
                                20.15 | UEFA Avrupa Ligi | Spartak Moskova-Sporting Braga | MATCH TV! & Football HD & Arena Sport 3
                                20.30 | UEFA Avrupa Ligi | Trabzonspor-AEK | TRT 1 / HD
                                21.00 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros-Suduva | M4 Sport
                                21.30 | UEFA Avrupa Ligi | E. Frankfurt-Strasbourg | Nitro & RMC Sport 1
                                21.45 | UEFA Avrupa Ligi | Rangers-Legia Varsova | TVP Sport & TVP2 & Arena Sport 2
                                SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR

                                Yorum

                                İşlem Yapılıyor
                                X